Gardena kartáč na drhnutí Comfort

Kartáč na drhnutí Comfort je připojen k přívodu vody a lze ho připojit ke všem vodním násadám Original GARDENA Clean systému.... více informací »
Gardena kartáč na drhnutí Comfort
Značka: Gardena
487 Kč
Ověřit dostupnost
Kartáč na drhnutí Comfort je připojen k přívodu vody a lze ho připojit ke všem vodním násadám Original GARDENA Clean systému....

Kartáč na drhnutí Comfort je připojen k přívodu vody a lze ho připojit ke všem vodním násadám Original GARDENA Clean systému. Kartáč na drhnutí GARDENA Comfort dokáže odstranit i nepoddajné nečistoty. 27 cm široké příslušenství Original GARDENA Clean systému s různě dlouhými štětinami zaručuje intenzivní čištění, obzvláště nerovných povrchů, spojů a prohlubní. Trvalá podpora čisticího efektu je zajištěna pomocí speciální ploché rozprašovací trysky a škrabky. Kartáč na drhnutí Comfort je obzvláště vhodný pro důkladné čištění odolných povrchů, jako jsou terasy, zahradní cestičky, příjezdové cesty atd. Čistěte snadno a efektivně – s kartáčem na drhnutí GARDENA Comfort.

Tento akční a ve slevě produkt Gardena kartáč na drhnutí Comfort od společnosti s výborným jménem Gardena snadno najdete u nás teď se slevou. Teď za akční cenu 487 Kč.