Alkohol tester AlcoZero2, elektrochemický senzor, v kufříku – COMPASS

Alkohol tester AlcoZero2, elektrochemický senzor, v kufříku - COMPASS od top značky COMPASS můžete sehnat aktuálně za akční cenu.... více informací »
Alkohol tester AlcoZero2
Značka: COMPASS
2 779 Kč3 087 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Alkohol tester AlcoZero2, elektrochemický senzor, v kufříku - COMPASS od top značky COMPASS můžete sehnat aktuálně za akční cenu....

Alkohol tester AlcoZero2, elektrochemický senzor, v kufříku – COMPASS od top značky COMPASS můžete sehnat aktuálně za akční cenu. Alkoholtester, tzv. breathalyzer, pro orientační dechovou zkoušku na alkohol, s elektrochemickým senzorem, bateriový pohon, v plastovém kufíku – COMPASS AlcoZero2Určeno pro rychlé a snadné orientační měření obsahu alkoholu v krvi pomocí dechové zkoušky (tzv. „foukání do balónku“). Tester je vybaven účinným senzorem, který zaručuje zrychlený zahřívací proces, rychlou odezvu, přesné a stabilnější výsledky měření. Pracuje s rozsahem měření 0-4 ‰ alkoholu v krvi.Snadná orientace díky přehlednému displeji a signálními LED. Přístroj je opatřen autodiagnostickým systémem, který vyhodnocuje různé vlivy jako okolní teplota, stav baterií, nebo nutnost kalibrace alkoholtesteru.Napájeno pomocí 1 baterie 9V.Dodáváno v kompaktním plastovém kufru pro snadné převážení a bezpečné uložení: ideální jako doplněk do auta, na kolo a pro podobné příležitosti. Technické parametry:- senzor: elektrochemický (Smart Fuel Cell Sensor) – měřicí rozsah: 0,0 – 4,0 ‰ – doba zahřátí: 15-35 sec. – čas odezvy: 3-22 sec. – rozměry: 125 × 55 × 24 mm- hmotnost: 79 g (125 g s bateriemi)- baterie: 1x alkalická 9V (součást balení)

Super produkt Alkohol tester AlcoZero2, elektrochemický senzor, v kufříku - COMPASS od skvělé a známé značky COMPASS máte možnost najít zrovna dneska extra se slevou. Nyní za 2 779 Kč.