NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska

Nilfisk-Advance, lídr v oblasti profesionální úklidové a čisticí techniky, vyvinul speciální vysokotlaké příslušenství,... více informací »
NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska
Značka: Nilfisk
3 035 Kč
Ověřit dostupnost
Nilfisk-Advance, lídr v oblasti profesionální úklidové a čisticí techniky, vyvinul speciální vysokotlaké příslušenství,...

Nilfisk-Advance, lídr v oblasti profesionální úklidové a čisticí techniky, vyvinul speciální vysokotlaké příslušenství, které je určené k hubení mechů a lišejníků na všech střešních krytinách. V praxi se jedná o dlouhý nástavec s napěňovací tryskou, který se připojí k jakékoliv hobby vysokotlaké wapce do 160 bar. Spolu se speciálním chemickým prostředkem, zlikviduje během krátké doby vše „zelené“ ze střešní krytiny. Speciální příslušenství k odstraňování mechů Nilfisk Roof Cleaner se standardně skládá:

z teleskopického nástavce s maximální délkou 4,2 m
z napěňovací trysky s dostřikem 15 m a s možností úhlového náklonu do 45
z integrovaného injektoru
K nástavci Nilfisk Roof Cleaner je však nezbytné použít stejnojmenný chemický přípravek. Speciální roztok Roof Cleaner je  biologicky odbouratelný a může být během aplikace odváděn do okapových systémů.

Vysoce kvalitní výrobek NILFISK Roof cleaner teleskopická čistící tryska od značky s dobrým jménem Nilfisk jednoduše můžete získat právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Právě teď jen za 3 035 Kč.