Klíč Imbus palcový 3/32″, černý

Klíč Imbus palcový 3/32", černý od skvělé značky BAHCO snadno najdete ještě dnes v akci. Zástrčný imbusový klíč... více informací »
Klíč Imbus palcový 3/32"
Značka: BAHCO
17 Kč
Ověřit dostupnost
Klíč Imbus palcový 3/32", černý od skvělé značky BAHCO snadno najdete ještě dnes v akci. Zástrčný imbusový klíč...

Klíč Imbus palcový 3/32″, černý od skvělé značky BAHCO snadno najdete ještě dnes v akci. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 3/32“ – BAHCO 1995Z-3/32Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.Tento kvalitní a žádaný kousek můžete koupit právě zde tu na našem webu v sekci klíče. Vyberte si skvělé kousky z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. Značka BAHCO nabízí špičkové výrobky. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další skvělé produkty od značky BAHCO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kousek Klíč Imbus palcový 3/32", černý od skvělé a známé značky BAHCO jednoduše můžete sehnat v naší nabídce za rozumné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 17 Kč.