Klíč Imbus palcový 1/4″, černý

Klíč Imbus palcový 1/4", černý od naší známé značky BAHCO jednoduše můžete najít u nás nyní v akci. Zástrčný imbusový... více informací »
Klíč Imbus palcový 1/4"
Značka: BAHCO
46 Kč
Ověřit dostupnost
Klíč Imbus palcový 1/4", černý od naší známé značky BAHCO jednoduše můžete najít u nás nyní v akci. Zástrčný imbusový...

Klíč Imbus palcový 1/4″, černý od naší známé značky BAHCO jednoduše můžete najít u nás nyní v akci. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 1/4“ – BAHCO 1995Z-1/4Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Kvalitní a oblíbený produkt Klíč Imbus palcový 1/4″, najdete bezprostředně na našich stránkách v populární kategorii klíče. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Tento vyjímečný výrobce BAHCO představuje top výrobky A to ještě není vše. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další prověřené kousky od dodavatele BAHCO. Najdete je níže na této stránce.

Tento designový produkt Klíč Imbus palcový 1/4", černý od této skvělé značky BAHCO je k dostání právě teď za výborné peníze! Aktuálně v akci od 46 Kč.