Gardena zahradní sprcha trio se stativem

Sprchování pomocí zahradní sprchy trio se stativem od společnosti GARDENA je stejně pohodlné jako ve vaší koupelně. Díky... více informací »
Gardena zahradní sprcha trio se stativem
Značka: Gardena
1 389 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchování pomocí zahradní sprchy trio se stativem od společnosti GARDENA je stejně pohodlné jako ve vaší koupelně. Díky...

Sprchování pomocí zahradní sprchy trio se stativem od společnosti GARDENA je stejně pohodlné jako ve vaší koupelně. Díky trojnožce lze sprchu snadno nainstalovat kdekoli. Flexibilní a snímatelná sprchová hlava připojená k 1,3m hadici přináší větší svobodu při sprchování na zahradě. Má dva tvary stříkání: vějířové měkké stříkání pro sprchování nebo mžení pro jemné osvěžení. Výšku lze libovolně nastavit jednoduchým tlačítkem. Díky tomu lze trysku ideálně nastavit pro každou velikost postavy. Regulační a uzavírací ventil zajišťuje regulaci a nastavení požadovaného průtoku vody.

Kvalitní a oblíbený kus Gardena zahradní sprcha trio se stativem od skvělého a známého výrobce Gardena k dostání právě nyní na našich stránkách opravdu levně! Nyní získáte od 1 389 Kč.
Další produkty z kategorie Zahradní sprchy