Klíč Imbus palcový 3/8″, černý

Klíč Imbus palcový 3/8", černý od výrobce s dobrým jménem BAHCO je k získání bezpečně online výhodně! Zástrčný imbusový... více informací »
Klíč Imbus palcový 3/8"
Značka: BAHCO
107 Kč
Ověřit dostupnost
Klíč Imbus palcový 3/8", černý od výrobce s dobrým jménem BAHCO je k získání bezpečně online výhodně! Zástrčný imbusový...

Klíč Imbus palcový 3/8″, černý od výrobce s dobrým jménem BAHCO je k získání bezpečně online výhodně! Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 3/8“ – BAHCO 1995Z-3/8Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Diskontní produkt najdete právě nyní na webu v oblíbené rubrice klíče! Nyní můžete najít akční zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete více produktů značky BAHCO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka BAHCO pro vás připravuje skvělý sortiment.

Výjimečný a žádaný produkt Klíč Imbus palcový 3/8", černý od společnosti se zárukou kvality BAHCO pohodlně nakoupíte nyní extra výhodně! Právě teď jen za 107 Kč.