Nožní pumpa s manometrem, husticí adaptéry – HOTECHE

Nožní pumpa s manometrem, husticí adaptéry - HOTECHE od našeho známého výrobce Hoteche máte možnost získat tady teď za... více informací »
Nožní pumpa s manometrem
Značka: Hoteche
208 Kč
Ověřit dostupnost
Nožní pumpa s manometrem, husticí adaptéry - HOTECHE od našeho známého výrobce Hoteche máte možnost získat tady teď za...

Nožní pumpa s manometrem, husticí adaptéry – HOTECHE od našeho známého výrobce Hoteche máte možnost získat tady teď za outletovou cenu. Hustilka – pumpička na dofukování kol, míčů atd., nožní pohon, ručičkový manometr, se sadou husticích adaptérů – Hoteche HT770101Kompaktní a jednoduchá pumpa pro huštění pneumatik na autě, motorce či jízdním kole, pro nafukování bazénů, matrací, balónů apod. Díky pedálu není třeba se při práci ohýbat, hadice je vybavena standardní koncovkou s pojistkou na autoventilek. Tlak lze sledovat na přehledném manometru.Malé rozměry umožňují snadné skladování (např. v kufru auta jako součást nouzové výbavy).V balení jsou dodávány adaptéry pro huštění míčů (jehlový), matrací atd.

Tento žádaný kus Nožní pumpa s manometrem, husticí adaptéry - HOTECHE od známé kvalitní značky Hoteche máte možnost najít právě dnes v akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 208 Kč.