Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od dodavatele s dlouholetou historií Ross-Tech lze zakoupit... více informací »
Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN
Značka: Ross-Tech
7 071 Kč8 319 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od dodavatele s dlouholetou historií Ross-Tech lze zakoupit...

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od dodavatele s dlouholetou historií Ross-Tech lze zakoupit aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Moderní diagnostický přístroj Ross-Tech VCDS ® Standard 3 VIN, pro koncern VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat) a další značky.Sada VCDS Standard 3 VIN je určena pro soukromé majitele vozidla značky Volkswagen. Sada obsahuje program VCDS a inteligentní propojovací kabel HEX-V2 (podpora CAN-BUS, UDS a nejnovějších modelů 2017 a vyšší) v provedení USB. Díky hardwarovému klíči, který je součástí propojovacího kabelu je sada určena na libovolný počet počítačů. Obsahuje všechny dostupné funkce používané v automobilové diagnostice včetně funkcí sběrnice CAN-BUS a UDS (nová Octavia, Golf V, A6, A8).Použití VCDS Standard 3 VIN je podle VIN (identifikační číslo vozidla) omezeno na 3 vozidla. Tato vozidla pak lze diagnostikovat bez omezení počtu spojení. Po dovršení tří vozidel je možnost doplatit do sady VCDS Standard 10 VIN a dále VCDS Standard kde již žádné omezení není. VCDS (VAG-COM diagnose system) je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače, případně jakéhokoliv chytrého zařízení (mobilní telefon, tablet apod.) dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky především vozidel skupiny Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Ford Galaxy, Porsche Cayenne, Bentley a VW Crafter) v normě OBD. Svými funkcemi je kompatibilní s diagnostikou VAG 1552, VAS 5052 a ODIS, které používají autorizované servisy. Použitelné také pro vozidla všech ostatních značek: Peugeot, Renault, Fiat, BMW, Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Toyota, Nissan atd. Přednosti programu VCDS před jinými diagnostickými systémy:- on-line funkce – například online kódování kryptovaných řídících jednotek ABS- denně je testován na stovkách aut po celém světě- vyrábí jej silná společnost Ross-Tech™ která mu zajišťuje budoucnost.- bohaté příslušenství- možnost přikoupení diagnostiky i na jiné značky- ceny aktualizací v cenách 0,- až 1700,- CZK bez DPH.- aktualizace nejsou povinné!- naprosto jednoduché ovládání, není potřeba si pamatovat kódy funkcí- chybová hlášení jsou kromě kódu také komentována slovem (přes 18 000 chybových hlášek!)- možnost vytištění chybových hlášek pro zákazníka- přehledné uspořádání- neničí řídící jednotky airbagů- 7místný PIN kód (pouze VAG-COM !!)- pomocný program pro kontrolu a seřízení počátku vstřiku na turbodieselových motorech (pouze VAG-COM!!)- Automatické funkce pro reset intervalů, přizpůsobení klíčů, základní nastavení atd… Požadavky na PC: operační systém Win XP, Vista, Win7, Win8, Win10 32 i 64 bit. Procesor min. 1 GHz
Kvalitní produkt Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW je k získání ještě tady u nás umístěný v rubrice diagnostika. Nyní najdete podobné produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova!

Tento velmi oblíbený produkt Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od skvělé a známé značky Ross-Tech jde nakoupit na našich stránkách teď téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 7 071 Kč.