Klíč Imbus palcový 7/32″, černý

Klíč Imbus palcový 7/32", černý od společnosti s úžasnou pověstí BAHCO jde koupit momentálně na webu za výhodné peníze!... více informací »
Klíč Imbus palcový 7/32"
Značka: BAHCO
44 Kč
Ověřit dostupnost
Klíč Imbus palcový 7/32", černý od společnosti s úžasnou pověstí BAHCO jde koupit momentálně na webu za výhodné peníze!...

Klíč Imbus palcový 7/32″, černý od společnosti s úžasnou pověstí BAHCO jde koupit momentálně na webu za výhodné peníze! Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 7/32“ – BAHCO 1995Z-7/32Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Nejprodávanější výrobek můžete získat v pohodě na našem webu zařazený v sekci klíče. Nyní můžete získat jiné produkty ve zmíněné rubrice ve slevě. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další kvalitní produkty od značky BAHCO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Klíč Imbus palcový 7/32", černý od dodavatele s dlouholetou historií BAHCO je dostupný momentálně skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 44 Kč.