Svářecí sponky PU6 – tvar U, tloušťka 0,6 mm, nerez, sada 100 ks

Svářecí sponky PU6 - tvar U, tloušťka 0,6 mm, nerez, sada 100 ks od populární značky Genborx máte možnost nakoupit právě zde za... více informací »
Svářecí sponky PU6 - tvar U
Značka: Genborx
228 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Svářecí sponky PU6 – tvar U, tloušťka 0,6 mm, nerez, sada 100 ks od populární značky Genborx máte možnost nakoupit právě zde za výborné peníze. Sponky na svařování – opravy prasklých a poškozených plastů, tloušťka 0,6 mm, tvar písmene U, balení 100 kusů – Genborx PU6Určeno pro rychlé a snadné vyspravení prasklých nárazníků, kapotáží motorek a dalších plastových dílů aut a motocyklů, a to za pomocí speciálního přístroje. Sponka se zasune do pracovní vidlice nástroje, po jejím nahřátí se do nataveného dílu zasune a místo se nechá vychladnout. Poškozené místo tak pevně spojí. Technické parametry:- tvar sponky: U- průměr sponky: 0,6 mm- množství kusů v balení: 100- materiál: nerezová ocel
Tento neodolatelný produkt jde pořídit aktuálně tady na stránkách zařazený v kategorii svorky. Najděte si zcela nové výrobky ve zmíněné rubrice za výhodné peníze!