Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 5 litrů – AQUASOL

Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 5 litrů - AQUASOL od výrobce se zárukou kvality MDtools pohodlně nakoupíte zrovna... více informací »
Průmyslový čistič vodou ředitelný
Značka: MDtools
801 Kč842 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost
Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 5 litrů - AQUASOL od výrobce se zárukou kvality MDtools pohodlně nakoupíte zrovna...

Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 5 litrů – AQUASOL od výrobce se zárukou kvality MDtools pohodlně nakoupíte zrovna dnes za skvělou cenu! Odmašťovací čisticí prostředek – univerzální průmyslový čistič, vodou ředitelný, 5litrový kanystr – AQUASOL 4100020Určeno pro mytí povrchů motorů, převodovek a strojů. Lze využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů, ale také na nádobí, podlahy apod. Je rovněž vynikající pro mytí povrchů strojů od zaschlých olejů a emulzí ve strojírenství. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky…).Biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a prakticky bez zápachu. Přípravek je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou, zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky, vazelíny atd. Použitím vysokotlakých mycích strojů (tzv. wapek) s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.Způsob aplikace: Aquasol se ředí vodou v poměru 1:3 až 1:60 v závislosti na síle znečištění povrchu. Výrobek nanést na čištěný povrch a pokud možno nechat cca 5 minut působit. Poté dobře opláchnout.

Designový kus Průmyslový čistič vodou ředitelný, kanystr 5 litrů - AQUASOL od našeho známého výrobce MDtools můžete koupit momentálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cena již od 801 Kč.