Náustek pro alkohol tester, balení 50 ks

Náustek pro alkohol tester, balení 50 ks od odblíbeného výrobce MDtools snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za... více informací »
Náustek pro alkohol tester
Značka: MDtools
293 Kč
Ověřit dostupnost
Náustek pro alkohol tester, balení 50 ks od odblíbeného výrobce MDtools snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za...

Náustek pro alkohol tester, balení 50 ks od odblíbeného výrobce MDtools snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu. Náhradní výměnné náustky pro alkoholtestery (tzv. breathalyzery), sada 50 kusů v plastovém sáčku.Klasická jednorázová trubička pro tzv. „foukání do balónku“. Padesátikusové balení je vhodné např. pro firmy, kde se pravidelně kontroluje střízlivost většího počtu lidí.Vyrobeno v České republice z hygienicky nezávadného materiálu (polypropylen). Provedení a výrobní postup je chráněn jako průmyslový vzor v celé EU.

Unikátní a oblíbený produkt Náustek pro alkohol tester, balení 50 ks od našeho předního výrobce MDtools snadno můžete pořídit zde teď právě v akci! Nabídky již od 293 Kč.