Kolové zvedáky pro přesun automobilů, max. šířka kol 12″

Kolové zvedáky pro přesun automobilů, max. šířka kol 12" od značky s dlouholetou historií Genborx je k získání momentálně v... více informací »
Kolové zvedáky pro přesun automobilů
Značka: Genborx
4 220 Kč4 442 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost
Kolové zvedáky pro přesun automobilů, max. šířka kol 12" od značky s dlouholetou historií Genborx je k získání momentálně v...

Kolové zvedáky pro přesun automobilů, max. šířka kol 12″ od značky s dlouholetou historií Genborx je k získání momentálně v naši nabídce za super peníze! Převozní kolový zvedák, tzv. transportní kolečka pod auto GenborxUrčeno pro manipulaci s nadzvednutým autem ve všech směrech i na velmi malém prostoru. Nejdříve se šířka – rozsah zvedáku přizpůsobí na rozměr kola a poté se k němu najede. Pomocí pedálu se pak kolo nadzvedne. V případě, že jsou zvedáky pod všemi koly, lze auto přesouvat libovolně všemi směry (např. i do boku, šikmo atd.), což podstatně usnadňuje práci.Varianta pro kola s pneumatikami do maximální šířky 12“.Jako příslušenství lze dodat i držák čtyř kolových zvedáků kat. čísla MH8019.Technická data:Max. šířka pneumatiky: 12“ (cca 305 mm)Nosnost 1 zvedáku: 680 kgNosnost 4 zvedáků (tzn. pod všemi koly): 2720 kgHmotnost: cca 18.5 kgUPOZORNĚNÍ: Uvedená cena je za 1 kus!

Kvalitní výrobek Kolové zvedáky pro přesun automobilů, max. šířka kol 12" od oblíbené značky se zárukou kvality Genborx máte možnost koupit zde nyní za výprodejovou cenu. Momentálně v akci za 4 220 Kč.