akulevne.cz

Olejová jímka – odsávačka, pojízdná, 90 l – ASTA

Designový produkt Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA od známé kvalitní značky ASTA pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce v bezva akci. Nabídky již od 10 112 Kč.
EAN: 2990381026011
Olejová jímka - odsávačka
Ověřit dostupnost
Značka: ASTA
10 112 12 038 Kč Sleva -15%

Olejová jímka – odsávačka, pojízdná, 90 l – ASTA od našeho výrobce ASTA je dostupný právě dnes výhodně. Jímka a odsávačka na použitý – vyjetý olej, s nastavitelnou sběrnou vanou, pojízdná – ASTA AODE090EPřístroj pro vypouštění nebo podtlakové (vakuové) odsávání motorového či převodového oleje pomocí Venturiho trubice z vozidel.Technická data:Objem nádrže: 90 lKapacita k naplnění kapalinou 60-70 lTlak vzduchu vytvářející vakuum: 7-8 barČas pro vytvoření vakua: 150-180 sOdsávací výkon: 1,5-2 l/minDélka sací hadice: 2 mObjem sběrné vany: 18 lPrůměr sběrné vany: 400 mmPrůměr trychtýře sběrné vany: 606 mmMaximální výška: 1,8 mMinimální výška: 1,1 mDélka vypouštěcí hadice: 2 mMaximální naplnění při tlakovzdušném vypouštění: 70 lMaximální vypouštěcí tlak: 1 barVzduchové připojení: rychlospojka 1/4“ NPTHmotnost přístroje: 40 kg