Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li, sada 20 ks

Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li, sada 20 ks od dodavatele kvalitních produktů Einhell lze získat v naší aktuální... více informací »
Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li
Značka: Einhell
292 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li, sada 20 ks od dodavatele kvalitních produktů Einhell lze získat v naší aktuální...

Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li, sada 20 ks od dodavatele kvalitních produktů Einhell lze získat v naší aktuální nabídce za akční cenu! Náhradní plastové nože Einhell PE-ART 18 Li, výhodné balení – 20 kusů.Určený jako náhradní výměnný díl k akumulátorovému vyžínači Einhell GE-CT 18 Li z řady Power X-Change. Zajímavý produkt Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li, sada 20 ks lze zakoupit rovnou tady a teď na našich stránkách v populární kategorii křovinořezy a vyžínače! Vyhledejte si ještě ostatní výrobky z této rubriky z pohodlí domova.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li, sada 20 ks od našeho předního výrobce Einhell máte možnost sehnat právě teď ve výprodejové akci! Za bezkonkureční cenu 292 Kč.
Další produkty z kategorie Křovinořezy a vyžínače