Sada přípravků na odvzdušnění palivového systému diesel, v pěnové vložce – ASTA

Sada přípravků na odvzdušnění palivového systému diesel, v pěnové vložce - ASTA od skvělého a známého výrobce ASTA najdete... více informací »
Sada přípravků na odvzdušnění palivového systému diesel
Značka: ASTA
5 727 Kč6 508 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Sada přípravků na odvzdušnění palivového systému diesel, v pěnové vložce - ASTA od skvělého a známého výrobce ASTA najdete...

Sada přípravků na odvzdušnění palivového systému diesel, v pěnové vložce – ASTA od skvělého a známého výrobce ASTA najdete aktuálně za výborné peníze. Pumpička – balónek se sadou hadiček se spojkami (adaptéry) na odvzdušňování palivového vedení dieselových motorů, v pěnovém modulu – ASTA A-FI900TSpeciální přípravek na odsátí vzduchu ze systému vedení paliva pro vznětové (naftové) motory v osobních, užitkových i nákladních vozidlech. Ruční balonová pumpička se společně s příslušnými hadičkami (podle konkrétního typu auta) upevní na palivové vedení mezi palivový filtr a vstřikovací čerpadlo. Vzduch se z trubek odčerpá prostým mačkáním balónku.Použití např. při výměně palivového filtru, potrubí a dalších pracích na vedení paliva z nádrže do motoru.Dodáváno v pěnové vložce (modulu) – možno uložit např. do dílenského montážního vozíku.

Tento designový produkt Sada přípravků na odvzdušnění palivového systému diesel, v pěnové vložce - ASTA od našeho výrobce ASTA jednoduše pořídíte v naší internetové nabídce trvale výhodně. Akční cena od 5 727 Kč.