Gardena combisystem dřevěná násada 130 cm, FSC pure

Dřevěné násady FSC pure z řady GARDENA combisystem umožňují prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní... více informací »
Gardena combisystem dřevěná násada 130 cm
Značka: Gardena
333 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěné násady FSC pure z řady GARDENA combisystem umožňují prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní...

Dřevěné násady FSC pure z řady GARDENA combisystem umožňují prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní houževnaté dřevo původem z Evropy tlumí vibrace a má certifikát FSC. To znamená záruku, že k výrobě násad je použito pouze dřevo z řádně spravovaných a obnovitelných lesů. 130 cm dlouhá násada má neklouzavou povrchovou úpravu a padne dobře do ruky. Eloxovaná hliníková trubka má plastovou povrchovou úpravu a konec násady zaručuje pevné spojení a bezpečné upnutí nástrojů z řady combisystem. Upínací šroub s komponenty z měkčeného plastu pro upevnění nástroje z řady combisystem je nasazen takovým způsobem, aby nemohlo dojít k jeho ztrátě. Záruční lhůta je 25 let. Tip: pro práci představující pohyby pro tlačení nebo tažení by měla být použita delší násada, pro pohyby představující kopání je vhodnější kratší násada.

Vysoce kvalitní výrobek Gardena combisystem dřevěná násada 130 cm, FSC pure od spolehlivého výrobce Gardena lze koupit tady teď v bezva akci. V akci za cenu 333 Kč.