Čistič brzd 20 l - Wurth

Čistič brzd 20 l – Wurth od výrobce se skvělou pověstí WURTH k dostání právě teď v naší nabídce za parádní cenu. Čistič brzd, odmaštovač ve spreji, kanystr objemu 20 litrů – Würth 0890108716Univerzální odmašťovací prostředek, vysoký čisticí výkon. Rychlé a efektivní odstranění sazí, mastnoty, prachu a olejovitých nečistot. Bezezbytkové čištění – po nastříkání a odpaření zůstane povrch dokonale čistý a odmaštěný. Vysoká snášenlivost s materiály jako laky, plasty, těsnění a pryž. Neobsahuje aceton, AOX ani silikon. Použití: Části, které jsou určeny k čištění nastříkejte tímto přípravkem a pak je otřete čistým suchým hadrem. U silných nebo vytrvalých nečistot postup opakujte. Technické parametry:- objem: 20 l- balení: kanystr- chemická cháze: nafta- barva: bezbarvý- hustota: 0,714 g/cm3- třída ohrožení (vyhláška o hořlavých kapalinách): AI- neobsahuje AOX- neobsahuje silikon- vůně: charakteristická
Povedený produkt je k sehnání zrovna tu na stránkách v populární rubrice brzdy – oprava! Nyní koupíte další výrobky ve zmíněné kategorii za super ceny! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další kvalitní zboží značky WURTH. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce WURTH může nabídnout vysoce kvalitní výrobky

Přístroj na čištění filtrů pevných částic DPF - CARBON CLEAN DCS-16

Přístroj na čištění filtrů pevných částic DPF – CARBON CLEAN DCS-16 od top výrobce MDtools snadno seženete v naší online nabídce za extra cenu! Čisticí nástroj na filtry pevných částic (DPF – Diesel Partikel Filter), univerzální, pojízdný na kolečkách – CARBON CLEAN DCS-16Speciální přístroj pro šetrné, snadné a rychlé vyčištění zaneseného částicového filtru na výfukovém potrubí vozidel především s dieselovými (vznětovými) motory (v současnosti již také s benzinovými). Pomocí chemického přípravku, vody a stlačeného vzduchu zbaví filtr všech nečistot. Hodí se pro téměř všechny filtry pevných částic všech velikostí.Pojízdný přístroj tvoří skříň s vrchní částí upravenou pro snadné upnutí vymontovaných filtrů pevných částic pomocí upínacích pásů, vzduchový kompresor ve skříni přístroje, připojovací adaptér na filtry pevných částic s přívodem tlakové vody, vysokotlaká hadice přívodu stlačeného vzduchu, kontrolní a ovládací panel s tlakoměrem, přičemž k příslušenství patří také ruční tlaková nádoba na vodu. Hlavní výhody:- vysoká účinnost čisticího procesu vymontovaných filtrů pevných částic pomocí speciálního chemického přípravku, vody a stlačeného vzduchu na principu přesně dávkovaných tlakových pulsů- technologie čištění je šetrnější vůči struktuře DPF, nedochází k narušení/popraskání komponentů filtrů pevných částic jako u metod, které pracují s velmi vysokými teplotami, DPF není nutné řezat a svařovat, nejsou zapotřebí ultrazvukové nádrže apod.- čištění jednoho filtru pevných částic trvá jen cca 30 až 40 minut- použití pro téměř všechny filtry pevných částic všech velikostí- neškodný chemický/biologický čisticí přípravek- čištění filtru pevných částic v automatickém nebo v ručním režimu- vestavěný vzduchový kompresor- nastavitelný tlak vzduchu- velmi jednoduchá a nenáročná obsluha- vysoká kvalita britského výrobce Technické parametry:- způsob čištění: chemický přípravek + voda + vzduch- vzduchový zásobník: 15 l- tlak vzduchu: 4-6 bar- rozměry: 400x900x1120 mm- hmotnost: 60 kg
Hodně povedený produkt Přístroj na čištění filtrů pevných částic DPF – CARBON CLEAN máte možnost koupit přímo na našich stránkách umístěný v sekci výfukový systém. Nyní můžete koupit ještě podobné zboží z této oblíbené rubriky za extra cenu! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se taky na další skvělé zboží od značky MDtools. Najdete je níže na této stránce. Přední značka MDtools pro své zákazníky poskytuje top zboží Vždyť to vidíte sami.

Hlavice na zapalovací svíčky 1/2" 16 mm

Hlavice na zapalovací svíčky 1/2″ 16 mm, 12hranná, s vnitřní gumou – BGS 2385 od spolehlivé značky BGS technic máte možnost získat zrovna dnes za rozumné peníze! Nástrčný klíč – hlavice na montáž a demontáž zapalovacích svíček, rozměr 16 mm, vodicí 4hran 1/2“, 12hranný profil – BGS technic 1385Speciální nářadí pro snadné našroubování a vyjmutí svíček z hlavy motoru. Vnitřní guma pomáhá svíčku přidržet, 12hranný profil umožňuje snadnější nasazení.Kvalitní produkt: kováno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, povrch je chromovaný s matnou úpravou. Technické parametry:- rozměr: 16 mm- vodicí 4hran: 1/2“ (12,5 mm)- profil: 12hranNeodolatelný kus je k sehnání taky tady na našich stránkách umístěný v rubrice hlavice! Najděte si jiné zboží z této populární kategorie snadno online. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků popupární značka BGS technic dodává vysoce kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Sada pro pneuservis START - závaží

Sada pro pneuservis START – závaží, ventily a montážní chemie – Ferdus originál od značky Ferdus lze zakoupit tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Sada spotřebního materiálu a nářadí pro pneuservis, 1117 dílů – Ferdus STARTKomplexní sestava sortimentu výrobků pro opravy a vyvážení kol automobilů. Vhodné nejen pro začínající, ale i zavedené podniky, které potřebují koupit větší množství materiálu zaráz.Žádaný produkt Sada pro pneuservis START – závaží, ventily a můžete pořídit právě teď na webu zařazený v kategorii naklepávací na auto. Máme pro vás ostatní výrobky z naší kategorie snadno online.

Pěnový čistič a dezinfekce klimatizací

Pěnový čistič a dezinfekce klimatizací, sprej 500 ml – Petec od společnosti Petec můžete pořídit momentálně na webu ve výprodejové akci. Speciální pěna ve spreji na čištění a dezinfekci systémů klimatizací a topení, nádobka se sprejem 500 ml – Petec 71350Určeno pro klimatizace a vytápěcí systémy motorových vozidel (osobních, nákladních, autobusů apod., příp. stavebních a zemědělských strojů. Hlavní výhody:- intenzivně čistí příslušné části klimatizace- dlouhodobě dezinfikuje klimatizaci- ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy- brání vzniku zápachu klimatizace- včetně hadičky (60 cm)- vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)

Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu

Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu, vůně oceán, sprej 150 ml – Petec od této skvělé značky Petec jednoduše můžete sehnat na našich stránkách se slevou. Přípravek na čištění a dezinfekci systémů klimatizace a odstranění zápachu v interiéru vozidla s vůní oceán, ve spreji 150 ml – Petec 71450Čistič v automatickém spreji pro údržbu klimatizačních systémů vozidel. Odstraňuje i bakterie, plísně a další škodlivé mikroorganismy.  Hlavní výhody:- čistí a dezinfikuje klimatizaci a zejména vnitřek vozidla- odstraňuje nepříjemný zápach (např. zvířecí, od kouření, svařování, plísní, hniloby apod.)- působí antibakteriálně, ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy- příjemná vůně (svěží oceán)- jednoduché a rychlé použití- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)
Žádaný kus Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu, vůně oceán, sprej 150 ml – Petec je k sehnání aktuálně tady na stránkách v populární kategorii autochemie. Mrkněte na kvalitní produkty z naší kategorie za příznivou cenu! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Petec. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Petec pro své zákazníky prodává skvělé produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu

Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu, vůně pomeranč, sprej 150 ml – Petec od této skvělé značky Petec máte možnost koupit momentálně v naši nabídce levně! Přípravek na čištění a dezinfekci systémů klimatizace a odstranění zápachu v interiéru vozidla s vůní pomeranče (orange), ve spreji 150 ml – Petec 71460Čistič v automatickém spreji pro údržbu klimatizačních systémů vozidel. Odstraňuje i bakterie, plísně a další škodlivé mikroorganismy.  Hlavní výhody:- čistí a dezinfikuje klimatizaci a zejména vnitřek vozidla- odstraňuje nepříjemný zápach (např. zvířecí, od kouření, svařování, plísní, hniloby apod.)- působí antibakteriálně, ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy- příjemná pomerančová- jednoduché a rychlé použití- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)
Tento žádaný výrobek Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu, vůně pomeranč, sprej 150 ml – lze získat nyní tady a teď na našich stránkách v populární kategorii autochemie! Máme pro vás jiné produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také více kvalitních produktů značky Petec. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce Petec představuje skvělý sortiment.

Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu

Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu, vůně vanilka, sprej 150 ml – Petec od společnosti Petec pohodlně seženete v aktuální nabídce levně! Přípravek na čištění a dezinfekci systémů klimatizace a odstranění zápachu v interiéru vozidla s vůní vanilky, ve spreji 150 ml – Petec 71470Čistič v automatickém spreji pro údržbu klimatizačních systémů vozidel. Odstraňuje i bakterie, plísně a další škodlivé mikroorganismy.  Hlavní výhody:- čistí a dezinfikuje klimatizaci a zejména vnitřek vozidla- odstraňuje nepříjemný zápach (např. zvířecí, od kouření, svařování, plísní, hniloby apod.)- působí antibakteriálně, ničí škodlivé bakterie, plísně a další mikroorganismy- příjemná vanilková vůně- jednoduché a rychlé použití- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu) Žádaný produkt Čistič klimatizace a odstraňovač zápachu, vůně vanilka, sprej 150 máte možnost sehnat mimo jiné tady na našich stránkách v populární sekci autochemie! Získejte podobné produkty z této kategorie za extra cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Petec. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Čistič řetězů a hnacích mechanismů

Čistič řetězů a hnacích mechanismů, sprej 500 ml – Petec od dodavatele s dlouholetou historií Petec najdete u nás teď levně! Účinný čisticí přípravek ve spreji pro čištění silně znečištěných řetězů ale i brzdových destiček, kotoučů atd. – Petec 70540Univerzální čistič pro autoservis, dílnu, průmysl apod. Účinně odstraňuje i velmi odolnou špínu, neobsahuje aceton. Hlavní výhody:- intenzivní čisticí přípravek ve spreji odstraňuje z řetězů i odolné zbytky vosku, oleje, mastnoty, pryskyřic apod. jejich rozpuštěním- díky rychlému odpařování je v krátké době dosaženo optimálního čisticího účinku a je vytvořen dokonalý základ pro obnovení mazání- kompatibilní s mnoha materiály, jako jsou kovy, plasty, karbon, keramika, sklo a lakované povrchy- nekorozivní- bez acetonu- slouží také k rychlému čištění brzdových kotoučů, brzdových destiček a dalšího příslušenství- vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu) Parametry:- skladovatelnost: 36 měsíců (v chladu a v suchu)Tento kvalitní a levný produkt jde nakoupit taky na stránkách v populární sekci brzdy – oprava. Nyní můžete koupit podobné zboží z této známé rubriky z pohodlí domova!

Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací

Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací, ocelové, šedý lak, balení 100 ks – Ferdus 13.06 od společnosti s dlouholetou tradicí Ferdus lze získat zde teď právě pořád výhodně! Ocelové závaží na vyvážení kola 30 g, naklepávací na ráfek – Ferdus 13.06Určeno pro všechny typy plechových (ocelových) disků.Pro osobní a dodávková auta.Povrch je šedě lakován. Levný výrobek Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací, ocelové, šedý lak, balení 100 ks – Ferdus 13.06 jde sehnat snadno tady u nás v oblíbené sekci naklepávací na auto. Nyní můžete získat kvalitní produkty ve zmíněné sekci za super ceny.

Vyvažovací závaží FAST 10 g naklepávací

Vyvažovací závaží FAST 10 g naklepávací, ocelové, šedý lak – Ferdus 13.02 od spolehlivého výrobce Ferdus jednoduše můžete získat právě nyní levně! Ocelová závaží na vyvážení kola 10 g, naklepávací na ráfek – Ferdus 13.02Určeno pro všechny typy plechových disků.Pro osobní a dodávková auta.Možné koupit po kusech nebo celých baleních.
Diskontní kousek Vyvažovací závaží FAST 10 g naklepávací, ocelové, šedý lak – Ferdus 13.02 jde sehnat v pohodě na našich stránkách v oblíbené kategorii naklepávací na auto! Podívejte se na ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny!

Vyvažovací závaží FAST 10 g naklepávací

Vyvažovací závaží FAST 10 g naklepávací, ocelové, šedý lak, 1 ks – Ferdus 13.02 od výrobce s mnohaletou tradicí Ferdus máte možnost najít tady teď pořád výhodně! Ocelová závaží na vyvážení kola 10 g, naklepávací na ráfek – Ferdus 13.02Určeno pro všechny typy plechových disků.Pro osobní a dodávková auta.
Neodolatelný výrobek máte možnost dostat přímo tu na našich stránkách v populární kategorii naklepávací na auto! Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Ferdus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vyvažovací závaží FAST 10 g naklepávací

Vyvažovací závaží FAST 10 g naklepávací, ocelové, šedý lak, balení 100 ks – Ferdus 13.02 od naší známé značky Ferdus je k dostání momentálně za outletovou cenu! Ocelová závaží na vyvážení kola 10 g, naklepávací na ráfek – Ferdus 13.02Určeno pro všechny typy plechových disků.Pro osobní a dodávková auta.Designový výrobek jde koupit nyní tu na našich stránkách umístěný v rubrice naklepávací na auto! Najděte si vyjímečné produkty z této sekce za parádní cenu. Významný dodavatel Ferdus vám může nabídnout špičkové produkty Nové kousky každý den. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kousky od výrobce Ferdus. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací

Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací, ocelové, šedý lak – Ferdus 13.06 od značky s dlouholetou tradicí Ferdus pohodlně pořídíte právě teď v akci! Ocelové závaží na vyvážení kola 30 g, naklepávací na ráfek – Ferdus 13.06Určeno pro všechny typy plechových (ocelových) disků.Pro osobní a dodávková auta.Povrch je šedě lakován.Prodej po kusech nebo celých baleních. Exkluzivní produkt Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací, ocelové, šedý můžete dostat již dnes tu na stránkách ve známé kategorii naklepávací na auto. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od dodavatele Ferdus. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Ferdus má vynikající zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací

Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací, ocelové, šedý lak, 1 ks – Ferdus 13.06 od oblíbené značky Ferdus je k sehnání právě teď za výborné peníze. Ocelové závaží na vyvážení kola 30 g, naklepávací na ráfek – Ferdus 13.06Určeno pro všechny typy plechových (ocelových) disků.Pro osobní a dodávková auta.Povrch je šedě lakován.Tento unikátní výrobek Vyvažovací závaží FAST 30 g naklepávací, ocelové, šedý lak, 1 ks – Ferdus 13.06 můžete najít mimo jiné u nás v populární kategorii naklepávací na auto! Nyní můžete najít zcela nové výrobky z této sekce ve výhodné akci!

Tester - zkoušečka žhavicích svíček diesel 12 V

Tester – zkoušečka žhavicích svíček diesel 12 V, bez demontáže, LED indikace – BGS 2178 od skvělé značky BGS technic jednoduše můžete sehnat již dnes za super peníze! Přístroj na diagnostiku funkčnosti žhavicích svíček „žhaviček“, pro elektroinstalaci 12 V, bez nutnosti demontáže, v látkovém obalu – BGS technic 2178Tester pro rychlé a snadné vyzkoušení žhavicích svíček naftových motorů. Není nutná jejich demontáž z hlavy motoru, díky čemuž lze ušetřit mnoho času.Připojení pomocí krokosvorek (tzv. krokodýlků), snadná indikace funkčnosti díky LED diodám.Špatně fungující „žhavky“ mají za následek především obtížné starty při nízkých teplotách – nezbytné vybavení hlavně pro autoservisy zabývající se specializovanými opravami vznětových (naftových) motorů, ale i dalších provozoven.
Tento akční a ve slevě produkt Tester – zkoušečka žhavicích svíček diesel 12 V, bez demontáže, LED indikace – BGS 2178 jde získat bezstarostně u nás umístěný v kategorii multimetry! Nyní můžete získat ještě další produkty z naší rubriky z pohodlí domova! Věhlasná značka BGS technic vám představuje prvotřídní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Závitová vložka M8x1

Závitová vložka M8x1,0 mm, délky 9,5-19 mm, na opravu závitů svíček, sada 4 ks – BGS 167-1 od oblíbené značky se zárukou kvality BGS technic je k dispozici právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně. Závitové vložky M8x1,0 mm, různé délky v rozsahu 9.5 až 19 mm, sada 4 kusy – BGS technic 167-1Určeno na opravu stržených a jinak poškozených závitů zapalovacích svíček v hlavě motoru. Technické parametry:- rozměry: M8x1,0 mm- délky: 9,5 – 11,5 – 12,7 – 19 mmZajímavý kousek Závitová vložka M8x1,0 mm, délky 9,5-19 mm, na opravu závitů svíček, sada 4 ks – BGS 167-1 lze sehnat mimo jiné tu na webu umístěný v kategorii oprava závitů svíček. Nyní najdete akční produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny. Známý výrobce BGS technic nabízí vynikající produkty. Udělejte si radost. Možná hledáte něco jiného, máme toho více. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky BGS technic. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Odpojovač kontaktu autobaterie

Odpojovač kontaktu autobaterie, ploché svorky – BGS 1416 originál od značky BGS technic je dostupný v naší online nabídce za báječnou cenu! Přípravek na odpojení baterie automobilu, pro ploché póly, max. proud 250 A – BGS technic 1416Používá se pro odpojení baterie např. při delší odstávce vozidla nebo jako ochrana před krádeží.Vhodné pro baterie s plochými póly.
Tento velmi oblíbený výrobek Odpojovač kontaktu autobaterie, ploché svorky – BGS jde nakoupit rovněž u nás v populární kategorii autobaterie. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další produkty od značky BGS technic. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce BGS technic má na skladě skvělé produkty.

Závitová vložka M14x1

Závitová vložka M14x1,25 mm, délka 11 mm, na opravu závitů svíček, sada 5 ks – BGS 149-11 od dodavatele se skvělou pověstí BGS technic máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách za výhodnou cenu! Závitové vložky M14x1,25 mm, délka 11 mm, sada 5 kusů – BGS technic 149-11Určeno na opravu stržených a jinak poškozených závitů zapalovacích svíček v hlavě motoru.Černěný povrch. Technické parametry:- rozměry: M14x1,25 mm- délka: 11 mm
Ve slevě tento produkt lze nakoupit přímo tady na našem webu ve známé kategorii novinky! Máme pro vás jiné produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Výrobce BGS technic nabízí špičkový sortiment. Udělejte radost sami sobě! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele BGS technic. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Závitová vložka M14x1

Závitová vložka M14x1,25 mm, délka 16 mm, na opravu závitů svíček, sada 5 ks – BGS 149-16 od značky BGS technic můžete sehnat v naší online nabídce za skvělou cenu. Závitové vložky M14x1,25 mm, délka 16 mm, sada 5 kusů – BGS technic 149-16Určeno na opravu stržených a jinak poškozených závitů zapalovacích svíček v hlavě motoru.Černěný povrch. Technické parametry:- rozměry: M14x1,25 mm- délka: 16 mm Exkluzivní produkt lze nakoupit prostě tady u nás v populární kategorii novinky! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Závitová vložka M14x1

Závitová vložka M14x1,25 mm, délka 19 mm, na opravu závitů svíček, sada 5 ks – BGS 149-19 od společnosti s úžasnou pověstí BGS technic lze koupit tady a teď za super cenu! Závitové vložky M14x1,25 mm, délka 19 mm, sada 5 kusů – BGS technic 149-19Určeno na opravu stržených a jinak poškozených závitů zapalovacích svíček v hlavě motoru.pozinkované. Technické parametry:- rozměry: M14x1,25 mm- délka: 19 mmTento výjimečný výrobek máte možnost koupit právě tu ve známé kategorii novinky! Připravili jsme ještě jiné produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu.

Stahovák vstřikovačů

Stahovák vstřikovačů, vstřiků diesel VAG (VW) TDI PD a Common Rail – QUATROS QS20347 od oblíbené značky se zárukou kvality QUATROS máte možnost nakoupit právě teď u nás levně! Sada na demontáž vstřikovačů s kluzným kladivem pro motory VAG, 7dílná sada – QUATROS QS20347Úderový vytahovák naftových vstřikovačů z motorů PD (pumpe-düse, čerpadlo-tryska) a CR (Common Rail) pro koncernové motory VAG (VW, Audi, Škoda, Seat). Pomocí adaptéru se vytahovák upevní ke vstřikovači a reverzním kladivem se poté demontuje (vyklepe) ven. Součástí stahováku jsou závitové adaptéry pro uchycení ke vstřikovačům na VAG motorech TDI PD a TDI CR. Souprava je dodávána v plastovém kufříku. Jeho barva se může lišit podle aktuální dodávky. Využití pro motory:- 1.4 SDI a TDI- 1.9D a TDI a TDI (PD)- 2.5 TDI (PD)- 2.8 TDI (PD)- 2.7 a 3.0 TDI (CR)- 4.2 TDI (CR) Tento vynikající produkt je dostupný rovnou tady na našem webu v populární rubrice demontáž vstřikovačů a čerpadel. Nyní získáte ještě podobné kousky z této oblíbené sekce za výhodné peníze! Tato značka QUATROS svým zákazníkům nabízí vynikající zboží U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další vybrané produkty od dodavatele QUATROS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Produkt bez obrázku

Výstružníky otvorů pro žhavicí svíčky, sada 4 ks – BGS 136 od skvělé značky BGS technic máte možnost nakoupit zrovna dneska opravdu výhodně! Nástroje – výstružníky M10 a M12 na čištění otvorů žhavičů, sada 4 díly v plastové kazetě – BGS technic 136Používá se před montáží opravené nebo zcela nové žhavičky na místo. Otvor je třeba vyčistit od karbonu a dalších úsad, které by mohly zapříčinit špatné nasazení žhaviče na místo.Univerzální provedení: vhodné pro vozidla značek Audi, Alfa Romeo, BMW, Fiat, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota atd.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli, povrch je potažen titanovou vrstvou. Sada obsahuje:- 1x výstružník M10x1,00, délka 107 mm- 1x výstružník M10x1,25, délka 137 mm- 1x výstružník M12x1,25, délka 59 mm- 1x výstružník M12x1,25, délka 94 mm
Unikátní a oblíbený kus Výstružníky otvorů pro žhavicí svíčky, sada seženete právě nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii novinky! Nyní si můžete vybrat kvalitní zboží ve zmiňované sekci za akční cenu!

Nástrčná hlavice 1/4" 6

Nástrčná hlavice 1/4″ 6,5 mm pro demontáž elektrody žhavicí svíčky – BGS 5290-6.5 od dodavatele s dlouholetou historií BGS technic můžete najít momentálně na webu za outletovou cenu. Speciální nástrčná hlavice – klíč na žhavicí svíčky, tzv. žhavičky, vodicí 4hran 1/4“, rozměr 6,5 mm – BGS technic 5290-6.5Určeno pro demontáž elektrody žhavicí svíčky. Hlavice se používá se sadou pro odvrtání a opravu závitu žhavících svíček.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli.
Exkluzivní produkt Nástrčná hlavice 1/4″ 6,5 mm pro demontáž elektrody žhavicí svíčky – BGS naleznete bez obtíží u nás v populární sekci hlavice. Máme pro vás ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za skvělou cenu! Významný výrobce BGS technic vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment.

Nástrčná hlavice 1/4" 8

Nástrčná hlavice 1/4″ 8,25 mm pro demontáž elektrody žhavicí svíčky – BGS 5290-8.25 od skvělé značky BGS technic máte možnost získat právě zde za výprodejovou cenu! Speciální nástrčná hlavice – klíč na žhavicí svíčky, tzv. žhavičky, vodicí 4hran 1/4“, rozměr 8,25 mm – BGS technic 5290-8.25Určeno pro demontáž elektrody žhavicí svíčky. Hlavice se používá se sadou pro odvrtání a opravu závitu žhavících svíček.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli. Kvalitní a velmi žádaný produkt Nástrčná hlavice 1/4″ 8,25 mm pro demontáž elektrody žhavicí svíčky – BGS 5290-8.25 lze nakoupit mimo jiné na našich stránkách ve známé kategorii hlavice. Připravili jsme nové zboží ze zmíněné sekce za rozumné peníze. Známý dodavatel BGS technic dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní výrobky.

Nástrčné hlavice 1/4" pro demontáž elektrody žhavicí svíčky

Kvalitní a velmi žádaný produkt Nástrčné hlavice 1/4″ pro demontáž elektrody žhavicí svíčky, různé rozměry – BGS máte možnost pořídit bez obtíží tu na webu v rubrice hlavice! Najděte si ostatní zboží z této známé rubriky za super ceny! Přední dodavatel BGS technic má skvělé výrobky Přesvědčte se! Nástrčné hlavice 1/4″ pro demontáž elektrody žhavicí svíčky, různé rozměry – BGS od společnosti s výborným jménem BGS technic můžete koupit na našich stránkách teď právě skutečně levně! Speciální nástrčné hlavice – klíče na žhavicí svíčky, tzv. žhavičky, vodicí 4hran 1/4“, různé rozměry – BGS technicUrčeno pro demontáž elektrody žhavicí svíčky. Hlavice se používají se sadou pro odvrtání a opravu závitu žhavících svíček.K dispozici různé velikosti: vyberte si tu, kterou potřebujete!Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli.

Hák na demontáž gumových úchytek výfuku

Kvalitní výrobek Hák na demontáž gumových úchytek výfuku, délka 300 mm – BGS 121 naleznete rovněž tady na webu v sekci výfukový systém. Nyní najdete parádní kusy ve zmíněné sekci za extra cenu. Hák na demontáž gumových úchytek výfuku, délka 300 mm – BGS 121 od výrobce s dobrým jménem BGS technic k dostání nyní za výprodejovou cenu. Nástroj – hák pro demontáž výfuků, průměr háčku 6 mm – BGS technic 121Speciální hák se používá pro sejmutí gumových úchytek na výfukových potrubích.Pochromovaný povrch. Technické parametry:- délka: 300 mm- průměr háku: 6 mm

Nástrčná hlavice 1/4" 2

Nástrčná hlavice 1/4″ 2,6 mm pro demontáž elektrody žhavicí svíčky – BGS 5290-2.6 od známé společnosti BGS technic máte možnost nakoupit na našich stránkách teď skutečně výhodně! Speciální nástrčná hlavice – klíč na žhavicí svíčky, tzv. žhavičky, vodicí 4hran 1/4“, rozměr 2,6 mm – BGS technic 5290-2.6Určeno pro demontáž elektrody žhavicí svíčky. Hlavice se používá se sadou pro odvrtání a opravu závitu žhavících svíček.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli.

Nástrčná hlavice 1/4" 3

Velmi oblíbený produkt lze zakoupit právě nyní tu na webu zařazený v kategorii hlavice! Nyní si můžete pořídit jiné výrobky z naší kategorie za nejnižší cenu. Věhlasný výrobce BGS technic svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží.
Nástrčná hlavice 1/4″ 3,2 mm pro demontáž elektrody žhavicí svíčky – BGS 5290-3.2 od společnosti s úžasnou pověstí BGS technic snadno můžete najít právě teď za báječnou cenu! Speciální nástrčná hlavice – klíč na žhavicí svíčky, tzv. žhavičky, vodicí 4hran 1/4“, rozměr 3,2 mm – BGS technic 5290-3.2Určeno pro demontáž elektrody žhavicí svíčky. Hlavice se používá se sadou pro odvrtání a opravu závitu žhavících svíček.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli.

Nástrčná hlavice 1/4" 4

Nástrčná hlavice 1/4″ 4,5 mm pro demontáž elektrody žhavicí svíčky – BGS 5290-4.5 od top výrobce BGS technic snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách extra výhodně! Speciální nástrčná hlavice – klíč na žhavicí svíčky, tzv. žhavičky, vodicí 4hran 1/4“, rozměr 4.5 mm – BGS technic 5290-4.5Určeno pro demontáž elektrody žhavicí svíčky. Hlavice se používá se sadou pro odvrtání a opravu závitu žhavících svíček.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli. Ve slevě tento výrobek Nástrčná hlavice 1/4″ 4,5 mm pro demontáž elektrody žhavicí svíčky – BGS 5290-4.5 lze sehnat právě teď na webu zařazený v sekci hlavice. Prozkoumejte další kousky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Značka BGS technic pro své zákazníky prodává vynikající zboží. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další vybrané kousky značky BGS technic. Najdete je níže na této stránce.

Hlavice - klíč na lambda sondy 22 mm

Kvalitní a levný produkt Hlavice – klíč na lambda sondy 22 mm, čtyřhran 1/2″, extra dlouhá 150 mm – BGS 1173 můžete nakoupit v pohodě tady na stránkách zařazený v rubrice výfukový systém! Najděte si podobné produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. Hlavice – klíč na lambda sondy 22 mm, čtyřhran 1/2″, extra dlouhá 150 mm – BGS 1173 od výrobce BGS technic naleznete v naší internetové nabídce v bezva akci! Hlavice – nástrčný klíč na montáž a demontáž lambda sond a snímačů, rozměr 22 mm, extra prodloužený 150 mm, vodicí 4hran 1/2“ – BGS technic 1173Speciální hlavice s výřezem (drážkou) pro montáž a demontáž čidel, snímačů nebo sond, ke kterým vedou dráty či kabely. Díky extra prodloužené konstrukci (celková délka 15 cm!) je ideální pro práci v hůře přístupných (tzv. utopených) místech.Vhodné např. pro vozidla značky Volkswagen a Audi. Technické parametry:- rozměr klíče: 22 mm- délka klíče: 150 mm- šířka výřezu: 13 mm- délka výřezu: 115 mm- vnější průměr: 30 mm- vodicí 4hran: 1/2“ (12,5 mm)

Čisticí kartáče ocelové

Čisticí kartáče ocelové, mosazné a nylonové, sada 7 ks – QUATROS QS14556 od skvělého a známého výrobce QUATROS lze zakoupit právě teď v naší nabídce skutečně levně. Ruční kartáče na čištění různých povrchů, s ocelovými, mosaznými a nylonovými štětinami, sada 7 kusů – QUATROS QS14556Univerzální sestava různé velkých kartáčů a kartáčků pro autoservis, dílnu, průmysl i domácnost. Zatímco nářadí s kovovými štětinami je vhodné pro hrubé očišťování např. od rzi a dalších odolných nečistot, nylonová varianta je určená pro jemnější práci (např. citlivější povrchy apod.). Sada obsahuje:- 1x ruční kartáček ocelový 175 mm- 1x ruční kartáč ocelový 225 mm- 1x ruční kartáček mosazný 175 mm- 1x ruční kartáč mosazný 225 mm- 1x ruční kartáček nylonový 175 mm- 1x ruční kartáč nylonový 225 mm- 1x ruční kartáč drátěný čtyřřadý (uhlíková ocel) Hodně povedený kousek lze zakoupit právě zde tady u nás zařazený v rubrice kartáče! Vyberte si ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za výhodnou cenu.

Hlavice - klíče pro Lambda sondy

Hlavice – klíče pro Lambda sondy, termostaty a vstřikovače, sada 7 ks – SW Stahl od společnosti s dlouholetou tradicí SW-Stahl můžete dostat v naší aktuální nabídce za výborné peníze. Sada nástrčných hlavic – klíčů pro montáž a demontáž lambda sond, termostatů a naftových vstřikovačů (tzv. vstřiků), 7 kusů v plastovém kufru – SW-Stahl 26045LSpeciální hlavice s bočními výřezy umožňujícími jejich nasazení na prvky, ke kterým vedou dráty či kabely (čidla apod.).Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Souprava obsahuje:- hlavice 6hranná 29 x 90 mm, vodicí 6hran 1/2″, s výřezem- hlavice 6hranná 22 x 90 mm, vodicí 6hran 3/8″, s výřezem- hlavice 12hranná 27 x 83 mm, vodicí 6hran 12,5 mm 1/2″, s otevřením- hlavice 6hranná 27 x 74 mm, vodicí 6hran 3/8″- hlavice 6hranná 22 x 80 mm, vodicí 6hran 3/8 „, s výřezem- hlavice 6hranná 22 mm, vodicí 6hran 3/8″, úhlová, s výřezem- hlavice 6hranná 22 mm, vodicí 6hran 1/2“, úhlová, s výřezem
Zlevněný produkt Hlavice – klíče pro můžete získat nyní na našich stránkách zařazený v rubrice výfukový systém. Nyní si můžete pořídit unikátní kousky ze zmíněné kategorie za super cenu!

Rozpínák výfukového potrubí (volitelná velikost)

Rozpínák výfukového potrubí (volitelná velikost) od výrobce s dobrým jménem BGS technic můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Rozpínák výfukového potrubí 28-44 mm
Tento akční produkt Rozpínák výfukového potrubí (volitelná jde nakoupit bez obtíží tady u nás v populární sekci výfukový systém! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Rozpínák výfukového potrubí (volitelná velikost)

Rozpínák výfukového potrubí (volitelná velikost) od společnosti BGS technic seženete aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu. Rozpínák výfukového potrubí 38-62 mm Super produkt Rozpínák výfukového potrubí (volitelná velikost) najdete aktuálně tady u nás ve známé kategorii výfukový systém! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší rubriky v akci.

Rozpínák výfukového potrubí (volitelná velikost)

Rozpínák výfukového potrubí (volitelná velikost) od našeho známého výrobce BGS technic je k získání v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Rozpínák výfukového potrubí 54-89 mm Kvalitní produkt naleznete bez problémů tady na stránkách zařazený v kategorii výfukový systém. Nyní najdete ostatní zboží z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu!

Zátka - špunt do výfuku 23 - 52 mm

Zátka – špunt do výfuku 23 – 52 mm, pro motocykly 4T, s rukojetí od skvělého výrobce JMP jde pořídit tady a teď za mimořádně nízkou cenu. Zátka pro utěsnění výfuku motocyklu, s rukojetí – JMP 722.60.61Použití např. při umývání motorky vysokotlakým čističem – zabraňuje průniku nečistot a vody do výfukového potrubí. Určeno pro čtyřtaktní motocykly.Praktické madlo usnadňuje instalaci a vyndávání přípravku.Délka (bez rukojeti): 60 mmPrůměr: 23 – 52 mm

Přípravky na čištění šachet vstřikovačů

Přípravky na čištění šachet vstřikovačů, 23 dílů – Vigor V4941 od společnosti s dlouholetou tradicí Vigor snadno můžete sehnat na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Přípravky (frézy, kartáče atd.) pro čištění a renovaci otvorů – šachet pro vstřikovače dieselových motorů, 23 dílů v plastovém kufru – Vigor V 4941Prakticky poskládaný set nářadí, které umožňuje vyčistit šachty „vstřiků“ vznětových motorů typu HDi, Common Rail se vstřikovači Bosch a Delphi a dalších s přímým vstřikováním. Pro odborné čištění (odstranění sazí, částic atd.) otvorů pro vstřikovače, hrotu vstřikovače a otvoru čepu trysky.Dodává se včetně uzavíracích zátek / ucpávek proti znečištění spalovacího prostoru Sada obsahuje:- základní nástroj, délka 267 mm- vytahovák těsnících podložek, délka 230 mm- adaptér, délka 294 mm- kartáček, délka 300 mm- kartáček, délka 85 mm- závitová tyčka, délka 200 mm- díl pohonu, délka 107 mm- ucpávka se závitem M5x0,8 mm- adaptér průměru 20,6 mm, délka 32 mm- adaptér průměru 22 mm, délka 32 mm- adaptér průměru 24,5 mm, délka 32 mm- fréza průměru 15 / 17 mm, délka 39 mm- fréza průměru 19 / 17 mm, délka 39 mm- fréza průměru 17 mm, délka 39 mm

Sada na čištění a frézování sedla a otvorů pro vstřikovače a žhavící svíčky BGS

Sada na čištění a frézování sedla a otvorů pro vstřikovače a žhavící svíčky BGS od výrobce s dlouholetou historií BGS technic pohodlně získáte zde teď skutečně levně. Sada na čištění sedel a otvorů žhavicích svíčkek a vstřikovačůObsahuje:4 čisticí kartáčeŠtětka3 frézy sedadelUpevnění frézStahovák těsneníprodloužení kartáče

Přípravek na rozpojení výfukového potrubí

Přípravek na rozpojení výfukového potrubí, průměr 30-60 mm od značky s tradicí a dobrou pověstí AHtool máte možnost nakoupit právě teď v nabídce v bezva akci! Rozpojovací přípravek – stahovák na výfuky, průměr trubky 3-6 cm, rozsah 11,7 cm.Speciální nástroj určený k rozdělování obtížně rozpojitelného (zarezlého, zatuhlého apod.) výfukového potrubí při jeho demontáži. Pro použití s klíčem 17 mm nebo ráčnou 3/8“. Technické parametry:- průměr trubky: 30-60 mm- rozsah: 117 mm- ovládání: klíč 17 mm/ráčna 3/8“