Gardena ruční mycí kartáč

S ručním mycím kartáčem od společnosti GARDENA jsou úklidové práce snadné jako hračka. Ruční mycí kartáč připojený k... více informací »
Gardena ruční mycí kartáč
Značka: Gardena
481 Kč
Ověřit dostupnost
S ručním mycím kartáčem od společnosti GARDENA jsou úklidové práce snadné jako hračka. Ruční mycí kartáč připojený k...

S ručním mycím kartáčem od společnosti GARDENA jsou úklidové práce snadné jako hračka. Ruční mycí kartáč připojený k přívodu vody s plochou a lehkou hlavicí se snadno dostane do úzkých prostor a umožňuje šetrné a účinné čištění choulostivých povrchů, jako zahradní nábytek, dveře od garáže, vozidla atd. Ruční mycí kartáč s přípojkou Original GARDENA systému je opatřen směsí vysoce kvalitními štětinami ze směsi koňských žíní. Pohodlná, plynule nastavitelná a uzamykatelná regulace proudu vody je umožněna díky jednoduchému jednoročnímu ovládání. Proud vody lze regulovat na základě požadavků. Pásek z měkčeného plastu okolo kartáče zabraňuje poškrábání. Pro efektivní čištění lze přidat mýdlové tyčinky od společnosti GARDENA. Uklízení může být tak snadné.

Unikátní a žádaný výrobek Gardena ruční mycí kartáč od značky se skvělou pověstí Gardena pohodlně pořídíte na našich stránkách teď opravdu levně! Levně za cenu 481 Kč.