Gardena vodní násada 150 cm

Vodní násada 150 od společnosti GARDENA je vhodná pro individuální prodlužování veškerého příslušenství Original GARDENA... více informací »
Gardena vodní násada 150 cm
Značka: Gardena
788 Kč
Ověřit dostupnost
Vodní násada 150 od společnosti GARDENA je vhodná pro individuální prodlužování veškerého příslušenství Original GARDENA...

Vodní násada 150 od společnosti GARDENA je vhodná pro individuální prodlužování veškerého příslušenství Original GARDENA Clean systému dle požadavků. Násada má délku 150 cm a je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku, díky čemuž je lehká a robustní. Díky technologii jednoduchého a bezpečného připojování se šroubovým spojením lze k násadě snadno připojit veškeré příslušenství Clean systému. Jelikož je násada opatřena plastovým potahem umožňujícím snadné držení, je manipulace s ní příjemná, nejsou na ní žádné škrábance, povrch je protiskluzový a nikdy nepůsobí chladně. Na násadě lze snadno regulovat množství a tlak vody. Průtok vody lze plynule nastavovat a je možné ho uzamknout. Do vodní násady je integrován praktický dávkovač čisticích prostředků od společnosti GARDENA (č.v. 1680-20, 1682-20, 1684-20, 5730-20) odolný proti prasknutí. Můžete pracovat s čistou vodou nebo s přidaným čisticím prostředkem.

Zlevněný kousek Gardena vodní násada 150 cm od oblíbené značky Gardena dostanete momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 788 Kč.