Průmyslové čističe, vodou ředitelné, různé objemy – AQUASOL

Průmyslové čističe, vodou ředitelné, různé objemy - AQUASOL s osvědčenou značkou MDtools dostanete zde za neuvěřitelně... více informací »
Průmyslové čističe
Značka: MDtools
194 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslové čističe, vodou ředitelné, různé objemy - AQUASOL s osvědčenou značkou MDtools dostanete zde za neuvěřitelně...

Průmyslové čističe, vodou ředitelné, různé objemy – AQUASOL s osvědčenou značkou MDtools dostanete zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Odmašťovací prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný – AQUASOLUrčeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.K dispozici různé objemy – vyberte si ten, který potřebujete (v nabídce menší balení i velké objemy pro průmyslové využití).

Oblíbený produkt Průmyslové čističe, vodou ředitelné, různé objemy - AQUASOL od kvalitního výrobce MDtools můžete koupit momentálně za nejnižší cenu. Aktuálně v akci za 194 Kč.