Samořezné šrouby TEX s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7504 N, různé rozměry, balení 100 ks

Samořezné šrouby TEX s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7504 N, různé rozměry, balení 100 ks od výrobce Dresselhaus můžete... více informací »
Samořezné šrouby TEX s půlkulatou hlavou křížové
Značka: Dresselhaus
230 Kč
Ověřit dostupnost
Samořezné šrouby TEX s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7504 N, různé rozměry, balení 100 ks od výrobce Dresselhaus můžete...

Samořezné šrouby TEX s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7504 N, různé rozměry, balení 100 ks od výrobce Dresselhaus můžete koupit tady a teď právě za zcela nejnižší cenu! Samovrtný šroub TEX „samořezka“ do kovu, půlkulatá hlava s křížovou drážkou, ocel – DresselhausNorma DIN 7504 N.Určeno pro širokou škálu montážních prací v autoservise, dílně, průmyslu i domácnosti.Na výběr z mnoha rozměrů – vyberte si ten, který vám přesně vyhovuje. Velikost je vždy udávána jako průměr x délka závitové části.Jednotné balení po 100 kusech.Kvalitní produkt: galvanicky pozinkováno pro optimální ochranu proti korozi.

Oblíbený produkt Samořezné šrouby TEX s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7504 N, různé rozměry, balení 100 ks od populárního výrobce Dresselhaus je dostupný momentálně v naši nabídce za výborné peníze! Aktuálně za 230 Kč.