Odizolovací nůž na elektrické kabely, zahnutá čepel – JONNESWAY P9601

Odizolovací nůž na elektrické kabely, zahnutá čepel - JONNESWAY P9601 od dodavatele zboží JONNESWAY pořídíte tady a teď právě... více informací »
Odizolovací nůž na elektrické kabely
Značka: JONNESWAY
367 Kč
Ověřit dostupnost
Odizolovací nůž na elektrické kabely, zahnutá čepel - JONNESWAY P9601 od dodavatele zboží JONNESWAY pořídíte tady a teď právě...

Odizolovací nůž na elektrické kabely, zahnutá čepel – JONNESWAY P9601 od dodavatele zboží JONNESWAY pořídíte tady a teď právě se slevou! Nástroj – nůž na odizolování elektrických drátů a kabelů, zahnutá kulatá čepel – JONNESWAY P9601Umožňuje pohodlné a bezpečné oříznutí vrchní gumové izolace z drátu nebo kabelu elektroinstalace v autě, domě apod. Čepel je tvarována tak, aby spolehlivě odřízla vrchní bužírku, zároveň ale nepoškodila vodič.Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné a pevné uchopení nástroje při práci.Nezbytné vybavené každého elektrikáře či elektromontéra.

Designový kus Odizolovací nůž na elektrické kabely, zahnutá čepel - JONNESWAY P9601 od našeho předního výrobce JONNESWAY snadno můžete pořídit zde teď právě extra výhodně. Aktuálně v akci za 367 Kč.