Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od přední společnosti Ross-Tech jednoduše seženete... více informací »
Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN
Značka: Ross-Tech
8 357 Kč9 831 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od přední společnosti Ross-Tech jednoduše seženete...

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od přední společnosti Ross-Tech jednoduše seženete momentálně na našich stránkách za rozumné peníze! Moderní diagnostický přístroj Ross-Tech VCDS ® Standard 10 VIN, pro koncern VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat) a další značky.Sada VCDS Standard 10 VIN je určena pro automobilové nadšence. Obsahuje program VCDS a inteligentní propojovací kabel HEX-V2 (podpora CAN-BUS, UDS a nejnovějších modelů 2017 a vyšší) v provedení USB. Díky hardwarovému klíči, který je součástí propojovacího kabelu je sada určena na libovolný počet počítačů. Obsahuje všechny dostupné funkce používané v automobilové diagnostice včetně funkcí sběrnice CAN-BUS a UDS (nová Octavia, Golf V, A6, A8).Použití VCDS Standard 10 VIN je podle VIN (identifikační číslo vozidla) omezeno na 10 vozidel. Tato vozidla pak lze diagnostikovat bez omezení počtu spojení. Po dovršení deseti vozidel je možnost doplatit do sady VCDS Standard, kde již žádné omezení není.VCDS (VAG-COM diagnose system) je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače, případně jakéhokoliv chytrého zařízení (mobilní telefon, tablet apod.) dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky především vozidel skupiny Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Ford Galaxy, Porsche Cayenne, Bentley a VW Crafter) v normě OBD. Svými funkcemi je kompatibilní s diagnostikou VAG 1552, VAS 5052 a ODIS, které používají autorizované servisy. Použitelné také pro vozidla všech ostatních značek: Peugeot, Renault, Fiat, BMW, Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Toyota, Nissan atd. Přednosti programu VCDS před jinými diagnostickými systémy:- on-line funkce – například online kódování kryptovaných řídících jednotek ABS- denně je testován na stovkách aut po celém světě- vyrábí jej silná společnost Ross-Tech™ která mu zajišťuje budoucnost.- bohaté příslušenství- možnost přikoupení diagnostiky i na jiné značky- ceny aktualizací v cenách 0,- až 1700,- CZK bez DPH.- aktualizace nejsou povinné!- naprosto jednoduché ovládání, není potřeba si pamatovat kódy funkcí- chybová hlášení jsou kromě kódu také komentována slovem (přes 18 000 chybových hlášek!)- možnost vytištění chybových hlášek pro zákazníka- přehledné uspořádání- neničí řídící jednotky airbagů- 7místný PIN kód (pouze VAG-COM !!)- pomocný program pro kontrolu a seřízení počátku vstřiku na turbodieselových motorech (pouze VAG-COM !!)- automatické funkce pro reset intervalů, přizpůsobení klíčů, základní nastavení atd… Požadavky na PC: operační systém Win XP, Vista, Win7, Win8, Win10 32 i 64 bit. Procesor min. 1 GHz
Tento exkluzivní kus můžete nakoupit také tady na našem webu umístěný v kategorii diagnostika! Nyní koupíte vyjímečné výrobky ze zmíněné rubriky jednoduše online. Populární značka Ross-Tech dlouhodobě dodává prvotřídní zboží Nakupujte výhoděn u nás! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od výrobce Ross-Tech. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od značky Ross-Tech pohodlně získáte právě nyní za výhodnou cenu. Momentálně k dispozici za 8 357 Kč.