Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t, pojízdný skládací – QUATROS QS19324

Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t, pojízdný skládací - QUATROS QS19324 od skvělého výrobce QUATROS je k sehnání zde trvale... více informací »
Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t
Značka: QUATROS
9 073 Kč9 550 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost
Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t, pojízdný skládací - QUATROS QS19324 od skvělého výrobce QUATROS je k sehnání zde trvale...

Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t, pojízdný skládací – QUATROS QS19324 od skvělého výrobce QUATROS je k sehnání zde trvale výhodně. Dílenský jeřáb, tzv. žirafa, nosnost 2000 kg, pojízdný se skládacími nohami, výsuvné rameno – QUATROS QS19324Pojízdný jeřáb pro zvedání břemen v autoservisu, dílně průmyslu a podobných provozech. Používá se např. při demontáži a montáži motorů aut, servisu těžších částí strojního vybavení atd.Rameno, tzv. výložník, je mechanicky vysunutelné do několika poloh, podle kterých se řídí nosnost jeřábu. Odstupňování je vyznačeno na boku výložníku vedle otvorů pro zajišťovací západku. Se zvětšením vysunutí se nosnost snižuje. Zvedání a spouštění břemene je ovládáno manuální hydraulickou pumpou.Snadný transport je zajištěn šesticí koleček, ramena základny lze uvolnit a vyklopit směrem nahoru a zajistit pomocí mechanických čepů jištěných závlačkami. Složená žirafa díky tomu zabírá minimum místa a vejde se i do stísněnějších prostor. Technické parametry:- maximální nosnost: 2 tuny- maximální výška zdvihu: 2350 mm- váha: 75 kg Produktová fotografie je ilustrační. Barevné provedení se může lišit.

Tento nejprodávanější produkt Dílenský jeřáb „žirafa“ 2 t, pojízdný skládací - QUATROS QS19324 od naší známé značky QUATROS můžete sehnat právě za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 9 073 Kč.