Chladicí a mrazicí sprej 400 ml – Petec

Chladicí a mrazicí sprej 400 ml - Petec od skvělé a známé značky Petec pohodlně nakoupíte právě teď v nabídce za výborné... více informací »
Chladicí a mrazicí sprej 400 ml - Petec
Značka: Petec
164 Kč
Ověřit dostupnost
Chladicí a mrazicí sprej 400 ml - Petec od skvělé a známé značky Petec pohodlně nakoupíte právě teď v nabídce za výborné...

Chladicí a mrazicí sprej 400 ml – Petec od skvělé a známé značky Petec pohodlně nakoupíte právě teď v nabídce za výborné peníze. Přípravek pro ochlazování / zmrazování součástek ve spreji umožňuje ochlazení dílů během několika sekund, a to až na teplotu – 45 °C, sprej 400 ml – Petec 71950 – k rychlému ochlazení / zmrazení součástí, jako jsou např. ložiska, hřídele, pouzdra, lícovaná pera, články řetězů, karburátory, vstřikovací zařízení, transistory, odpory apod. – k vyhledávání závad v elektronických systémech – po nastříkaném přípravku nezůstávají žádné zbytky – neobsahuje silikony ani mastnoty – vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)  Aplikace:Před použitím se sprej řádně protřepe. Zmrazované díly se rovnoměrně nastříkají přípravkem pro zmrazování součástek. Ochlazovací/zmrazovací efekt je závislý na délce nástřiku. Nestříkat na části těla!

Tento akční produkt Chladicí a mrazicí sprej 400 ml - Petec od značky s tradicí a dobrou pověstí Petec máte možnost najít tady teď právě skutečně levně! Aktuálně za 164 Kč.