Gardena 3000/4 Classic sada zahradní čerpadlo

Souprava zahradního čerpadla obsahuje vše, co potřebujete pro rychlé připojení čerpadla a jeho uvedení do provozu. Kompletní... více informací »
Gardena 3000/4 Classic sada zahradní čerpadlo
Značka: Gardena
4 011 Kč
Ověřit dostupnost
Souprava zahradního čerpadla obsahuje vše, co potřebujete pro rychlé připojení čerpadla a jeho uvedení do provozu. Kompletní...

Souprava zahradního čerpadla obsahuje vše, co potřebujete pro rychlé připojení čerpadla a jeho uvedení do provozu. Kompletní řešení se skládá ze zahradního čerpadla 3000/4 řady Classic, 3,5m sací hadice včetně sacího filtru a zpětné klapky, 20m zahradní hadice (13 mm průměr – 1/2″) a připojovacího šroubení Original GARDENA systému včetně trysky.Kompaktní zahradní čerpadlo 3000/4 od společnosti GARDENA je optimální základní model a lze ho využít pro rozmanité účely. Díky většímu sacímu výkonu a tlaku je toto čerpadlo ideální pro zavlažování, zvyšování tlaku nebo k přečerpávání či vyčerpávání vody z vodovodu, dešťové vody nebo chlorované vody z bazénu. Lehké a robustní čerpadlo se snadno používá. Velký plnicí otvor usnadňuje plnění čerpadla před použitím, a díky ergonomickému držadlu se čerpadlo snadno přenáší. Gumové patky zajišťují stabilitu s nízkou hlučností. Zahradní čerpadlo je pro účely ochrany před mrazem a následným poškozením vybaveno vypouštěcím šroubem umožňujícím vypuštění zbývající vody v čerpadle. Pro zajištění dlouhodobé životnosti se GARDENA spoléhá výhradně na vysoce kvalitní materiály. Díky keramickému těsnění a zdvojenému systému těsnění mezi motorem a oběžným ústrojím čerpadla je zajištěna bezpečná obsluha a ochrana před poškozením. Spínač tepelné pojistky chrání motor před přetížením. Poznámka: čerpadla od společnosti GARDENA nejsou vhodná pro čerpání slané vody, agresivních nebo snadno zápalných látek nebo potravin.

Tento výjimečný produkt Gardena 3000/4 Classic sada zahradní čerpadlo od oblíbené značky se zárukou kvality Gardena lze pořídit na našich stránkách teď extra výhodně. Ceny od 4 011 Kč.