Šrouby do plechu s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7981 C, černé, různé rozměry, 100 ks

Šrouby do plechu s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7981 C, černé, různé rozměry, 100 ks od značky se zárukou kvality... více informací »
Šrouby do plechu s půlkulatou hlavou křížové
Značka: Dresselhaus
103 Kč
Ověřit dostupnost
Šrouby do plechu s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7981 C, černé, různé rozměry, 100 ks od značky se zárukou kvality...

Šrouby do plechu s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7981 C, černé, různé rozměry, 100 ks od značky se zárukou kvality Dresselhaus snadno můžete pořídit u nás teď se slevou. Šroub do plechu, půlkulatá hlava s křížovou drážkou, černá barva, ocel – DresselhausNorma DIN 7981 C (ostrá špička).Určeno pro širokou škálu montážních prací v autoservise, dílně, průmyslu i domácnosti. Černě lakovaný povrch – ideální pro tmavé díly.Na výběr z mnoha rozměrů – vyberte si ten, který vám přesně vyhovuje. Velikost je vždy udávána jako průměr x délka závitové části.K dispozici v baleních po 100 kusech.Kvalitní produkt: galvanicky pozinkováno pro optimální ochranu proti korozi.

Hodně prodávaný výrobek Šrouby do plechu s půlkulatou hlavou křížové, DIN 7981 C, černé, různé rozměry, 100 ks od značky se skvělou pověstí Dresselhaus lze nakoupit tady a teď za zcela nejnižší cenu. Výhodně za 103 Kč.