Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids

Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids od přední značky Einhell k dostání momentálně v naši nabídce za... více informací »
Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids
Značka: Einhell
472 Kč
Ověřit dostupnost
Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids od přední značky Einhell k dostání momentálně v naši nabídce za...

Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids od přední značky Einhell k dostání momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. Hračka pila ruční okružní s rotujícím kotoučem, LED ukazatel, zvuk motoru, on / off spínač, na baterie. Ideální dárek pro vaše děti. – rotující kotouč- On / off spínač- realistický zvuk motoru- LED ukazatel Není vhodné pro děti mladší 36 měsíců.Pozn. Baterie není součástí balení. Nový výrobek Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids jde získat v pohodě na našich stránkách v oblíbené rubrice dárek pro děti. Získejte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci. To ale není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele Einhell. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Einhell poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Oblíbený a akční výrobek Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids od skvělého výrobce Einhell je k dostání momentálně na webu za skvělou cenu. Cena od 472 Kč.