3D ráčna 3/8" s přepínací páčkou 190 mm - 4CZech 4CZ-384-08

3D ráčna 3/8″ s přepínací páčkou 190 mm – 4CZech 4CZ-384-08 od skvělé a známé značky 4CZech získáte zrovna za mimořádně nízkou cenu. Ráčna s výkyvným čtyřhranem, tzv. 3D ráčna 4Czech 4CZ-384-08Rozměr čtyřhranu: 3/8“Počet zubů: 30Celková délka nástroje: 190 mmVáha: 228 gPřepínání směru otáčení vlevo/vpravo pomocí páčky.Speciální druh ráčny s výkyvným vodicím čtyřhranem, hlava nástroje přitom zůstává pevná. Hlavice – ořech se uvolňuje pojistným tlačítkem.

Montážní vozíky - náhradní díly

Montážní vozíky – náhradní díly od společnosti s předním postavením na trhu TONA EXPERT lze zakoupit právě teď v nabídce za výborné peníze! Možnost objednání těchto dílů na dotaz: KódNázevEAN kódCena (Kč)PopisE010110Sada 4 náhradních koleček32589501011011959 2 pevná a 2 otočná (z nich 1 s brzdou) kolečka o průměru 125 mmE010111 Sada 2 náhradních pojezdů zásuvek3258950101118 964 E010112Kompletní zámek3258950101125499Dodáván se 2 klíči, z nichž jeden je klouovýE010122Náhradní pracovní deska32589501012241164Vyrobena ze vstřikovaného polypropylenu, odolná vůči běžným chemikáliím a nárazům

Sponky do sponkovačky DTA 25/1 3000 ks 5

Sponky do sponkovačky DTA 25/1 3000 ks 5,7 x 40 mm Einhell od dodavatele s dlouholetou historií Einhell jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Sponky do sponkovačky DTA 25/1 3000 ks 5,7 x 40 mm Einhell. Oblíbený a akční produkt Sponky do sponkovačky DTA 25/1 3000 ks můžete pořídit v pohodě tady u nás ve známé sekci spojovací! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z naší kategorie za akční cenu. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další vybrané produkty značky Einhell. Najdete je níže na této stránce. Výrobce Einhell pro své zákazníky dodává kvalitní produkty. Podívejte se sami.

Bezolejový vzduchový kompresor čtyřválcový

Bezolejový vzduchový kompresor čtyřválcový, 100 l, 230 V – ASTA od top značky ASTA lze nakoupit právě nyní levně! Vzduchový kompresor objemu 100 litrů, čtyřválcový, bezolejový, elektrický 230 V – ASTA A-ACOM100LVýkonný a praktický kompresor s velkým vzdušníkem ideální pro použití v autoservise či pneuservise, dílně, výrobním provozu a na dalších místech. Technické parametry:- objem vzdušníku: 100 litrů- výkon: 240 l/min – 480 l/min- maximální tlak: 8,5 bar- napájení: 230 V/ 50 Hz- příkon motoru: 3,0 kW- počet válců: 4- délka přívodního kabelu: 5 metrů- hlučnost: 70 dB- rozměry: výška 785 / šířka 405 / délka 1000 mm- hmotnost: 65,6 kg Unikátní a žádaný výrobek Bezolejový vzduchový kompresor čtyřválcový, 100 l, 230 V – ASTA můžete získat prostě na našem webu v sekci kompresory! Získejte zcela nové zboží ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známá značka ASTA dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce ASTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Publikace VAG-COM - příručka pro autodiagnostiky VCDS

Publikace VAG-COM – příručka pro autodiagnostiky VCDS od výrobce s dobrým jménem Ross-Tech můžete najít právě teď za výborné peníze! Uživatelská příručka pro autodiagnostiky Ross-Tech VCDS, v češtině.Druhé přepracované vydání. Obsahuje kompletní popisy diagnostiky VCDS určené pro vozidla koncernu VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat), vysvětlení všech diagnostických funkcí programu VCDS. Odkazy na videa pomocí QR kódů.
Tento levný výrobek Publikace VAG-COM – příručka pro autodiagnostiky VCDS je k získání jednoduše tady na našem webu v populární sekci diagnostika. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další skvělé produkty značky Ross-Tech. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka Ross-Tech dlouhodobě dodává top zboží. A tady je důkaz.

VIS - online databáze diagnostických postupů pro koncern VW

VIS – online databáze diagnostických postupů pro koncern VW od našeho známého výrobce Ross-Tech jde koupit tady nyní v bezva akci! VIS (Vag Info System) – online databáze diagnostických postupů pro vozidla koncernu Volkswagen, Audi, Seat a Škoda.Pro většinu řídicích jednotek jsou zde zpracovány návody pro kódování, přizpůsobení, základní nastavení a nastavení konfigurací. U motorových jednotek jsou popsány kontrolní postupy, například kontrola snímače hmotnosti nasávaného vzduchu nebo snímačů pedálů apod. Uživatel se tak snadno dozví např. správné otestování plnicího tlaku, nastavení servisních intervalů nebo přizpůsobení klíčků k zapalování. Dále VIS obsahuje také databázi kódování řídících jednotek vozidel skupiny Volkswagen, včetně kryptovaných kodování řídících jednotek ABS: Mark60 EC1, ABS8.2 front ESP8.2i, ESP9.0 front, EV_Brake1UDSContiMK100IPB, ESP_MK25A_XT.Stačí zadat VIN vozidla a objednací číslo řídící jednotky plus její adresu a ihned je vypočten kód pro vaši jednotku.V současné verzi diagnostické příručky VIS je přesně 1672 rozdílných diagnostických postupů pro celý koncern VW.Bez zakoupení licence funguje databáze VIS v DEMO režimu, kde jsou číslice nahrazeny znakem X a slouží pro přehled funkcí a pokrytí vozidel a jednotek. Každý uživatel má povoleno sledovat 40 unikátních postupů na jeden kalendářní den. Důležité upozornění:Podpora VIS 6.5 offline byla ke 30.9.2021 ukončena. Nadále funguje informační systém VIS online, který obsahuje mnohonásobně více informací a dynamičtěji se vyvíjí. Využívání VIS online je pohodlné i v terénu, kde si lze vytvořit přístup k internetu například pomocí hotspotu vytvořeného chytrým telefonem. VIS online je dostupný přímo na adrese: https://diagnostics.vis4vag.com/cs/ . Přihlašovací údaje jsou shodné s údaji Vašeho uživatelského účtu u nás. Alternativně lze používat speciální prohlížeč VIS online, který si přihlášení pamatuje za Vás a je sestrojen přímo pro prohlížení systému VIS online. Prohlížeč VIS online již obsahují všechny instalační balíčky od 1.1.2021. Jak se dostat k novému VIS online:Jednoduše si stáhněte a nainstalujte aktuální instalační balíček, který naleznete ve vašem uživatelském účtu.Pokud nechcete kupovat aktualizaci a Váš instalační balíček obsahuje ještě starý VIS 6.5. offline, pak VIS online využívejte na adrese: https://diagnostics.vis4vag.com/cs/.
Hodně povedený výrobek lze pořídit rovněž tu ve známé rubrice diagnostika. Získejte parádní produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze.

Hračka pila přímočará Power X-Change Einhell Kids

Hračka pila přímočará Power X-Change Einhell Kids od dodavatele s dlouholetou historií Einhell máte možnost najít online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Hračka pila přímočará Power X-Change Einhell Kids s pohyblivou pilkou. 4 výměnné pilové listy. Ideální dárek pro vaše děti. – pohyblivá pilka- pravý / levý chod- On / off spínač- 4 výměnné pilové listy Není vhodné pro děti mladší 36 měsíců.Pozn. Baterie není součástí balení.
Zlevněný produkt Hračka pila přímočará Power X-Change Einhell Kids najdete právě tu na stránkách v populární sekci dárek pro děti! Vyhledejte si skvělé kousky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!

Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids

Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids od přední značky Einhell k dostání momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. Hračka pila ruční okružní s rotujícím kotoučem, LED ukazatel, zvuk motoru, on / off spínač, na baterie. Ideální dárek pro vaše děti. – rotující kotouč- On / off spínač- realistický zvuk motoru- LED ukazatel Není vhodné pro děti mladší 36 měsíců.Pozn. Baterie není součástí balení. Nový výrobek Hračka pila ruční okružní Power X-Change Einhell Kids jde získat v pohodě na našich stránkách v oblíbené rubrice dárek pro děti. Získejte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci. To ale není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele Einhell. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Einhell poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Hračka pila řetězová Power X-Change Einhell Kids

Hračka pila řetězová Power X-Change Einhell Kids od skvělého výrobce Einhell jde získat na našich stránkách teď ve slevě! Hračka pila řetězová Power X-Change Einhell Kids s rotujícím řetězem, LED ukazatel, zvuk motoru, on / off spínač, na baterie. Ideální dárek pro vaše děti. – rotující řetěz- On / off spínač- realistický zvuk motoru- LED ukazatel Není vhodné pro děti mladší 36 měsíců.Pozn. Baterie není součástí balení.Velmi žádaný výrobek Hračka pila řetězová Power X-Change Einhell Kids máte možnost pořídit již dnes na stránkách v rubrice dárek pro děti. Nyní můžete koupit ještě podobné zboží z této oblíbené sekce ve slevě.

Hračka šroubovák vrtací Power X-Change Einhell Kids

Hračka šroubovák vrtací Power X-Change Einhell Kids od přední společnosti Einhell snadno pořídíte tady teď právě se slevou. Hračka šroubovák vrtací Power X-Change Einhell Kids s pravým a levým chodem, realistickou LED diodou a 4 výměnnými nástavci. Ideální dárek pro vaše děti. – pravý / levý chod- On / off spínač- LED osvětlení- 4 výměnné nástavce Není vhodné pro děti mladší 36 měsíců.Pozn. Baterie není součástí balení.
Kvalitní a žádaný výrobek Hračka šroubovák vrtací Power X-Change Einhell Kids máte možnost sehnat taky tady na webu v kategorii dárek pro děti! Nyní můžete získat akční produkty z této sekce jednoduše online. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele Einhell. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nabíječka autobaterií 6/12/24V

Nabíječka autobaterií 6/12/24V, 15A, 10-300 Ah – Einhell Classic CC-BC 15 od spolehlivé značky Einhell snadno najdete v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Nabíječka baterií CC-BC 15 Einhell ClassicUniverzální autonabíječka pro 6/12/24V akumulátory motorových vozidel (aut i motorek). Nabíjecí napětí a rychlost nabíjení je 2stupňové a lze jej snadno nastavit pomocí přístupného otočného spínače.Vestavěný ampérmetr umožňuje rychlé a bezpečné čtení aktuálního nabíjecího proudu. Robustní zcela izolované svorky lze snadno připojit na baterii. Použití přístroje je tedy jednoduché a bezpečné.Nabíječka má bytelnou konstrukci a díky svým rozměrům ji lze snadno skladovat v garáži či automobilu. Snadno se přenáší díky velké rukojeti na vrchní straně.Technická data:Síťová přípojka: 230 V | 50 HzNabíjecí napětí: 6/12/24 VVhodné pro baterie (od min. Ah do max. Ah): 10-300 AhNabíjecí proud min. (aritm./ef.) – Max. (aritm./ef.) při 6 V d.c.4,4 / 6,5 – 10,4 / 15 ANabíjecí proud min. (aritm./ef.) – Max. (aritm./ef.) při 12 V d.c.5,4 / 8 – 10,4 / 15 ANabíjecí proud min. (aritm./ef.) – Max. (aritm./ef.) při 24 V d.c.4,7 / 7 – 6,8 / 10 A
Často hledaný výrobek Nabíječka autobaterií 6/12/24V, 15A, máte možnost najít rovněž tady na webu v rubrice nabíječky. Získejte zcela nové výrobky z této populární sekce za super peníze! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více produktů od výrobce Einhell. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou Einhell

Pistole vyfukovací dlouhá se závitovou vsuvkou Einhell od našeho předního výrobce Einhell můžete pořídit teď výhodně. Pohodlný tvar pistole, z lehkého eloxovaného kovu. Se závitovou vsuvkou pro rychlospojku Technické parametry:- rozměry obalu: 250 x 90 x 25 mm- hmotnost:0,25 kg EAN: 4006825417067 Designový produkt můžete získat prostě tady na našich stránkách zařazený v sekci ofukovací pistole „ofukovačky“! Vyhledejte si ještě jiné zboží z naší kategorie za internetové ceny! Významný dodavatel Einhell dlouhodobě nabízí skvělé produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Pokosová pila TC-SM 2131/1 Dual Einhell Classic

Pokosová pila TC-SM 2131/1 Dual Einhell Classic od značky s dobrým jménem Einhell snadno můžete pořídit zde teď právě za extra cenu! – vhodné pro zpracování dřeva, laminátu a plastů- pilový kotouč v úhlu 45 °- otočná pila pro pokosové řezy vlevo a vpravo- zarážka obrobku s levými a pravými posuvnými kolejnicemi, včetně upínacího zařízení- vysoce kvalitní HW karbidový pilový kotouč- včetně integrovaného laseru pro přesné vyrovnání a označení řezné linie- s integrovanou funkcí tažení pro řezání širokých obrobků- včetně sáčku na sběr pilin a podpěrného držáku včetně trychtýře na prach pilovým listem pro účinnější odstraňování pilin- madlo na přenášení- oboustranný držák obrobku- kvalitní pracovní stůl s přesným nastavením úhlu pro úhlové řezy + aretace Pilovou hlavu pokosové pily TC-SM 2131/1 Dual lze plynule naklonit doleva a doprava. Pila je vybavena karbidovým kotoučem, který je vhodný na řezání dřeva, laminátu a plastu a zaručuje tak perfektní výsledky v řezání. Integrovaný laser pro přesné vedení řezu je napájen ze sítě, nemusíte tedy řešit žádné baterie. Díky laseru dosáhnete rychlé a přesné polohování obrobků. Kvalitní točna Pokosové pily TC-SM 2131/1 Dual přichází s přesným nastavení úhlu, které lze jednotlivě aretovat jednou rukou v různých polohách. Integrovaná funkce tažení umožňuje řezat obzvláště široké obrobky. Sáček na sběr pilin udržuje pracoviště čisté a madlo na přenášení umožní bezpečnou manipulaci. Technické parametry:- síťové napájení: 220 – 240 V I 50 HZ- výkon: 1 500 W- max výkon: 1 800 W I 5 min- volnoběžné otáčky: 4 900 min ^-1- pilový kotouč: 210 mm x 30 mm- počet zubů: 48 ks- pokosový řez: 45° – 45°- otočení: 47° – 47°- šířka řezu 90° x 90°: 310 mm x 62 mm- šířka řezu 90° x 45°: 210 mm x 62 mm- šířka řezu 45° x 90°: 310 mm x 36 mm- šířka řezu 45° x 45°: 210 mm x 36 mm- hrubá hmotnost: 14,2 kg- hmotnost výrobku: 11 kg
Velmi prodávaný produkt Pokosová pila TC-SM 2131/1 Dual Einhell jde sehnat snadno tady na našem webu umístěný v rubrice elektrické nářadí. Připravili jsme skvělé produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky více kousků značky Einhell. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Bezolejový vzduchový kompresor čtyřválcový

Bezolejový vzduchový kompresor čtyřválcový, 100 l, 230 V, typ Industry – ASTA od výrobce s dlouholetou historií ASTA naleznete u nás právě za příznivou cenu! Vzduchový kompresor s velkým objemem 100 litrů, čtyřválcový, bezolejový, elektrický 230 V – ASTA A-CIN100LVýkonný a objemný kompresor typu Industry – ideální pro náročné podmínky v průmyslu, větších autoservisech, dílnách, výrobních provozech apod.Standardní vybavení obsahuje dvojitou rychlospojku, regulátor tlaku a vysoušeč vzduchu pro lepší každodenní použití. Technické parametry:- objem nádrže (vzdušníku): 100 l- jmenovitý tlak: 10 bar- max. tlak: 12 bar- napájení/frekvence: 230 V/50 Hz- příkon motoru: 2,2 kW- výkon: 440 l/min- počet válců: 4- úroveň hluku: 76 dB- hmotnost: 75 kg- rozměry: výška 860 / šířka 400 / délka 1000 mm Hodně prodávaný výrobek získáte bezprostředně tu na našich stránkách ve známé rubrice kompresory. Podívejte se na skvělé produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! Přední dodavatel ASTA vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží

Klíč Imbus palcový 7/16"

Klíč Imbus palcový 7/16″, černý od našeho předního výrobce BAHCO máte možnost dostat v naší nabídce za výhodné peníze. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 7/16“ – BAHCO 1995Z-7/16Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Tento levný produkt Klíč Imbus palcový 7/16″, černý najdete rovnou tu na stránkách umístěný v rubrice klíče. Nyní získáte vyjímečné produkty z této oblíbené sekce v akci. Oblíbený dodavatel BAHCO dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment

Diagnostika OP-COM

Diagnostika OP-COM, multiplex kabel, čeština, pro Opel od společnosti s předním postavením na trhu Ross-Tech jednoduše seženete bezpečně online skutečně výhodně! Moderní diagnostický přístroj Ross-Tech Op-COM, v češtině, pro vozidla Opel, s propojovacím kabelem.OP-COM je jedinečný počítačový diagnostický systém pro vozy skupiny Opel. Při vývoji tohoto systému byl kladen důraz jak na maximální pokrytí jednotlivých modelů a řídících jednotek, tak na jednoduchost a intuitivnost ovládání. Vzhledem k profesionálnímu provedení a také nízkým pořizovacím nákladům je tento produkt velkým přínosem především v neautorizovaných servisech kde je nákup originální diagnostiky nemožný, avšak ocení jej i servisy autorizované, které potřebují druhou diagnostiku na další pracoviště.Diagnostický systém OP-COM vychází z originální diagnostiky TECH II + CANdi a je zaměřen na vozy modelového roku 1995-2008 včetně vozidel se sběrnicí CAN-BUS. Vzhledem k jisté podobnosti pozdních modelů TECH I a počátečních modelů TECH II je možné za použití redukce Opel 10 PIN diagnostikovat i některé starší modely s diagnostickou zásuvkou 10 PIN. Součástí OP-COM je také multiplexovaný propojovací kabel, který sám rozpozná, přes který PIN v zásuvce má byt vedena komunikace a přepne se tak do správného nastavení.Program OP-COM je v češtině a jeho uživatelské rozhraní je podobné známému programu na koncern VW VAG-COM. Organizace řídících jednotekV diagnostice skupiny Opel rozlišujeme téměř 250 odlišných řídících jednotek které OP-COM umí diagnostikovat. V takovém množství je bezpodmínečně důležité, aby o nich měl uživatel 100% přehled. OP-COM dává uživateli postupně na výběr modelový rok, model a podle jednotlivých kategorií vozu (pohon, podvozek, karoserie, Info/zábava) samotné řídící jednotky. Tímto se OP-COM zásadně liší od podobných systémů kde je správný výběr jednotky značně problematický, a přitom pro seriózní diagnostiku zcela nepostradatelný.Samozřejmostí je také tisk tohoto protokolu pro zákazníka. Minimální požadavky na PC:- operační systém: Win 2000, XP, Vista, Win7- procesor: 1GHz – 128 MB RAM- harddisk: 30 MB volného místa na HDD.- porty: 1x USB Kvalitní a levný výrobek Diagnostika OP-COM, multiplex kabel, čeština, pro Opel je k dostání bez problémů tu na našem webu ve známé kategorii diagnostika. Máme pro vás parádní produkty z této kategorie za super ceny! U nás vám nabízíme více, u nás najdete další prověřené kousky od značky Ross-Tech. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Klíč Imbus palcový 7/32"

Klíč Imbus palcový 7/32″, černý od společnosti s úžasnou pověstí BAHCO jde koupit momentálně na webu za výhodné peníze! Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 7/32“ – BAHCO 1995Z-7/32Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Nejprodávanější výrobek můžete získat v pohodě na našem webu zařazený v sekci klíče. Nyní můžete získat jiné produkty ve zmíněné rubrice ve slevě. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další kvalitní produkty od značky BAHCO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od přední společnosti Ross-Tech jednoduše seženete momentálně na našich stránkách za rozumné peníze! Moderní diagnostický přístroj Ross-Tech VCDS ® Standard 10 VIN, pro koncern VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat) a další značky.Sada VCDS Standard 10 VIN je určena pro automobilové nadšence. Obsahuje program VCDS a inteligentní propojovací kabel HEX-V2 (podpora CAN-BUS, UDS a nejnovějších modelů 2017 a vyšší) v provedení USB. Díky hardwarovému klíči, který je součástí propojovacího kabelu je sada určena na libovolný počet počítačů. Obsahuje všechny dostupné funkce používané v automobilové diagnostice včetně funkcí sběrnice CAN-BUS a UDS (nová Octavia, Golf V, A6, A8).Použití VCDS Standard 10 VIN je podle VIN (identifikační číslo vozidla) omezeno na 10 vozidel. Tato vozidla pak lze diagnostikovat bez omezení počtu spojení. Po dovršení deseti vozidel je možnost doplatit do sady VCDS Standard, kde již žádné omezení není.VCDS (VAG-COM diagnose system) je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače, případně jakéhokoliv chytrého zařízení (mobilní telefon, tablet apod.) dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky především vozidel skupiny Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Ford Galaxy, Porsche Cayenne, Bentley a VW Crafter) v normě OBD. Svými funkcemi je kompatibilní s diagnostikou VAG 1552, VAS 5052 a ODIS, které používají autorizované servisy. Použitelné také pro vozidla všech ostatních značek: Peugeot, Renault, Fiat, BMW, Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Toyota, Nissan atd. Přednosti programu VCDS před jinými diagnostickými systémy:- on-line funkce – například online kódování kryptovaných řídících jednotek ABS- denně je testován na stovkách aut po celém světě- vyrábí jej silná společnost Ross-Tech™ která mu zajišťuje budoucnost.- bohaté příslušenství- možnost přikoupení diagnostiky i na jiné značky- ceny aktualizací v cenách 0,- až 1700,- CZK bez DPH.- aktualizace nejsou povinné!- naprosto jednoduché ovládání, není potřeba si pamatovat kódy funkcí- chybová hlášení jsou kromě kódu také komentována slovem (přes 18 000 chybových hlášek!)- možnost vytištění chybových hlášek pro zákazníka- přehledné uspořádání- neničí řídící jednotky airbagů- 7místný PIN kód (pouze VAG-COM !!)- pomocný program pro kontrolu a seřízení počátku vstřiku na turbodieselových motorech (pouze VAG-COM !!)- automatické funkce pro reset intervalů, přizpůsobení klíčů, základní nastavení atd… Požadavky na PC: operační systém Win XP, Vista, Win7, Win8, Win10 32 i 64 bit. Procesor min. 1 GHz
Tento exkluzivní kus můžete nakoupit také tady na našem webu umístěný v kategorii diagnostika! Nyní koupíte vyjímečné výrobky ze zmíněné rubriky jednoduše online. Populární značka Ross-Tech dlouhodobě dodává prvotřídní zboží Nakupujte výhoděn u nás! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od výrobce Ross-Tech. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Klíče Imbus palcové

Klíče Imbus palcové, černé, různé rozměry – BAHCO od výrobce se zárukou kvality BAHCO máte možnost pořídit tady ve výprodejové akci! Zástrčné imbusové klíče „imbusáky“ v palcových rozměrech – BAHCOUniverzální 6hranné zahnuté klíče (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.K dispozici mnoho různých rozměrů: vyberte si ten, který potřebujete.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Hodně oblíbený produkt Klíče Imbus palcové, černé, je dostupný v pohodě tady na našich stránkách v rubrice klíče! Získejte skvělé zboží z této známé sekce za nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky BAHCO. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce BAHCO vyrábí velmi kvalitní sortiment

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od dodavatele s dlouholetou historií Ross-Tech lze zakoupit aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Moderní diagnostický přístroj Ross-Tech VCDS ® Standard 3 VIN, pro koncern VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat) a další značky.Sada VCDS Standard 3 VIN je určena pro soukromé majitele vozidla značky Volkswagen. Sada obsahuje program VCDS a inteligentní propojovací kabel HEX-V2 (podpora CAN-BUS, UDS a nejnovějších modelů 2017 a vyšší) v provedení USB. Díky hardwarovému klíči, který je součástí propojovacího kabelu je sada určena na libovolný počet počítačů. Obsahuje všechny dostupné funkce používané v automobilové diagnostice včetně funkcí sběrnice CAN-BUS a UDS (nová Octavia, Golf V, A6, A8).Použití VCDS Standard 3 VIN je podle VIN (identifikační číslo vozidla) omezeno na 3 vozidla. Tato vozidla pak lze diagnostikovat bez omezení počtu spojení. Po dovršení tří vozidel je možnost doplatit do sady VCDS Standard 10 VIN a dále VCDS Standard kde již žádné omezení není. VCDS (VAG-COM diagnose system) je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače, případně jakéhokoliv chytrého zařízení (mobilní telefon, tablet apod.) dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky především vozidel skupiny Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Ford Galaxy, Porsche Cayenne, Bentley a VW Crafter) v normě OBD. Svými funkcemi je kompatibilní s diagnostikou VAG 1552, VAS 5052 a ODIS, které používají autorizované servisy. Použitelné také pro vozidla všech ostatních značek: Peugeot, Renault, Fiat, BMW, Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Toyota, Nissan atd. Přednosti programu VCDS před jinými diagnostickými systémy:- on-line funkce – například online kódování kryptovaných řídících jednotek ABS- denně je testován na stovkách aut po celém světě- vyrábí jej silná společnost Ross-Tech™ která mu zajišťuje budoucnost.- bohaté příslušenství- možnost přikoupení diagnostiky i na jiné značky- ceny aktualizací v cenách 0,- až 1700,- CZK bez DPH.- aktualizace nejsou povinné!- naprosto jednoduché ovládání, není potřeba si pamatovat kódy funkcí- chybová hlášení jsou kromě kódu také komentována slovem (přes 18 000 chybových hlášek!)- možnost vytištění chybových hlášek pro zákazníka- přehledné uspořádání- neničí řídící jednotky airbagů- 7místný PIN kód (pouze VAG-COM !!)- pomocný program pro kontrolu a seřízení počátku vstřiku na turbodieselových motorech (pouze VAG-COM!!)- Automatické funkce pro reset intervalů, přizpůsobení klíčů, základní nastavení atd… Požadavky na PC: operační systém Win XP, Vista, Win7, Win8, Win10 32 i 64 bit. Procesor min. 1 GHz
Kvalitní produkt Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW je k získání ještě tady u nás umístěný v rubrice diagnostika. Nyní najdete podobné produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova!

Klíč Imbus palcový 1/16"

Klíč Imbus palcový 1/16″, černý od dodavatele zboží BAHCO jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách ve slevě! Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 1/16“ – BAHCO 1995Z-1/16Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Hodně oblíbený výrobek Klíč Imbus palcový 1/16″, lze koupit teď u nás v populární rubrice klíče! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze. Věhlasný výrobce BAHCO má k dispozici velmi kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Klíč Imbus palcový 1/2"

Klíč Imbus palcový 1/2″, černý od značky se skvělou pověstí BAHCO seženete aktuálně na našich stránkách za parádní cenu. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 1/2“ – BAHCO 1995Z-1/2Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Kvalitní produkt Klíč Imbus palcový 1/2″, můžete získat teď na webu v oblíbené rubrice klíče! Máme pro vás zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu.

Klíč Imbus palcový 1/4"

Klíč Imbus palcový 1/4″, černý od naší známé značky BAHCO jednoduše můžete najít u nás nyní v akci. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 1/4“ – BAHCO 1995Z-1/4Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Kvalitní a oblíbený produkt Klíč Imbus palcový 1/4″, najdete bezprostředně na našich stránkách v populární kategorii klíče. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Tento vyjímečný výrobce BAHCO představuje top výrobky A to ještě není vše. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další prověřené kousky od dodavatele BAHCO. Najdete je níže na této stránce.

Klíč Imbus palcový 1/8"

Klíč Imbus palcový 1/8″, černý od společnosti s dlouholetou tradicí BAHCO jednoduše naleznete zde nyní za mimořádně nízkou cenu! Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 1/8“ – BAHCO 1995Z-1/8Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Často hledaný produkt Klíč Imbus palcový 1/8″, jde sehnat taky na webu zařazený v rubrice klíče! Nyní si můžete vybrat unikátní kousky z této známé sekce za rozumné peníze!

Klíč Imbus palcový 3/16"

Klíč Imbus palcový 3/16″, černý od přední značky BAHCO můžete najít na našich stránkách nyní za super peníze. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 3/16“ – BAHCO 1995Z-3/16Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Super výrobek je k dostání pohodlně tu na našem webu v oblíbené kategorii klíče. Pořiďte si podobné produkty z této kategorie za výprodejovou cenu.

Klíč Imbus palcový 3/32"

Klíč Imbus palcový 3/32″, černý od skvělé značky BAHCO snadno najdete ještě dnes v akci. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 3/32“ – BAHCO 1995Z-3/32Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.Tento kvalitní a žádaný kousek můžete koupit právě zde tu na našem webu v sekci klíče. Vyberte si skvělé kousky z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. Značka BAHCO nabízí špičkové výrobky. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další skvělé produkty od značky BAHCO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Klíč Imbus palcový 3/4"

Klíč Imbus palcový 3/4″, černý od známé společnosti BAHCO pohodlně seženete u nás nyní levně. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 3/4“ – BAHCO 1995Z-3/4Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Oblíbený a akční kousek je k dispozici lehce na webu v populární rubrice klíče. Připravili jsme ostatní produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce BAHCO pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment U nás nabízíme více, mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce BAHCO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Klíč Imbus palcový 3/8"

Klíč Imbus palcový 3/8″, černý od výrobce s dobrým jménem BAHCO je k získání bezpečně online výhodně! Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 3/8“ – BAHCO 1995Z-3/8Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.
Diskontní produkt najdete právě nyní na webu v oblíbené rubrice klíče! Nyní můžete najít akční zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete více produktů značky BAHCO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka BAHCO pro vás připravuje skvělý sortiment.

Klíč Imbus palcový 5/16"

Klíč Imbus palcový 5/16″, černý od populárního výrobce BAHCO snadno můžete získat aktuálně za akční cenu. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 5/16“ – BAHCO 1995Z-5/16Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Tento kvalitní produkt jde pořídit ještě tu na našich stránkách v populární rubrice klíče! Vyberte si ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Populární dodavatel BAHCO svým zákazníkům dodává prvotřídní sortiment. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další vybrané kousky od výrobce BAHCO. Najdete je níže na této stránce.

Klíč Imbus palcový 5/32"

Klíč Imbus palcový 5/32″, černý od kvalitní společnosti BAHCO snadno seženete momentálně na webu ve výprodejové akci. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 5/32“ – BAHCO 1995Z-5/32Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn.

Klíč Imbus palcový 5/64"

Klíč Imbus palcový 5/64″, černý od společnosti s úžasnou pověstí BAHCO snadno získáte právě za mimořádně nízkou cenu! Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 5/64“ – BAHCO 1995Z-5/64Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Zajímavý kousek Klíč Imbus palcový 5/64″, černý můžete najít bezprostředně tady na našem webu umístěný v rubrice klíče. Vyberte si ještě jiné výrobky z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny.

Klíč Imbus palcový 5/8"

Klíč Imbus palcový 5/8″, černý od známého dodavatele BAHCO můžete nakoupit na našich stránkách za extra cenu. Zástrčný imbusový klíč „imbusák“, palcový rozměr 5/8“ – BAHCO 1995Z-5/8Univerzální 6hranný zahnutý klíč (tzv. L-klíč) pro autoservis, dílnu, průmysl atd.Speciální palcová („coulová“) varianta: vhodná např pro opravy a renovace starých anglických či amerických aut apod.Kvalitní produkt: vyrobeno z pevné oceli, povrch je černěn. Ve slevě tento výrobek Klíč Imbus palcový 5/8″, černý jde sehnat již dnes na stránkách umístěný v kategorii klíče. Pořiďte si unikátní kusy ve zmíněné sekci za super ceny. Známá značka BAHCO vám nabízí špičkový sortiment

Benzínová elektrocentrála 3500 W

Benzínová elektrocentrála 3500 W, 2 zásuvky 230 V a nabíječka baterií – SATRA od známého dodavatele SATRA pořídíte tady a teď právě trvale výhodně. Generátor na výrobu elektřiny – elektrocentrála, max. výkon 3,5 kW, 2 zásuvky 230 V a nabíjecí kabely, přenosná – SATRA S-THOR35IGJednoduchá, a přitom velmi praktická elektrocentrála s univerzálním využitím v autoservisech, dílnách, na stavbách a mnohých dalších místech. Technické parametry:- jmenovité napětí (AC): 230 V- jmenovitá frekvence: 50 Hz- jmenovitý výstupní výkon: 3,2 kW- maximální výstupní výkon: 3,5 kW- nabíjecí napětí (DC): 12 V- nabíjecí proud: 8 A- ochrana proti přetížení: pojistka- fáze: jednofázová- motor: QL170F, 4taktní, nuceně chlazený vzduchem, OHV- objem motoru: 212 cm3- palivo: bezolovnatý benzín- objem palivové nádrže: 13 litrů- spotřeba paliva: 450 g/kW- doba nepřetržitého provozu (při jmenovitém výkonu): 10,5 hod.- objem oleje: 0,6 l- zapalovací svíčka: F7TC/F7RTC- spuštění: manuální/elektrický start- délka × šířka × výška: 520x440x460 mm- čistá hmotnost: 34 kgČasto hledaný produkt Benzínová elektrocentrála 3500 W, 2 zásuvky 230 V a lze získat zrovna tady na webu v kategorii osvětlení. Vyberte si ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za super cenu. Populární značka SATRA má k dispozici vysoce kvalitní výrobky.

Benzínová elektrocentrála 5000 W

Benzínová elektrocentrála 5000 W, 1 zásuvka 230 V a nabíječka baterií – SATRA od oblíbené značky se zárukou kvality SATRA jde koupit v naší nabídce za super peníze. Generátor na výrobu elektřiny – elektrocentrála, max. výkon 5,0 kW, 1 zásuvka 230 V a nabíjecí kabely, pojízdná na kolečkách – SATRA S-THOR50IGJednoduchá, a přitom velmi praktická elektrocentrála s univerzálním využitím v autoservisech, dílnách, na stavbách a mnohých dalších místech. Technické parametry:- jmenovité napětí (AC): 230 V- jmenovitá frekvence: 50 Hz- jmenovitý výstupní výkon: 4,8 kW- maximální výstupní výkon: 5,0 kW- nabíjecí napětí (DC): 12 V- nabíjecí proud: 8 A- ochrana proti přetížení: pojistka- fáze: jednofázová- motor: QL172, 4taktní, nuceně chlazený vzduchem, OHV- objem motoru: 236 cm3- palivo: bezolovnatý benzín- objem palivové nádrže: 18 litrů- spotřeba paliva: 450 g/kW- doba nepřetržitého provozu (při jmenovitém výkonu): 12,5 hod.- objem oleje: 0,45 l- zapalovací svíčka: F7TC/F7RTC- spuštění: manuální/elektrický start- délka × šířka × výška: 570x450x510 mm- čistá hmotnost: 39,5 kg Tento vynikající kousek Benzínová elektrocentrála 5000 W, 1 zásuvka lze zakoupit právě nyní tady na našich stránkách umístěný v sekci osvětlení. Nyní koupíte ještě podobné produkty z naší sekce za výprodejovou cenu!

Vysokotlaký čistič 1500 W

Vysokotlaký čistič 1500 W, 120 bar – Cleancraft HDR-K 39-12 od společnosti se zárukou kvality Cleancraft je dostupný aktuálně na našich stránkách za výhodnou cenu! Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), elektrická, příkon 1,5 kW, max. tlak vody 120 bar – Cleancraft HDR-K 39-12Lehký a snadno přenosný a skladovatelný vysokotlaký čistič na studenou vodu. Hlavní výhody:- vysoká síla čistění navzdory kompaktní konstrukci- pojízdný a přenosný čistič se dvěma koly a držadlem- total stop řízení čerpadla: zapnutí a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění pomocí tlakového spínače a otevření či zavření pistole- tepelná ochrana motoru před přetížením- dlouhá životnost díky axiálnímu čerpadlu s třemi písty- praktické držáky pro stříkací pistoli, trubici, vysokotlakou hadici a napájecí kabel- vodní filtr se snadnou kontrolou a údržbou chrání čerpadlo před nečistotami ve vodě- spolehlivé axiální čerpadlo s hliníkovou hlavou a třemi nerezovými písty- zvýšená životnost hlavy čerpadla díky automatickému pojistnému ventilu- rychlá výměna koncovek bez použití nářadí díky rychloupínacímu systému CLICK-FAST na stříkací pistoli- efektivní čištění obkladů, stěn a jiných velkých ploch díky dodávanému čističi- stříkací zařízení pěny s nádobou o objemu 0,5 l- čistič ploch pro efektivní čištění s ochranou proti rozstřiku Technické parametry:- pracovní tlak: 80 bar- max. tlak: 120 bar- max. čerpané množství: 390 l/h- max. přívodní teplota: 50 °C- délka kabelu: 5 m- typ motoru: univerzální- čerpadlo: axiální- hlava: hliník- písty: nerez- délka hadice: 5 m- otáčky: 3400 ot/min- příkon: 1,5 kW- elektrické připojení: 230 V- rozměry (š × v × h): 280 × 650 × 240 mm- hmotnost: 5,9 kg Rozsah dodávky:- sada pro připojení vody s filtrem- ruční stříkací pistole- stříkací trubice- vysokotlaká tryska- rotující tryska pro bodový paprsek- zařízení pro stříkání pěny s nádobou o objemu 0,5 l- čistič ploch- jehla pro čištění trysky- 5m tlaková hadice Povedený produkt Vysokotlaký čistič 1500 W, 120 bar – Cleancraft HDR-K 39-12 lze zakoupit snadno u nás umístěný v rubrice elektrické nářadí. Mrkněte na ještě další produkty z naší sekce za internetové ceny. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další kvalitní kousky od značky Cleancraft. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární výrobce Cleancraft vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Vysokotlaký čistič 1800 W

Vysokotlaký čistič 1800 W, 135 bar – Cleancraft HDR-K 44-13 od značky s dlouholetou tradicí Cleancraft snadno můžete získat tady teď právě za extra cenu. Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), elektrická, příkon 1,8 kW, max. tlak vody 135 bar – Cleancraft HDR-K 44-13Lehký vysokotlaký čistič na studenou vodu s tryskou pro stříkání pěny a vestavěnou nádrží na čistící prostředek. Hlavní výhody:- pojízdný a přenosný čistič se dvěma koly a držadlem- total stop řízení čerpadla: zapnutí a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění pomocí tlakového spínače a otevření či zavření pistole- tepelná ochrana motoru před přetížením- dlouhá životnost díky axiálnímu čerpadlu s třemi písty- praktické držáky pro stříkací pistoli, trubici, vysokotlakou hadici a napájecí kabel- vodní filtr se snadnou kontrolou a údržbou chrání čerpadlo před nečistotami ve vodě- spolehlivé axiální čerpadlo s hliníkovou hlavou a třemi nerezovými písty- zvýšená životnost hlavy čerpadla díky automatickému pojistnému ventilu- rychlá výměna koncovek bez použití nářadí díky rychloupínacímu systému CLICK-FAST na stříkací pistoli- efektivní čištění obkladů, stěn a jiných velkých ploch díky dodávanému čističi Technické parametry:- pracovní tlak: 100 bar- max. tlak: 135 bar- max. čerpané množství: 440 l/h- max. přívodní teplota: 50 °C- délka kabelu: 5 m- typ motoru: univerzální- čerpadlo: axiální- hlava: hliník- písty: nerez- délka hadice: 6 m- otáčky: 3400 ot./min- příkon: 1,8 kW- elektrické připojení: 230 V- rozměry (š × v × h): 420 × 870 × 340 mm- hmotnost: 12,9 kg Rozsah dodávky:- ruční stříkací pistole- stříkací trubice s rotující tryskou pro bodový paprsek- stříkací trubice s multifunkční tryskou pro bodový i vějířový paprsek- tryska pro stříkání pěny- čistič ploch- jehla pro čištění trysky- sada pro připojení vody s filtrem- vestavěná nádrž na čistící prostředek- vestavěný buben s hadicí a rukojetí- 6m tlaková hadice
Diskontní výrobek Vysokotlaký čistič 1800 W, 135 bar – máte možnost dostat snadno tady na stránkách umístěný v sekci elektrické nářadí. Nyní můžete koupit jiné výrobky ve zmíněné kategorii ve výhodné akci.

Vysokotlaký čistič 2300 W

Vysokotlaký čistič 2300 W, 110 bar, s ohřevem – Cleancraft HDR-H 48-15 od předního výrobce Cleancraft jednoduše pořídíte tady teď právě za outletovou cenu! Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), elektrická, příkon 2,3 kW, max. tlak vody 110 bar, s možností ohřívání vody – Cleancraft HDR-H 48-15Kompaktní vysokotlaký čistič s ohřevem vody (teplota až 90°C) a maximálním tlakem 110 bar. Hlavní výhody:- lze použít v režimu s ohřevem vody i bez    – naftový hořák ohřeje vodu až na 90 °C    – elektrické axiální čerpadlo s mosaznou hlavou a třemi písty    – indukční motor s tepelnou ochranou proti přetížení    – vodní filtr chrání čerpadlo před poškozením nečistotami    – total stop řízení čerpadla: Zapnutí a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění při otevření či zavření pistole    – včetně stříkací pistole s nastavitelným tlakem    – velká pogumovaná kola o průměru 210 mm    Technické parametry:- max. provozní tlak: 110 bar- max. čerpané množství: 480 l/h- max. přívodní teplota: 90 °C- délka hadice: 10 m- nádrž na naftu: 4 l- nádrž na čisticí prostředek: 0,25 l- otáčky: 2800 ot./min- příkon: 2,3 kW- elektrické připojení: 230 V- rozměry (š × v × h): 580 × 440 × 930 mm- hmotnost: 43 kg Rozsah dodávky:- 10m tlaková hadice s textilní vložkou- ruční stříkací pistole s regulací tlaku- zahnutá trubice- tryska 25°- zařízení pro stříkání pěny
Tento akční kousek Vysokotlaký čistič 2300 W, 110 bar, s ohřevem lze získat také tady na našich stránkách zařazený v sekci elektrické nářadí. Nyní si můžete pořídit nové produkty z naší rubriky z pohodlí domova.

Vysokotlaký čistič 2500 W

Vysokotlaký čistič 2500 W, 150 bar, indukční motor – Cleancraft HDR-K 48-15 od skvělého a známého výrobce Cleancraft jednoduše seženete momentálně ve výhodné akci. Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), elektrická, příkon 2,5 kW, max. tlak vody 150 bar – Cleancraft HDR-K 48-15Vysokotlaký čistič na studenou vodu. Základní model ve třídě s indukčními motory. Hlavní výhody:- pojízdný a přenosný čistič se dvěma koly a držadlem- total stop řízení čerpadla: zapnutí a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění pomocí tlakového spínače a otevření či zavření pistole- tepelná ochrana motoru před přetížením- dlouhá životnost díky axiálnímu čerpadlu s třemi písty- praktické držáky pro stříkací pistoli, trubici, vysokotlakou hadici a napájecí kabel- vodní filtr se snadnou kontrolou a údržbou chrání čerpadlo před nečistotami ve vodě- spolehlivé axiální čerpadlo s mosaznou hlavou a třemi nerezovými písty- zvýšená životnost hlavy čerpadla díky automatickému pojistnému ventilu- rychlá výměna koncovek bez použití nářadí díky rychloupínacímu systému CLICK-FAST na stříkací pistoli- efektivní čištění obkladů, stěn a jiných velkých ploch díky dodávanému čističi Technické parametry:- pracovní tlak: 125 bar- max. tlak: 150 bar- max. čerpané množství: 480 l/h- max. přívodní teplota: 50 °C- délka kabelu: 5 m- typ motoru: indukční- čerpadlo: axiální- hlava: mosaz- písty: nerez- délka hadice: 8 m- otáčky: 2800 ot./min- příkon: 2,5 kW- elektrické připojení: 230 V- rozměry (š × v × h): 420 × 930 × 360 mm- hmotnost: 22,5 kg Rozsah dodávky:- vestavěný buben s hadicí a rukojetí- 8m tlaková hadice- ruční stříkací pistole- stříkací trubice s rotující tryskou pro bodový paprsek- stříkací trubice s multifunkční tryskou pro bodový i vějířový paprsek- tryska pro stříkání pěny- jehla pro čištění trysky- sada pro připojení vody s filtrem- vestavěná nádrž na čistící prostředek Tento nejprodávanější produkt Vysokotlaký čistič 2500 W, 150 bar, indukční motor – Cleancraft HDR-K 48-15 můžete najít bezprostředně tady u nás ve známé sekci elektrické nářadí. Připravili jsme pro vás zcela nové kousky z této populární rubriky za nejnižší cenu. Dodavatel Cleancraft vám může poskytnout kvalitní výrobky. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Cleancraft. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysokotlaký čistič 2600 W

Vysokotlaký čistič 2600 W, 130 bar, indukční motor, heavy duty – Cleancraft HDR-K 60-13 od společnosti s předním postavením na trhu Cleancraft můžete koupit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), elektrická, příkon 2,6 kW, max. tlak vody 130 bar, pro náročné použití – Cleancraft HDR-K 60-13Výkonný vysokotlaký čistič na studenou vodu pro použití ve stálém provozu. Hlavní výhody:- pojízdný a přenosný čistič se dvěma koly a držadlem- total stop řízení čerpadla: zapnutí a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění pomocí tlakového spínače a otevření či zavření pistole- tepelná ochrana motoru před přetížením- dlouhá životnost díky axiálnímu čerpadlu s třemi písty- praktické držáky pro stříkací pistoli, trubici, vysokotlakou hadici a napájecí kabel- vestavěná nádrž na čisticí prostředek s jednoduchým dávkováním- kvalitní přípojky se závitem- vodní filtr se snadnou kontrolou a údržbou chrání čerpadlo před nečistotami ve vodě- velmi robustní axiální čerpadlo s mosaznou hlavou a třemi odolnými keramickými písty- 4pólový a pomaloběžný elektromotor s dlouhou životností určený pro intenzivní použití- nastavitelný pracovní tlak pro přizpůsobení ke konkrétnímu úkolu čištění, zobrazení nastaveného tlaku na manometru- možnost skladování v horizontální poloze Technické parametry:- pracovní tlak: 110 bar- max. tlak: 130 bar- max. čerpané množství: 600 l/h- max. přívodní teplota: 60 °C- délka kabelu: 5 m- typ motoru: indukční- čerpadlo: radiální- hlava: mosaz- písty: keramika- délka hadice: 15 m- výztuž tlakové hadice: ocelová- otáčky: 1450 ot./min- příkon: 2,6 kW- elektrické připojení: 230 V- rozměry (š × v × h): 390 × 900 × 380 mm- hmotnost: 36 kg Rozsah dodávky:- ruční stříkací pistole- stříkací trubice s multifunkční tryskou pro bodový i vějířový paprsek- jehla pro čištění trysky- sada pro připojení vody s filtrem- vestavěná nádrž na čistící prostředek- vestavěný buben s hadicí a rukojetí- 15m tlaková hadice Tento kvalitní a žádaný produkt Vysokotlaký čistič 2600 W, můžete pořídit bezstarostně tady a teď na našem webu v kategorii elektrické nářadí. Připravili jsme ostatní výrobky ze zmíněné sekce za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých produktů od značky Cleancraft. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysokotlaký čistič 2700 W

Vysokotlaký čistič 2700 W, 150 bar, s ohřevem – Cleancraft HDR-H 54-15 od našeho známého výrobce Cleancraft dostanete zrovna trvale výhodně! Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), elektrická, příkon 2,7 kW, max. tlak vody 150 bar, s možností ohřívání vody – Cleancraft HDR-H 54-15Základní vysokotlaký čistič s ohřevem vody (teplota až 90 °C) a maximálním tlakem 150 bar. Hlavní výhody:- nastavitelná teplota vody až do 90 °C pro přizpůsobení ke konkrétnímu úkolu čištění- pohon na 230 V s odlehčením při startu díky snížení tlaku při startu čerpadla- velmi robustní axiální čerpadlo s mosaznou hlavou a třemi odolnými nerezovými písty- total stop řízení čerpadla: Zapnutí a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění při otevření či zavření pistole- tepelná ochrana motoru před přetížením- ohřev vody naftovým hořákem- vestavěný navíjecí buben s 10metrovou hadicí- praktické úložné prostory pro ruční stříkací pistoli, stříkací trubici a příslušenství- pohodlné manévrování pomocí ergonomické rukojeti a dvou velkých kol a jednoho otočného kola Technické parametry:- max. provozní tlak: 150 bar- max. čerpané množství: 540 l/h- max. přívodní teplota: 90 °C- délka hadice: 10 m- nádrž na naftu: 15 l- nádrž na čisticí prostředek: 4,5 l- otáčky: 2800 ot./min- příkon: 2,7 kW- elektrické připojení: 230 V- rozměry (š × v × h): 890 × 500 × 820 mm- hmotnost: 85 kg Rozsah dodávky:- ruční stříkací pistole pro HDR-H 54- tryska 15° pro HDR-H 54- stříkací trubice- vestavěný navíjecí buben s hadicí délky 10 m- jehla pro čistění trysky