Pneumatická plnička oleje ATF pro automatické převodovky

Pneumatická plnička oleje ATF pro automatické převodovky, sada 23 adaptérů od top značky MDtools můžete sehnat tady za výprodejovou cenu! Pneumatický přístroj na proplach a výměnu (plnění) oleje ATF v automatické převodovce, pojízdný, sada 23 adaptérů pro různé značky aut – Kraftwelle HN-ATF20DTEModerní a kvalitní plnička na výměnu převodového oleje s funkcí proplachu, pracující na pneumatickém principu. Umožňuje odsání opotřebeného oleje, pročištění převodovky a její následovné naplnění novou kapalinou za cca 20 minut. Vhodné i pro specifické „automaty“, jako DSG (koncern VAG), 7G-Tronic (Mercedes-Benz) atd. Při výměně se stroj napojuje jednak na kompresor (zdroj stlačeného vzduchu) a také zpravidla na vývody nebo vedení od automatické převodovky k chladiči oleje (pomocí speciální připojovací hadice). Výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, bez námahy, při zachování nezbytné čistoty. Přístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, pneumatické části a ovládacího pultu v horní části. Snadno se ovládá: veškeré ovládací prvky jsou na centrálním pultu dobře dosažitelné. Přesouvání po dílně pomáhají 4 kolečka – s přístrojem je možné zajet až k vozidlu.Velmi prodávaný kus Pneumatická plnička oleje ATF pro automatické převodovky, sada 23 adaptérů najdete právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé sekci olejové hospodářství! Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Přední dodavatel MDtools pro vás připravuje kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další zboží od značky MDtools. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ruční čerpadlo rotační sudové

Ruční čerpadlo rotační sudové, na benzín, naftu, olej a další kapaliny od oblíbené značky Genborx snadno získáte tady teď se slevou! Ruční rotační sudové čerpadlo – pumpa pro čerpání benzinu, nafty, petroleje/kerosinu, olejů, ethylalkoholů atd. ze sudů 60/110/210 l – Genborx RP-91AHNástroj nalézá široké uplatnění pro čerpání benzinu, nafty, petroleje/kerosinu, olejů, ethylalkoholů atd. ze sudů 60 l/ 110 l / 210 l.Vyrobeno ze speciální hliníkové slitiny s klikou, výtokovým kolenem a hadicí. Hlavní výhody:- skříň čerpadla: speciální hliníková slitina – rotor a lopatky čerpadla: PPS / Ryton / Techtron (polyfenylensulfid se značnou chemickou a teplotní odolností) – těsnění čerpadla: Viton / FKM (fluoroelastomer s vysokou chemickou odolností, použitelností i v extrémních tepelných podmínkách, s nízkou permeabilitou) – klika: speciální hliníková slitina – výtokové koleno/hubice a 3dílná sací trubka: kovové, galvanizované – výtoková hadice (připojuje se na výtokovou hubici): pružná, umělá hmota – vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost  Technické parametry:- výkon: 0,28 l/otočení – průměr skříně čerpadla: 135 mm- délka kliky: 160 mm- délka/průměr výtokové hubice: 300/25 mm- délka/průměr výtokové hadice: 1340/30 mm- 3dílná sací trubka: 3 x 380 mm, průměr 32 mm- připojovací sudový adaptér: G 2″- hmotnost: 2800 gOblíbený a akční výrobek Ruční čerpadlo rotační sudové, na benzín, naftu, olej a další kapaliny naleznete pohodlně tu umístěný v kategorii plničky. Nyní můžete získat jiné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další skvělé kousky od značky Genborx. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Konev

Konev, nádoba na olej 5l od této skvělé značky MATO najdete právě zde za super peníze! Polyethylénová olejová konev – 5 litrůPolyethylénová konev / nádoba na olej a jiné kapaliny opatřená ochranným víčkem proti nečistotám a flexibilním výtokem se zátkou zabraňující rozlití.Obsah 5 litrů.

Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12 V - COMPASS

Čerpadlo na odsávání oleje a nafty 12 V – COMPASS od oblíbené značky COMPASS můžete získat tady a teď za rozumné peníze. Elektrické čerpadlo na olej a naftu, napájení 12 V, výkon 3 l/min – Compass 07248Určeno k odsávání nebo přečerpávání oleje, motorové nafty nebo lehkých topných olejů. Napájení pomocí svorek, ideální k připojení na autobaterii 12 V.Vhodné pro jednoduchou výměnu motorového oleje. Není nutné hledat vypouštěcí šroub oleje, stačí jen zasunout nasávací sondu do otvoru pro měrku stavu oleje (až do vnitřního průměru 6 mm) a olej vysát do připravené nádoby. Technické parametry:- napájení: 12 V- příkon: 5 A- max. výkon čerpadla: 3 l/min.

Trychtýř na plnění chladicího systému

Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry – ASTA originál od výrobce ASTA pořídíte nyní ve výprodejové akci! Nálevka – trychtýř pro nalévání chladicí kapaliny do systému, průhledná nádoba s vnitřním ventilem, víčkem a zahnutou trubkou, se sadou adaptérů – ASTA A-W919KASpeciální pomůcka pro doplňování kapaliny do systému chlazení auta. Zabraňuje rozlití tekutiny do okolí a případné škody (např. při nalití do elektroinstalace), navíc eliminuje riziko zavzdušnění.Uvnitř nádobky je ručně ovládaná západka, pomocí které lze regulovat množství napouštěné kapaliny. Vrch je krytý víčkem zamezujícím kontaminaci obsahu nečistotami.V sadě je dodáváno několik připojovacích adaptérů pro chladič či expanzní nádobku – univerzálně použitelné pro většinu vozidel známých z našich cest. Tento kvalitní kus Trychtýř na plnění chladicího systému, průhledný s adaptéry – ASTA máte možnost nakoupit snadno tady na webu v kategorii odměrky! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu.

Plastový trychtýř - nálevka

Tento nejprodávanější produkt Plastový trychtýř – nálevka, bez sítka, průměr 150 mm, se závěsným očkem jde nakoupit bez problémů na stránkách v oblíbené sekci olejové hospodářství! Prozkoumejte vyjímečné kousky z naší rubriky za internetové ceny. Plastový trychtýř – nálevka, bez sítka, průměr 150 mm, se závěsným očkem od známého výrobce SUEDPFALZ seženete tady v akci. Univerzální plastový trychtýř – nálevka na kapaliny Max4Car 3015Vnitřní průměr: 150 mmVnitřní průměr výlevky: 15 mmDélka výlevky: 85 mmKlasický trychtýř pro pohodlné nalévání kapalin v autoservisu, dílně, domácnosti a na dalších místech. Vysoká přepadová hrana zabraňuje stříkání tekutin po okolí. Nálevka není vybavena vnitřním sítkem.Vyrobeno z materiálu HDPE (vysokohustotní polyethylen) – odolné např. oleji, kyselinám a naftě, vhodné i pro potravinářský průmysl.Závěsné očko umožňuje pohodlné držení nálevky při práci.Oranžová barva.

Konev univerzální plastová

Konev univerzální plastová, objem 8.5 litru, zahnutá hubice od našeho známého výrobce MDtools jednoduše naleznete aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Univerzální plastová konev se zahnutým hrdlemObjem: 8,5 litruUrčena k čistému a pohodlnému nalévání kapalin do vozidla (např. při plnění chladicích systémů, doplňování řidších olejů, plnění ostřikovačů skel atd.). Zahnutá hubice umožňuje přivést kapalinu přesně na místo, kam potřebuje, a to se sníženým rizikem jejího rozlití do okolí.Konev má dvě madla – vrchní a boční, takže ji lze při lití uchopit skutečně pohodlně.Vyrobeno z pevného a pružného plastu, tmavě šedá barva.

Multifunkční ruční pumpa na benzín

Multifunkční ruční pumpa na benzín, naftu, olej a kapaliny – VT01110 od naší známé značky Genborx snadno seženete v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Pumpička na ruční pohon pro přečerpávání kapalin a nafukování, se sadou adaptérů – Genborx VT01110Univerzální ruční pumpa pro čerpání běžných tekutin: voda, pohonné hmoty, motorový olej apod. Vhodná také k huštění pneumatik jízdních kol, nafukování matrací, míčů a bazénů.Balení obsahuje několik adaptérů pro různé použití.

Odsávačka a plnička oleje a provozních kapalin

Odsávačka a plnička oleje a provozních kapalin, ruční, objem 1,5 l – VIGOR V4201 od kvalitního výrobce Vigor pohodlně nakoupíte v naší internetové nabídce téměř zdarma! Ruční plnička a odsávačka pro plnění a odsávání oleje, paliv a provozních kapalin o objemu 1,5 l.má funkci jak plničky, tak odsávačkyvhodná pro plnění/odsávání nafty, benzinu, motorových olejů, převodových olejů, olejů servosřízení, brzdové kapaliny, mrazuvzdorné chladicí kapaliny atd.vysoce odolné průhledné těleso pro snadnou vizuální kontrolu stavu kapalinydélka plnicí/odsávací hadičky 450 mmkrytka konce hadičky zamezující nežádoucímu odkapávání kapaliny5 speciálních adaptérůvysoká kvalita (dceřiná firma HAZET/Německo)

Hlavice - klíče na olejové filtry

Hlavice – klíče na olejové filtry, sada 6 ks – Hazet 2169/6 od značky se skvělou pověstí HAZET jde pořídit zrovna dneska za rozumné peníze. Miskovité klíče na povolování a utahování filtrů motorového oleje, vodicí 4hrany pro ráčnu 3/8“ a 1/2“, sada 6 kusů – Hazet 2169/6Používá se při výměně oleje. Klíč se speciálním tvarováním umožňuje bezpečně povolit nebo utáhnout olejový filtr splastovým pouzdrem bez rizika jeho prasknutí či jiného poškození.Některé kusy lze použít také pro výměnu palivového filtru (více informací najdete v servisním manuálu konkrétního vozidla).Sada je určena pro širokou škálu evropských i asijských vozidel provozovaných na našich silnicích.Kvalitní produkt renomovaného neměckého výrobce.

Trychtýř pro plnění AdBlue rovný

Trychtýř pro plnění AdBlue rovný, se stupnicí, plast – ASTA od kvalitního výrobce ASTA dostanete nyní skutečně levně. Nálevka pro plnění oxidačního katalytického činidla AdBlue do auta, objem 1,1 litru, rovná – ASTA A-11ADBSpeciální přípravek pro pohodlné a bezpečné nalévání roztoku močoviny do plnicího hrdla na vozidle. Eliminuje riziko rozlití tekutiny na karosérii nebo do interiéru.Trychtýř je vybaven uzavíracím ventilem, který umožňuje zastavit tok kapaliny a tím přesně odměřit její množství (s orientací pomáhá naznačená měřicí stupnice na boku). Vrchní část je opatřena víkem, které brání kontaminaci obsahu nečistotami. Systém odvzdušňování zabraňuje rozstřikování či tzv. klokotání a pomáhá zklidnit proud tekutiny. Technické parametry:- objem: 1100 ml- materiál: plast

Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů

Trychtýř pro plnění AdBlue zahnutý 45 stupňů, se stupnicí, plast – ASTA od společnosti s výborným jménem ASTA lze zakoupit nyní extra se slevou. Nálevka pro plnění oxidačního katalytického činidla AdBlue do auta, objem 1,1 litru, zahnutá 45 ° – ASTA A-A11BFSpeciální přípravek pro pohodlné a bezpečné nalití roztoku močoviny do plnicího hrdla na vozidle. Eliminuje riziko rozlití tekutiny na karosérii nebo do interiéru. Díky zahnuté konstrukci je vhodný pro dosažění i velmi špatné přístupných nalévacích otvorů.Trychtýř je vybaven uzavíracím ventilem, který umožňuje zastavit tok kapaliny a tím přesně odměřit její množství (s orientací pomáhá naznačená měřicí stupnice na boku). Vrchní část je opatřena víkem, které brání kontaminaci obsahu nečistotami. Systém odvzdušňování zabraňuje rozstřikování či tzv. klokotání a pomáhá zklidnit proud tekutiny. Technické parametry:- objem: 1100 ml- úhel zahnutí: 45 °- materiál: plast

Nádoba na olej - konev s hubicí 3 l - SATRA

Nádoba na olej – konev s hubicí 3 l – SATRA od kvalitní společnosti SATRA jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce se slevou! Konev – nádoba na nalévání oleje a kapalin, objem 3 litry, s víčkem a ohebnou (flexibilní) hubicí – SATRA S-3LMJPolyetylénová konev na snadné plnění oleje do motoru a nalévání ostatních provozních kapalin do auta. Pružná odšroubovatelná hubice (tzv. husí krk) umožňuje směřovat proud přesně do místa, kam je třeba. Díky tomu se výrazně snižuje riziko nechtěného rozlití tekutiny.Plnicí otvor má odšroubovatelné víčko zabraňující vypařování nebo kontaminaci obsahu, konec hubice je opatřen víčkem.Stupnice na boku (v litrech a U.S. kvartech) a průsvitný materiál nádoby pomáhá kontrolovat množství dávkované tekutiny.

Samonastavitelný klíč na olejové filtry

Samonastavitelný klíč na olejové filtry, 60-80 mm, obousměrný – JONNESWAY AI050076 od skvělé značky JONNESWAY jednoduše naleznete již dnes v akci! Dvouramenný samonastavovací klíč na povolení či utažení olejových filtrů, rozsah 6-8 cm – JONNESWAY AI050076Speciální nástroj pro montáž a demontáž filtrů oleje. Oboustranný mechanismus umožňuje otáčení filtrem vpravo i vlevo. Možnost ovládání ráčnou nebo klíčem.Vhodný pro osobní automobily.

Vozík pro sud na vypouštění oleje

Vozík pro sud na vypouštění oleje, výškově stavitelný trychtýř od skvělé značky MDtools snadno najdete právě teď v nabídce extra se slevou! Plošinový vozík s výškově nastavitelným trychtýřem pro sud na vypouštění oleje, náhrada místo olejové jímky, řiditelná kolečka a jednoruční madlo.Používá se pro vypouštění vyjetého oleje z motorů a převodovek aut umístěných na zvedáku nebo postavených na montážní jámě. Výšku sběrného trychtýře je možno nastavit v rozsahu 107-175 cm, lze s ním otáčet v rozsahu 360° pro snadné a přesné umístění pod výpustný šroub motoru nebo převodovky. Trubka pod trychtýřem je vybavena uzavíratelným ventilem.Snadná manipulace díky rukojeti a čtyřem kolečkům – dvě jsou zatáčecí, dvě na pevné ose. S vozíkem se díky tomu velmi snadno manévruje.Upozornění: dodáváno bez sběrné nádoby! Technické parametry:- rozměry trychtýře (vany): 500×300 mm- rozsah otáčení trychtýře (vany): 360 °- výška trychtýře (vany): 1070-1750 mm- rozměry plošiny na sud/nádrž: 400×420 mm- maximální výška sudu/nádrže: 680 mm- hmotnost vozíku: 16 kg

Pneumatická odsávačka vyjetého oleje s průhlednou nádobkou (30 l)- HC-3027

Pneumatická odsávačka vyjetého oleje s průhlednou nádobkou (30 l)- HC-3027 od společnosti s úžasnou pověstí Genborx jde získat na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Pojízdná odsávačka vyjetého/opotřebovaného oleje nejnovější generace má zásobník 30 l. Připojuje se rychlospojkou na stlačený vzduch 8-10 bar, v zásobníku se vytvoří podtlak a poté lze již bez trvalého napojení na stlačený vzduch odsávat přes pružnou hadici s připojenou některou ze šesti odsávacích sond 1,5 až 2,0 l/min. Odsávačka je opatřena průhlednou kontrolní a odměrnou nádobkou o objemu 10 l. Rychlost odsávání oleje činí 6,5 l/min.Pozn. barva červená nebo šedá dle aktuální dodávky.

Odsávací pumpička na olej

Odsávací pumpička na olej, benzín a naftu, 1,5 litru, s adaptéry od známé společnosti GEKO máte možnost pořídit právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Pumpa na odsávání a plnění oleje a dalších provozních kapalin, objem 1500 ml, průhledná, se sadou připojovacích adaptérů – GEKO G02124Praktická vakuová pumpa na snadné a čisté odsátí oleje z motoru nebo benzínu či nafty z palivového systému. Lze využít i pro plnění oleje do převodovek apod.Odsávání je podtlakové, ovládané manuálním pístem (nástroj se nepřipojuje na externí zdroj vzduchu či energie). Na boku je dobře čitelná stupnice ve dvou jednotkách: litr (l) a quart (QT).Dodáváno s univerzálními adaptéry a s konektory pro vozidla koncernu PSA (Citroën, DS Automobiles, Peugeot) a auta značek Opel/Vauxhall. Technické parametry:- objem: 1,5 litru- hmotnost: 0,9 kg

Klíč na olejové filtry miskovitý 60-80 mm

Klíč na olejové filtry miskovitý 60-80 mm, pro BMW a Volvo – JONNESWAY AI050143 od značky JONNESWAY získáte bezpečně online téměř zdarma! Nástrčná hlavice – miskovitý klíč na povolení a utažení olejového filtru, průměr 60-80 mm, vodicí 4hran 1/2“ – JONNESWAY AI050143Speciální nástroj určený pro montáž a demontáž filtru motorového oleje. Umožňuje s filtrem pracovat bez rizika jeho poškození. Pro vozidla:- BMW: 316i, 316ti, 318Ci, 318i (rok výroby 2001 a dále)- BMW E87 (řada 1): 116i, 118i, 120i, 130i- VOLVO: S60/V60 (2011-); S80 (2007-); S90/V90 (2017-); V40 (2013-); V70/XC70/XC60 (2008-); XC90 (2016-) Technické parametry:- pro průměr: 60-80 mm- vodicí 4hran pro ráčnu: 1/2“- vodicí 6hran pro klíč: 27 mm (jeho použití se doporučuje, pokud utahovací moment přesáhne 25 Nm)

Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek

Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks – ASTA pocházející od značky ASTA k dostání zde za mimořádně nízkou cenu. Adaptéry pro připojení pneumatické ruční plničky oleje na převodovky, sada 20 dílů v plastové kazetě – ASTA A-ATF20Určeno jako náhradní díl či příslušenství pro plnicí systémy ASTA A-TRA75UPG20 (popř. starší model A-TRA75UPG).Dodáváno v plastové krabičce, každý díl má svoje přesně určené a označené místo.

Plastový trychtýř (průměr 250 mm) se sítkem PRESSOL 02 367 020

Plastový trychtýř (průměr 250 mm) se sítkem PRESSOL 02 367 020 od společnosti se zárukou kvality PRESSOL jde nakoupit u nás právě skutečně výhodně! Kvalitní plastový trychtýř s vyšším límcem, se závěsným očkem a s vyměnitelným sítkem. Dobře odolává olejům, kyselinám, pohonným hmotám a prasknutí. Použití: průmysl, řemeslná výroba, dílny apod.Materiál: trychtýř – HDPE (polyetylén vysoké hustoty) vyměnitelné jemné sítko Ø 58 mm (01 172) – mosaz Ø 250 mm, 3,2 l

Klíč na olejové filtry (volitelný rozsah 60-105/60-160 mm) - BGS

Klíč na olejové filtry (volitelný rozsah 60-105/60-160 mm) – BGS od společnosti s předním postavením na trhu BGS technic jednoduše najdete zrovna opravdu výhodně! Klíč na olejové filtry 60-160mm BGS

Olejová jímka pojízdná

Olejová jímka pojízdná, objem 35 litrů, nastavitelná výška 69-165 cm od oblíbené značky ENERGY jednoduše získáte tady nyní extra se slevou. Sběrná nádoba – jímka na vyjetý olej, objem 35 litrů, pojízdná s kolečky, výškově nastavitelný trychtýř 690-1650 mm – ENERGY NE00785Speciální sud (olejová jímka) na vypouštění použitého maziva a dalších kapalin z vozidla. Díky sběrnému trychtýři s výškovým nastavením je práce snadná a čistá – s nádobou lze zajet např. pod vůz na zvedáku.Snadno se přemisťuje díky 4 kolečkám, manipulaci usnadňuje velké madlo na vrchní straně nádoby.Nepostradatelné vybavení při olejovém servise. Technické parametry:- objem nádrže: 35 litrů- min. výška sběrného trychtýře: 69 cm- max. výška sběrného trychtýře: 165 cm- výškový rozsah nastavení sběrného trychtýře: 96 cm- průměr sběrného trychtýře: 44 cm- pracovní teplota: -30 až 80 °C- barva: červená- pojízdné, 4 kolečka

Klíč na olejové filtry s pásem na filtry do průměru 110 mm - QUATROS QS60609

Klíč na olejové filtry s pásem na filtry do průměru 110 mm – QUATROS QS60609 od dodavatele s dlouholetou historií QUATROS dostanete právě teď za super cenu! Univerzální přípravek na demontáž olejových filtrů o průměru až 110 mm – QUATROS QS60609Páka s dlouhým koženým páskem slouží k demontáži olejových filtrů. Pásek se obmotá okolo těla filtru, poté se otáčením při povolování na těle filtru utáhne, pevně jej sepne a filtr je pak možné povolit a vyšroubovat. Na rozdíl od jiných univerzálních klíčů filtr nepoškodí ani nepoškrábe. Páka vyrobena z pevné chrom-vanadové oceli; pásek je z kůže. Páka má očko pro zavěšení na zeď. Technické parametry:- délka páky: 22 cm- délka pásku: 45 cm- šířka pásku: 20 mm- materiál páky: Cr-V ocel

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, zahnutý 45 stupňů, plast – HU46021 od známé značky Hubitools jednoduše najdete zrovna za super cenu! Trychtýř v zahnutém provedení (45°) pro snadné a bezpečné plnění prostředku AdBlue do vozidel.univerzální použití pro všechny systémy AdBlueprůhledný trychtýř v zahnutém provedení (45°) má měřicí stupnici a objem 1100 mluzavírací ventil, který zabraňuje výtoku AdBlue po odejmutí trychtýřečistá práce, žádné odkapávání AdBlue na karosérii nebo do interiéru vozidlavysoká kvalita od belgického dodavatele 

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue

Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, rovný, plast – HU46022 od značky s tradicí a dobrou pověstí Hubitools jednoduše najdete momentálně na webu za báječnou cenu! Trychtýř v přímém provedení pro snadné a bezpečné plnění prostředku AdBlue do vozidel.univerzální použití pro všechny systémy AdBlueprůhledný trychtýř v přímém provedení má měřicí stupnici a objem 1100 mluzavírací ventil, který zabraňuje výtoku AdBlue po odejmutí trychtýřečistá práce, žádné odkapávání AdBlue na karosérii nebo do interiéru vozidlavysoká kvalita od belgického dodavatele 

Přístroj na proplach a výměnu hydraulické kapaliny v posilovači řízení

Přístroj na proplach a výměnu hydraulické kapaliny v posilovači řízení od našeho výrobce MDtools můžete najít momentálně za zcela nejnižší cenu. Přípravek na propláchnutí (pročištění) a výměnu hydraulické kapaliny v servořízení, v plastovém kufru – BG ProductsPoužívá se při servisu hydraulických posilovačů řízení. Umožňuje propláchnutí a opětovné naplnění soustavy čerstvou kapalinou tak, aby byly vyplaveny všechny nečistoty (usazeniny, produkty oxidace kapaliny, drobné kovové piliny apod.). Předchází tím poškození čerpadla a dalších částí systému.Připojuje se přímo k autobaterii pomocí krokosvorek.Díky kompaktním rozměrům a praktickému transportnímu a skladovacímu kufru se s nástrojem snadno manipuluje.

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic

Přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách GD-505 Automatic od společnosti s dlouholetou tradicí Genborx je k sehnání tady teď opravdu výhodně! Pojízdný přístroj pro výměnu oleje v automatických převodovkách umožňuje v automatickém procesu odebrání opotřebeného oleje z automatických převodovek, jejich proplach a naplnění novým olejem.přístroj pracuje automaticky, takže výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, snadno a rychle, bez námahy, při zachování nezbytné čistotypřipojení se zpravidla provádí na vývody nebo vedení automatické převodovky k chladiči oleje, k tomu slouží speciální připojovací hadicepřístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, elektroniky a ovládacího pultu s přehledným LCD-displejem v horní částiautomatická identifikace směru proudění olejeskleněné monitorovací trubičky s akrylovou ochranou pro opotřebovaný a nový olej na čelním panelusledování opotřebeného a nového oleje přes monitorovací okénkoodnímatelný držák hadicunikátní tryska zabraňující dalšímu úniku oleje, i když mechanik zapomene zavřít ventilspeciální design zadních dveří skříně umožňuje získat ukládací prostory pro nářadí i dílysoučástí dodávky je příslušenství, které tvoří připojovací a propojovací adaptéryvysoká provozní spolehlivost, nenáročná údržba, dlouhá životnostvylepšená verze osvědčeného přístroje používaného v řadě českých autoservisů Parametry:napájení olejové čerpadlo zásobník oleje přesnost výměny jemnost filtrace hluk provozní teplota relativní vlhkost     rozměry hmotnost230 V / 50 Hz 140 W 25 l ± 100 ml 5 µm < 70 dB(A) -20°C až +60°C < 85 % 560 x 530 x 1050 mm 61 kg 

Odsávací pumpička na olej

Odsávací pumpička na olej, naftu a benzín, 1.6 litru – Einhell Accessory od top značky Einhell máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za příznivou cenu. Odsávačka a plnička – pumpa na vysátí a plnění kapalin, objem 1,6 litru, hadice 1,3 metru – Einhell AccesoryS jednoduchou podtlakovou pumpičkou pro odsávání benzínu a oleje lze snadno a bezpečně odčerpat zbytky nacházející se v nádržích a sudech. Díky velkoryse dimenzované sběrné nádobě lze bez nutnosti vyprázdnění nádoby v průběhu činnosti odčerpávat i větší množství kapaliny.Pumpa má dlouhou odsávací hadici, která dosáhne na dno i v hlubších nádržích. Uzavírací spona zabraňuje úniku tekutin nacházejících se v hadici, a umožňuje tak čistý provoz. Vlastnosti:- výkonné čerpadlo pro vytvoření potřebného podtlaku- velká sběrná nádoba o objemu 1,6 l- 1,3 m dlouhá odsávací hadice- včetně uzavírací spony pro vyprázdnění sběrné nádoby Technické parametry:- objem kontejneru: 1.6 l- délka sací hadice: 1.3 m- vnitřní průměr odsávací hadice: 8 mm Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 0.39- hrubá hmotnost: 0.56- rozměry balení: 167 mm x 155 mm x 210 mm

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro benzínová auta, plast – ASTA od známé kvalitní značky ASTA získáte na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Nálevka – trychtýř do hrdla nádrže s klapkou u benzínových vozidel, plastový – ASTA A-1PFPModerní vozidla jsou často vybavena bezvíčkovým hrdlem palivové nádrže se dvěma záklopkami, které se otevřou po vsunutí tankovací pistole. Tento systém ovšem znesnadňuje doplňování paliva z kanystru, aplikaci aditiv nebo čističů paliv. K obejití tohoto nedostatku slouží tento trychtýř, který má tvarem a velikostí kopíruje tankovací pistoli na benzín. Po jeho vsunutí do hrdla nádrže se obě záklopky otevřou a do nádrže je tak možno doplnit aditivum před tankováním, nebo doplnit PHM z kanystru. Vozy s tímto typem hrdla nádrže mají většinou podobný přípravek jako součást výbavy u rezervního kola, tento produkt tak můžete využít jako náhradu v případě ztráty, nebo pokud přípravek nebyl s vozem dodán vůbec (např. při koupi ojetého vozidla). Technické parametry:- pro benzínové, případně i naftové vozy (viz níže)- adaptér pro vozy s bezuzávěrovým hrdlem nádrže (klapka)- průměr: 20 mm- délka: 17 cm- materiál: kvalitní plast odolný olejům a pohonným hmotám Poznámka: Adaptér pro benzínové vozy lze využít i pro naftové nádrže, ale nikoliv obráceně (naftový adaptér má – stejně jako tankovací pistole – větší průměr, než benzínový).

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže

Trychtýř pro bezvíčková hrdla nádrže, pro dieselová auta, plast – ASTA od spolehlivého výrobce ASTA máte možnost sehnat momentálně napořád výhodně! Nálevka – trychtýř do hrdla nádrže s klapkou u naftových vozidel, plastový – ASTA A-1PFDModerní vozidla jsou často vybavena bezvíčkovým hrdlem palivové nádrže se dvěma záklopkami, které se otevřou po vsunutí tankovací pistole. Tento systém ovšem znesnadňuje doplňování paliva z kanystru, aplikaci aditiv nebo čističů paliv. K obejití tohoto nedostatku slouží tento trychtýř, který má tvarem a velikostí kopíruje tankovací pistoli na naftu. Po jeho vsunutí do hrdla nádrže se obě záklopky otevřou a do nádrže je tak možno doplnit aditivum před tankováním, nebo doplnit PHM z kanystru. Vozy s tímto typem hrdla nádrže mají většinou podobný přípravek jako součást výbavy u rezervního kola, tento produkt tak můžete využít jako náhradu v případě ztráty, nebo pokud přípravek nebyl s vozem dodán vůbec (např. při koupi ojetého vozidla). Technické parametry:- pouze pro naftové vozy- adaptér pro vozy s bezuzávěrovým hrdlem nádrže (klapka)- délka: 17 cm- materiál: kvalitní plast odolný olejům a pohonným hmotám

Pneumatická plnička oleje automatických převodovek ATF

Pneumatická plnička oleje automatických převodovek ATF, s adaptéry, 8 l – QUATROS QS60642 od skvělého výrobce QUATROS máte možnost sehnat právě teď za výhodnou cenu. Pneumatický ruční odsávací a plnicí systém (tzv. pneumatická ruční plnička) oleje ATF – QUATROS QS60642Plnička automatických převodovek slouží k odsávání a plnění oleje ATF (tzv. automatic transmission fluid) do automatických převodovek, ale také diferenciálů apod. Obsluhu zvládne jediný člověk díky pneumatickému pohonu. Snadné přepínání mezi odsáváním a plněním. Bezpečnostní ventil pro samočinné vypnutí. Snadná kontrola tlaku na dobře čitelnému manometru. Technické parametry:- objem nádržky: 8 litrů- vzduchové připojení: 1/4”- průměrná spotřeba vzduchu: 60 l/min

Adaptéry ATF pro plnění oleje do automatických převodovek

Adaptéry ATF pro plnění oleje do automatických převodovek, 13 ks,DSG,CVT – QUATROS QS60774 od top výrobce QUATROS snadno můžete získat právě teď v bezva akci! Sada adaptérů ATF pro plničky oleje do automatických převodovek, 13dílná sada v plastovém kufříku – QUATROS QS60774Souprava třinácti různých adaptérů pro připojení plničky převodového oleje (ATF) – např. QUATROS QS60642 – k automatickým převodovkám různých značek. Dodáváno v plastovém kufříku, barva se může lišit podle aktuální dodávky. Souprava 13 kusů obsahuje:ATF101 – Ford 1/8” – 27 NPTATF102 – BMW, Honda, NissanATF103 – Volkswagen, Audi, ŠkodaATF104 – Volkswagen, Audi, PorscheATF105 – Volkswagen, Audi, Mini Cooper (M10×1,0)ATF106 – Volkswagen, Audi DSG (M24×1,5)ATF107 – Volkswagen, Audi CVT (M22×1,5)ATF108 – Mercedes-Benz (M12×1,5)ATF109 – Volkswagen, Škoda (M18×1,5)ATF110 – Audi, Volkswagen, Škoda (M30×1.5)ATF111 – Flexibilní 300 mm (Honda, Hyundai, Kia)ATF112 – Volvo 5/16-24 UNFATF113 – Toyota, Lexus (M18×1,5)

Odsávačka na kapaliny manuální

Odsávačka na kapaliny manuální, sběrná nádoba 1 litr od značky s dobrým jménem Ferdus jde sehnat v naší aktuální nabídce se slevou! Odsávací pumpička na olej a provozní kapaliny auta, ruční, nádoba 1000 ml – Ferdus 25.05Odsávačka na použitý motorový olej, nekorozivní maziva a další kapaliny v autě (brzdová kapalina, servooleje, motorová nafta atd.) s manuálním pohonem. Určena pro snadné a rychlé vysátí tekutiny.Umožňuje odsátí do sběrného zásobníku nebo přepuštění do jiné nádoby pomocí delší hadičky. Sběrnou nádobu je možno libovolně odšroubovat a obsah vylít.Snadná orientace při práci: zásobník má stupnici pro snadnou kontrolu množství odsáté tekutiny.Dodáváno s odsávací hadičkou s uzávěrem (průměr 13 mm, délka 370 mm) a výtlačnou hadičkou (průměr 15 mm, délka 150 mm). Technické parametry:- objem zásobníku: 1 l- pohon: ruční- funkce: odsávání- hmotnost: 0,55 kg Upozornění: nesmí se používat pro látky jako benzín apod.!

Přípravek na montáž a demontáž řemenic

Přípravek na montáž a demontáž řemenic, rozsah 50 – 140 mm – SATRA od dodavatele s dlouholetou historií SATRA snadno můžete sehnat právě teď za super cenu. Pásový klíč na řemenice, olejové filtry a klikové hřídele, pracovní rozsah 50-140 mm – SATRA S-H1901Přípravek je určen na přidržení všech variant drážkovaných řemenic pro řemeny V-typu, klínové řemenice, pro řemenice alternátorů, vodních pump, kompresorů atd.Lze používat i na pootáčení klikovou hřídelí při seřizování časování motorů (servis rozvodů) a také pro demontáž olejových či palivových filtrů. Technické parametry:- pracovní rozsah 50-140 mm- délka pásu: 800 mm- materiál: guma

Klíč na olejové filtry miskovitý 66 mm

Klíč na olejové filtry miskovitý 66 mm, 6 hran, pro FIAT a RENAULT – BGS 1039-66-6 od oblíbené značky se zárukou kvality BGS technic můžete sehnat aktuálně na našich stránkách v akci. Hlavice nástrčná – miskový klíč na montáž a demontáž olejového filtru, 6hranný profil průměru 66 mm – BGS Technic 1039-66-6Určeno pro vozidla Fiat Punto 1.2, Renault Clio 1.2, Rapid a Twingo.Pro použití s ráčnou 3/8“ (10 mm).Černě lakovaný povrch.

Vypouštěcí ventil na sud s olejem

Vypouštěcí ventil na sud s olejem, závit 3/4″ – ASTA od známého výrobce ASTA snadno seženete v naší online nabídce v akci. Ventil na sud ASTA FAU/3-4Určeno především pro klasické sudy objemu 205 litrů (tzv. barel).Rozměr závitu: 3/4“Pro snadné vypouštění kapalin. Možnost zavěšení menších nádob na háček.Ventil je možno plynule otevírat. Je vybaven očkem na zámek či např. pojistku proti nechtěnému otevření.Vyrobeno z tvrdého plastu.

Výdejní dávkovací pistole na olej s digitálním průtokoměrem a dávkovačem

Výdejní dávkovací pistole na olej s digitálním průtokoměrem a dávkovačem od kvalitního výrobce MDtools získáte právě nyní za výhodné peníze! Automatická dávkovací pistole pro výdej oleje s digitálním elektronickým průtokoměrem a pružnou hadicíMožností předdefinování vydaného objemu oleje od 0,1l do 99,9l – olejová náplň je tak vždy přesná a nehrozí přelití nebo naopak nedostatečné naplnění.Průtokoměr s víceúčelovým 5místným displejem, napájený baterií 6V, zobrazuje vydaný objem oleje při každém výdeji.Technická data:Přesnost: ± 0,5 ‰ Maximální pracovní tlak: 70 bar Minimální pracovní tlak: 3 bar Průtočné množství: 1 – 30 l/min Přívodní šroubení: 1/2″ BSP

Vozík pro sud na vypouštění oleje

Vozík pro sud na vypouštění oleje, s trychtýřem, bez nádoby od společnosti s předním postavením na trhu GEKO seženete zde skutečně levně. Kovový vozík – konstrukce pro sud na vypuštění oleje GEKO G02123Určeno pro vypouštění oleje z motorů a převodovek aut umístěných na zvedáku nebo montážní jámě. Rozsah výšky umístění sběrného trychtýře – vany je 110 – 170 cm.S vanou lze otáčet v rozsahu 360° pro snadné a přesné umístění pod výpustný šroub motoru nebo převodovky.Trubka pod trychtýřem je vybavena uzavíratelným ventilem. Výlevka je opatřena hrubším sítkem bránícím případnému pádu výpustného šroubu do potrubí a dále do nádoby.Snadná manipulace díky rukojeti a čtyřem kolečkům – dvě zatáčecí jsou umístěna v otočných konzolách.Dodáváno bez sběrné nádoby!Technická data:Objem trychtýře (vany): 10 litrůRozměry trychtýře: 50 x 30 x 15 cmRozměry vozíku pod sud / nádobu: 40 x 42 cmMaximální výška sudu: 68 cmRozsah nastavení výšky trychtýře (vany): 110 – 170 cm

Univerzální odsávačka OM-11060

Univerzální odsávačka OM-11060, pneumatická i ruční 6 litrů od známého předního výrobce Ferdus můžete najít v naší nabídce za outletovou cenu. Univerzální pneumatická i ruční odsávačka OM-11060 Technicky propracovaná a výborně ergonomicky řešená odsávačka. Odsávání je možné provádět pomocí výkonné ruční pumpy nebo pomocí připojeného tlakového vzduchu. Je vhodná pro práci s motorovými oleji a jinými technickými kapalinami. Dílce válce nádoby slouží jako měrka. Jeden dílec má objem 1 litr. Technické parametry: – Objem nádoby 6 litrů – Maximální provozní teplota 100°C – Pracovní tlak 6 barů – Koncovka tlakového vzduchu 1/4“ Příslušenství: – Tři odsávací hadice o průměrech: 9,8 mm; 6,7 mm a 5,8 mm s koncovkami Výrobce: firma Olbox, Něměcko Balení: 1ks

Univerzální odsávačka OM-11198

Univerzální odsávačka OM-11198, pneumatická i ruční 18 litrů od dodavatele kvalitních produktů Ferdus jednoduše seženete na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Univerzální odsávačka OM-11198 pro pneumatické nebo ruční odsáváníTechnicky propracovaná a výborně ergonomicky řešená odsávačka. Odsávání je možné provádět pomocí výkonné ruční pumpy nebo pomocí připojeného tlakového vzduchu. Je vhodná pro práci s motorovými oleji a jinými technickými kapalinami. Nádoba má madlo a je pojízdná s možností aretace koleček. Dílce válce nádoby slouží jako měrka. Technické parametry: – Objem nádoby 18 litrů – Maximální provozní teplota 100°C – Pracovní tlak 6 barů – Koncovka tlakového vzduchu 1/4“ Příslušenství: – Tři odsávací hadice o průměrech: 9,8 mm; 6,7 mm a 5,8 mm s koncovkamiVýrobce: firma Olbox, Něměcko Balení: 1ks