GARDENA vějířové hrábě XXL Vario (Combisystem)

Díky mimořádné pracovní šířce 77 cm jsou vějířové hrábě plastové XXL vario z řady GARDENA combisystem optimální pro... více informací »
GARDENA vějířové hrábě XXL Vario (Combisystem)
Značka: Gardena
732 Kč
Ověřit dostupnost
Díky mimořádné pracovní šířce 77 cm jsou vějířové hrábě plastové XXL vario z řady GARDENA combisystem optimální pro...

Díky mimořádné pracovní šířce 77 cm jsou vějířové hrábě plastové XXL vario z řady GARDENA combisystem optimální pro rozsáhlé a časově nenáročné hrabání listí, odřezků trávy, materiálu po provzdušňování a dalšího zahradního odpadu. Praktické použití: vějířové hrábě lze snadno a rychle rozdělit na 2 části pro pohodlný sběr shrabaného materiálu. Vějířové hrábě plastové XXL vario lze pro prostorově úsporné skladování složit. Vějířové hrábě jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu umožňujícího dlouhodobé používání. Pro zajištění stability obsahují integrovanou hliníkovou trubku. Vějířové hrábě plastové XXL vario jsou vhodné pro všechny násady z řady GARDENA combisystem, kdy GARDENA v závislosti na výšce postavy doporučuje násadu délky 130 nebo 150 cm. Záruční lhůta je 25 let.

Hodně prodávaný kousek GARDENA vějířové hrábě XXL Vario (Combisystem) originál od výrobce Gardena jde získat právě zde v akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 732 Kč.