3D ráčna 3/8" s přepínací páčkou 190 mm - 4CZech 4CZ-384-08

3D ráčna 3/8″ s přepínací páčkou 190 mm – 4CZech 4CZ-384-08 od skvělé a známé značky 4CZech získáte zrovna za mimořádně nízkou cenu. Ráčna s výkyvným čtyřhranem, tzv. 3D ráčna 4Czech 4CZ-384-08Rozměr čtyřhranu: 3/8“Počet zubů: 30Celková délka nástroje: 190 mmVáha: 228 gPřepínání směru otáčení vlevo/vpravo pomocí páčky.Speciální druh ráčny s výkyvným vodicím čtyřhranem, hlava nástroje přitom zůstává pevná. Hlavice – ořech se uvolňuje pojistným tlačítkem.

Publikace VAG-COM - příručka pro autodiagnostiky VCDS

Publikace VAG-COM – příručka pro autodiagnostiky VCDS od výrobce s dobrým jménem Ross-Tech můžete najít právě teď za výborné peníze! Uživatelská příručka pro autodiagnostiky Ross-Tech VCDS, v češtině.Druhé přepracované vydání. Obsahuje kompletní popisy diagnostiky VCDS určené pro vozidla koncernu VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat), vysvětlení všech diagnostických funkcí programu VCDS. Odkazy na videa pomocí QR kódů.
Tento levný výrobek Publikace VAG-COM – příručka pro autodiagnostiky VCDS je k získání jednoduše tady na našem webu v populární sekci diagnostika. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další skvělé produkty značky Ross-Tech. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka Ross-Tech dlouhodobě dodává top zboží. A tady je důkaz.

VIS - online databáze diagnostických postupů pro koncern VW

VIS – online databáze diagnostických postupů pro koncern VW od našeho známého výrobce Ross-Tech jde koupit tady nyní v bezva akci! VIS (Vag Info System) – online databáze diagnostických postupů pro vozidla koncernu Volkswagen, Audi, Seat a Škoda.Pro většinu řídicích jednotek jsou zde zpracovány návody pro kódování, přizpůsobení, základní nastavení a nastavení konfigurací. U motorových jednotek jsou popsány kontrolní postupy, například kontrola snímače hmotnosti nasávaného vzduchu nebo snímačů pedálů apod. Uživatel se tak snadno dozví např. správné otestování plnicího tlaku, nastavení servisních intervalů nebo přizpůsobení klíčků k zapalování. Dále VIS obsahuje také databázi kódování řídících jednotek vozidel skupiny Volkswagen, včetně kryptovaných kodování řídících jednotek ABS: Mark60 EC1, ABS8.2 front ESP8.2i, ESP9.0 front, EV_Brake1UDSContiMK100IPB, ESP_MK25A_XT.Stačí zadat VIN vozidla a objednací číslo řídící jednotky plus její adresu a ihned je vypočten kód pro vaši jednotku.V současné verzi diagnostické příručky VIS je přesně 1672 rozdílných diagnostických postupů pro celý koncern VW.Bez zakoupení licence funguje databáze VIS v DEMO režimu, kde jsou číslice nahrazeny znakem X a slouží pro přehled funkcí a pokrytí vozidel a jednotek. Každý uživatel má povoleno sledovat 40 unikátních postupů na jeden kalendářní den. Důležité upozornění:Podpora VIS 6.5 offline byla ke 30.9.2021 ukončena. Nadále funguje informační systém VIS online, který obsahuje mnohonásobně více informací a dynamičtěji se vyvíjí. Využívání VIS online je pohodlné i v terénu, kde si lze vytvořit přístup k internetu například pomocí hotspotu vytvořeného chytrým telefonem. VIS online je dostupný přímo na adrese: https://diagnostics.vis4vag.com/cs/ . Přihlašovací údaje jsou shodné s údaji Vašeho uživatelského účtu u nás. Alternativně lze používat speciální prohlížeč VIS online, který si přihlášení pamatuje za Vás a je sestrojen přímo pro prohlížení systému VIS online. Prohlížeč VIS online již obsahují všechny instalační balíčky od 1.1.2021. Jak se dostat k novému VIS online:Jednoduše si stáhněte a nainstalujte aktuální instalační balíček, který naleznete ve vašem uživatelském účtu.Pokud nechcete kupovat aktualizaci a Váš instalační balíček obsahuje ještě starý VIS 6.5. offline, pak VIS online využívejte na adrese: https://diagnostics.vis4vag.com/cs/.
Hodně povedený výrobek lze pořídit rovněž tu ve známé rubrice diagnostika. Získejte parádní produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze.

Nabíječka autobaterií 6/12/24V

Nabíječka autobaterií 6/12/24V, 15A, 10-300 Ah – Einhell Classic CC-BC 15 od spolehlivé značky Einhell snadno najdete v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Nabíječka baterií CC-BC 15 Einhell ClassicUniverzální autonabíječka pro 6/12/24V akumulátory motorových vozidel (aut i motorek). Nabíjecí napětí a rychlost nabíjení je 2stupňové a lze jej snadno nastavit pomocí přístupného otočného spínače.Vestavěný ampérmetr umožňuje rychlé a bezpečné čtení aktuálního nabíjecího proudu. Robustní zcela izolované svorky lze snadno připojit na baterii. Použití přístroje je tedy jednoduché a bezpečné.Nabíječka má bytelnou konstrukci a díky svým rozměrům ji lze snadno skladovat v garáži či automobilu. Snadno se přenáší díky velké rukojeti na vrchní straně.Technická data:Síťová přípojka: 230 V | 50 HzNabíjecí napětí: 6/12/24 VVhodné pro baterie (od min. Ah do max. Ah): 10-300 AhNabíjecí proud min. (aritm./ef.) – Max. (aritm./ef.) při 6 V d.c.4,4 / 6,5 – 10,4 / 15 ANabíjecí proud min. (aritm./ef.) – Max. (aritm./ef.) při 12 V d.c.5,4 / 8 – 10,4 / 15 ANabíjecí proud min. (aritm./ef.) – Max. (aritm./ef.) při 24 V d.c.4,7 / 7 – 6,8 / 10 A
Často hledaný výrobek Nabíječka autobaterií 6/12/24V, 15A, máte možnost najít rovněž tady na webu v rubrice nabíječky. Získejte zcela nové výrobky z této populární sekce za super peníze! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více produktů od výrobce Einhell. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diagnostika OP-COM

Diagnostika OP-COM, multiplex kabel, čeština, pro Opel od společnosti s předním postavením na trhu Ross-Tech jednoduše seženete bezpečně online skutečně výhodně! Moderní diagnostický přístroj Ross-Tech Op-COM, v češtině, pro vozidla Opel, s propojovacím kabelem.OP-COM je jedinečný počítačový diagnostický systém pro vozy skupiny Opel. Při vývoji tohoto systému byl kladen důraz jak na maximální pokrytí jednotlivých modelů a řídících jednotek, tak na jednoduchost a intuitivnost ovládání. Vzhledem k profesionálnímu provedení a také nízkým pořizovacím nákladům je tento produkt velkým přínosem především v neautorizovaných servisech kde je nákup originální diagnostiky nemožný, avšak ocení jej i servisy autorizované, které potřebují druhou diagnostiku na další pracoviště.Diagnostický systém OP-COM vychází z originální diagnostiky TECH II + CANdi a je zaměřen na vozy modelového roku 1995-2008 včetně vozidel se sběrnicí CAN-BUS. Vzhledem k jisté podobnosti pozdních modelů TECH I a počátečních modelů TECH II je možné za použití redukce Opel 10 PIN diagnostikovat i některé starší modely s diagnostickou zásuvkou 10 PIN. Součástí OP-COM je také multiplexovaný propojovací kabel, který sám rozpozná, přes který PIN v zásuvce má byt vedena komunikace a přepne se tak do správného nastavení.Program OP-COM je v češtině a jeho uživatelské rozhraní je podobné známému programu na koncern VW VAG-COM. Organizace řídících jednotekV diagnostice skupiny Opel rozlišujeme téměř 250 odlišných řídících jednotek které OP-COM umí diagnostikovat. V takovém množství je bezpodmínečně důležité, aby o nich měl uživatel 100% přehled. OP-COM dává uživateli postupně na výběr modelový rok, model a podle jednotlivých kategorií vozu (pohon, podvozek, karoserie, Info/zábava) samotné řídící jednotky. Tímto se OP-COM zásadně liší od podobných systémů kde je správný výběr jednotky značně problematický, a přitom pro seriózní diagnostiku zcela nepostradatelný.Samozřejmostí je také tisk tohoto protokolu pro zákazníka. Minimální požadavky na PC:- operační systém: Win 2000, XP, Vista, Win7- procesor: 1GHz – 128 MB RAM- harddisk: 30 MB volného místa na HDD.- porty: 1x USB Kvalitní a levný výrobek Diagnostika OP-COM, multiplex kabel, čeština, pro Opel je k dostání bez problémů tu na našem webu ve známé kategorii diagnostika. Máme pro vás parádní produkty z této kategorie za super ceny! U nás vám nabízíme více, u nás najdete další prověřené kousky od značky Ross-Tech. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 10 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od přední společnosti Ross-Tech jednoduše seženete momentálně na našich stránkách za rozumné peníze! Moderní diagnostický přístroj Ross-Tech VCDS ® Standard 10 VIN, pro koncern VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat) a další značky.Sada VCDS Standard 10 VIN je určena pro automobilové nadšence. Obsahuje program VCDS a inteligentní propojovací kabel HEX-V2 (podpora CAN-BUS, UDS a nejnovějších modelů 2017 a vyšší) v provedení USB. Díky hardwarovému klíči, který je součástí propojovacího kabelu je sada určena na libovolný počet počítačů. Obsahuje všechny dostupné funkce používané v automobilové diagnostice včetně funkcí sběrnice CAN-BUS a UDS (nová Octavia, Golf V, A6, A8).Použití VCDS Standard 10 VIN je podle VIN (identifikační číslo vozidla) omezeno na 10 vozidel. Tato vozidla pak lze diagnostikovat bez omezení počtu spojení. Po dovršení deseti vozidel je možnost doplatit do sady VCDS Standard, kde již žádné omezení není.VCDS (VAG-COM diagnose system) je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače, případně jakéhokoliv chytrého zařízení (mobilní telefon, tablet apod.) dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky především vozidel skupiny Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Ford Galaxy, Porsche Cayenne, Bentley a VW Crafter) v normě OBD. Svými funkcemi je kompatibilní s diagnostikou VAG 1552, VAS 5052 a ODIS, které používají autorizované servisy. Použitelné také pro vozidla všech ostatních značek: Peugeot, Renault, Fiat, BMW, Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Toyota, Nissan atd. Přednosti programu VCDS před jinými diagnostickými systémy:- on-line funkce – například online kódování kryptovaných řídících jednotek ABS- denně je testován na stovkách aut po celém světě- vyrábí jej silná společnost Ross-Tech™ která mu zajišťuje budoucnost.- bohaté příslušenství- možnost přikoupení diagnostiky i na jiné značky- ceny aktualizací v cenách 0,- až 1700,- CZK bez DPH.- aktualizace nejsou povinné!- naprosto jednoduché ovládání, není potřeba si pamatovat kódy funkcí- chybová hlášení jsou kromě kódu také komentována slovem (přes 18 000 chybových hlášek!)- možnost vytištění chybových hlášek pro zákazníka- přehledné uspořádání- neničí řídící jednotky airbagů- 7místný PIN kód (pouze VAG-COM !!)- pomocný program pro kontrolu a seřízení počátku vstřiku na turbodieselových motorech (pouze VAG-COM !!)- automatické funkce pro reset intervalů, přizpůsobení klíčů, základní nastavení atd… Požadavky na PC: operační systém Win XP, Vista, Win7, Win8, Win10 32 i 64 bit. Procesor min. 1 GHz
Tento exkluzivní kus můžete nakoupit také tady na našem webu umístěný v kategorii diagnostika! Nyní koupíte vyjímečné výrobky ze zmíněné rubriky jednoduše online. Populární značka Ross-Tech dlouhodobě dodává prvotřídní zboží Nakupujte výhoděn u nás! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od výrobce Ross-Tech. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN

Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW od dodavatele s dlouholetou historií Ross-Tech lze zakoupit aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Moderní diagnostický přístroj Ross-Tech VCDS ® Standard 3 VIN, pro koncern VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat) a další značky.Sada VCDS Standard 3 VIN je určena pro soukromé majitele vozidla značky Volkswagen. Sada obsahuje program VCDS a inteligentní propojovací kabel HEX-V2 (podpora CAN-BUS, UDS a nejnovějších modelů 2017 a vyšší) v provedení USB. Díky hardwarovému klíči, který je součástí propojovacího kabelu je sada určena na libovolný počet počítačů. Obsahuje všechny dostupné funkce používané v automobilové diagnostice včetně funkcí sběrnice CAN-BUS a UDS (nová Octavia, Golf V, A6, A8).Použití VCDS Standard 3 VIN je podle VIN (identifikační číslo vozidla) omezeno na 3 vozidla. Tato vozidla pak lze diagnostikovat bez omezení počtu spojení. Po dovršení tří vozidel je možnost doplatit do sady VCDS Standard 10 VIN a dále VCDS Standard kde již žádné omezení není. VCDS (VAG-COM diagnose system) je počítačový program, který prostřednictvím osobního počítače, případně jakéhokoliv chytrého zařízení (mobilní telefon, tablet apod.) dokáže kompletně diagnostikovat řídící jednotky především vozidel skupiny Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Ford Galaxy, Porsche Cayenne, Bentley a VW Crafter) v normě OBD. Svými funkcemi je kompatibilní s diagnostikou VAG 1552, VAS 5052 a ODIS, které používají autorizované servisy. Použitelné také pro vozidla všech ostatních značek: Peugeot, Renault, Fiat, BMW, Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Toyota, Nissan atd. Přednosti programu VCDS před jinými diagnostickými systémy:- on-line funkce – například online kódování kryptovaných řídících jednotek ABS- denně je testován na stovkách aut po celém světě- vyrábí jej silná společnost Ross-Tech™ která mu zajišťuje budoucnost.- bohaté příslušenství- možnost přikoupení diagnostiky i na jiné značky- ceny aktualizací v cenách 0,- až 1700,- CZK bez DPH.- aktualizace nejsou povinné!- naprosto jednoduché ovládání, není potřeba si pamatovat kódy funkcí- chybová hlášení jsou kromě kódu také komentována slovem (přes 18 000 chybových hlášek!)- možnost vytištění chybových hlášek pro zákazníka- přehledné uspořádání- neničí řídící jednotky airbagů- 7místný PIN kód (pouze VAG-COM !!)- pomocný program pro kontrolu a seřízení počátku vstřiku na turbodieselových motorech (pouze VAG-COM!!)- Automatické funkce pro reset intervalů, přizpůsobení klíčů, základní nastavení atd… Požadavky na PC: operační systém Win XP, Vista, Win7, Win8, Win10 32 i 64 bit. Procesor min. 1 GHz
Kvalitní produkt Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kabel, pro koncern VW je k získání ještě tady u nás umístěný v rubrice diagnostika. Nyní najdete podobné produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova!

Zásuvka OBD2 s 16 piny

Zásuvka OBD2 s 16 piny, s 30 cm propojovacími kabely – SIXTOL s osvědčenou značkou SIXTOL jde sehnat právě teď za mimořádně nízkou cenu! Autodiagnostická zásuvka OBD II SIXTOL SX200416 pinů s propojovacími kabely délky 30 cmVolná zásuvka pro normu OBD2 (16pin), určená pro libovolnou následnou montáž. Je zakončena volným kabelovým spojením – můžete ji přizpůsobit svým požadavkům.Super produkt Zásuvka OBD2 s 16 piny, s 30 cm propojovacími kabely – SIXTOL získáte rovnou tu ve známé rubrice diagnostika! Získejte unikátní produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce SIXTOL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel SIXTOL vás a vaše blízké obohatí o top výrobky A to je teprve začátek.

Prodloužení úderové 3/4" 200 mm - BGS 5652

Prodloužení úderové 3/4″ 200 mm – BGS 5652 od kvalitního výrobce BGS technic jde sehnat u nás právě za výprodejovou cenu! Úderový prodlužovací nástavec, vodicí 4hran 3/4“, délka 20 cm, kovaný – BGS technic 5652Speciální prodloužení pro ruční použití i pro rázové utahováky. Používá se v případech, kdy je nutné prodloužit vřeteno např. od vodicího čtyřhranu utahováku k hlavici.S drážkou na pojistný prstenec a otvorem na kuličku.Ideální pro autoservis, průmysl a podobné těžší provozy.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-molybdenové (Cr-Mo) oceli, povrch je černý, brynýrovaný. Technické parametry:- vodicí 4hran: 3/4“ (20 mm).- délka: 200 mm- hmotnost: 1182 g Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete sehnat lehce tady na našich stránkách zařazený v kategorii adaptéry. Prozkoumejte parádní zboží z této populární kategorie za výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více produktů od dodavatele BGS technic. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

AKU tavná pistole 3

AKU tavná pistole 3,7V Li-ion 1,5 Ah, na tyčinky 7 mm – TUSON 130058 od dodavatele kvalitních produktů TUSON je k získání v naší internetové nabídce levně! Tavná lepicí pistole na lepidlové tyčinky 7 mm, napájení akumulátorem 3,7 V 1,5 Ah Li-Ion, v balení 3 ks tyčinek – TUSON 130058Pistole pro lepení různých materiálů: dřevo, korek, papír, lepenka, kůže, textilie, keramika, porcelán, kov, sklo, pěnové materiály, umělé hmoty (mimo PE, PP, PTFE, Styropor® a měkčeného PVC), atd. Rychle se nahřívá, při plně nabité baterii vydrží pracovat až 45 minut.Dodávána v sadě se 3 kusy tyčinek a nabíjecím kabelem. Technické parametry:- napětí: 3,7 V- baterie: Li Ion- kapacita: 1,5 Ah- třída ochrany: II- tavné tyčinky: O 7 x 150 mm- doba nahřátí pistole: přibližně 15 s- teplota lepidla po nahřátí: cca 170 °C- doba nabíjení akumulátoru: 2 hodiny Tento designový produkt lze nakoupit ještě tady na našem webu v populární rubrice pistole – horkovzdušné. Podívejte se na oblíbené produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky TUSON. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel TUSON vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami.

Redukce zásuvky tažného zařízení 7-13 pólů - COMPASS

Redukce zásuvky tažného zařízení 7-13 pólů – COMPASS od odblíbeného výrobce COMPASS máte možnost sehnat právě v bezva akci! Adaptér (redukce) pro 7pólovou zásuvku – rozšíření na 13 pólů pro zástrčku přívěsu či nosiče kol, napětí 12-24 V – COMPASS 07441Přípravek umožňuje zapojení elektroinstalace vozidla s přívěsným vozidlem nebo nosičem na kola, pokud mají rozdílné konektory.Určeno pro vozidlo s 7pólovou zásuvkou (dle DIN 1724) a přívěs se 13konektorovou zástrčkou (dle DIN 11446). 7pólové zásuvky a zástrčky se obvykle používají u starších vozidel a přívěsů, 13pólové pak u nových tažných zařízení a přívěsů. Technické parametry:- typ: redukce- konektor: zástrčka 7 pólů, zásuvka 13 pólů- napájení: 12-24 V- normy: DIN1724, DIN11446- rozměry: 8x5x5 cm- materiál: plastTento velmi oblíbený výrobek lze sehnat bez problémů na našem webu v oblíbené sekci elektro – nářadí! Nyní najdete unikátní výrobky z naší kategorie v akci! V očích zákazníků popupární značka COMPASS svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele COMPASS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Redukce zásuvky tažného zařízení 13-7 pólů - COMPASS

Redukce zásuvky tažného zařízení 13-7 pólů – COMPASS od výrobce se zárukou kvality COMPASS je k sehnání online za výhodné peníze. Adaptér pro 13pólovou zásuvku – redukce na 7 pólů pro zástrčku přívěsu či nosiče kol, napětí 12-24 V – COMPASS 07440Přípravek umožňuje zapojení elektroinstalace vozidla s přívěsným vozidlem nebo nosičem na kola, pokud mají rozdílné konektory.Určeno pro vozidlo s 13pólovou zásuvkou (dle DIN 11446) a přívěs nebo nosič se 7konektorovou zástrčkou (dle DIN 1724). 7pólové zásuvky a zástrčky se obvykle používají u starších vozidel a přívěsů, 13pólové pak u nových tažných zařízení a přívěsů. Technické parametry:- typ: redukce- konektor: zástrčka 13 pólů, zásuvka 7 pólů- napájení: 12-24 V- normy: DIN1724, DIN11446- rozměry: 6,5x7x4,5 cm- materiál: plast Hodně prodávaný kousek Redukce zásuvky tažného zařízení 13-7 pólů – COMPASS seženete právě tady a teď na našem webu v populární sekci elektro – nářadí. Připravili jsme oblíbené zboží z této známé sekce za báječnou cenu!

Přípravky na aretaci a otáčení klikové hřídele BMW a MINI 1.2

Přípravky na aretaci a otáčení klikové hřídele BMW a MINI 1.2, 1.5, 2.0 – QUATROS QS10066 od oblíbené značky QUATROS máte možnost sehnat momentálně v naši nabídce v akci! Aretační a nastavovací přípravky na klikovou hřídel „kliku“ vozidel BMW a Mini, sada v pěnové vložce – QUATROS QS10066Speciální nástroje pro aretaci – blokování a otáčení klikovou hřídelí zážehových (benzínových) i vznětových (dieselových) motorů ve vozidlech značek BMW a Mini. Určeno pro motory:- 1,2 benzín: B38 A12A- 1,5 diesel: B37 D15A, B37 C15A- 1,5 benzín: B38 B15A, B38 A15A, B38 K15A- 2,0 diesel: B47 D20A, B47 D20B, B47 C20A, B47 C20B- 3,0 benzín: B58 B30A Ve vozidlech:BMW:- řady 1, 2, 3, 5 (2014-2017)- řady 4, 7 (2015-2017)- X1, X3, X4 (2014-2017)- X5 (2015-2017)Mini:- Clubman (2014-2017)- Hatch (2015-2017)- convertible (2016-2017) Sada obsahuje:- přípravek na otáčení řemenicí klikové hřídele, jako OEM 11 6 480- přípravek na uchycení desky setrvačníku, jako 11 9 260 / 119 810 / 11 9 811- šroub s distanční podložkou, jako OEM 11 9 265- klíč na šroub setrvačníku, jako OEM 11 4 180 Unikátní a žádaný kus Přípravky na aretaci a je k dostání právě zde tu na našem webu umístěný v kategorii aretační přípravky. Nyní si můžete pořídit akční výrobky ve zmiňované kategorii v akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další kousky značky QUATROS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Lepidlo na skla karosérií

Lepidlo na skla karosérií, polyuretan, 310 ml – Petec od kvalitního výrobce Petec můžete získat v naší nabídce skutečně výhodně. Jednokomponentní, reakcí se vzdušnou vlhkostí vytvrzující polyuretanová lepicí a těsnicí hmota pro vlepování skel do karosérií s pomocí primeru, kartuše 310 ml – PETEC 83310Inovativní produkt pro profesionální autoservisy pro perfektní a rychlé vlepování skel do karosérií automobilů, autobusů, traktorů, vysokozdvižných vozíků, vagonů atd. (čelních, zadních i bočních), za studena (bez předehřátí).Výborně drží sklo krátce po kontaktu s lepicí hmotou, což je výhodné při lepení velkých a těžkých skel. Hlavní výhody:- je velmi stabilní, má dokonalou odolnost proti UV paprskům, vysokou pevnost na střih i po dlouhé době- má nízkou vodivost, žádný negativní vliv na do skla integrované anténní systémy- vhodná pro ocelové i hliníkové karosérie- chrání proti kontaktní korozi u hliníkových a pozinkovaných karosérií- po vlepení skla je vozidlo s airbagy schopné provozu po 2 hodinách, bez airbagů po 30 min až 1 h Technické parametry:- báze: 1komponentní polyuretan (PU)- barva: černá- způsob vytvrzení: vzdušnou vlhkostí- doba zpracování: 20 min- vytvrzení: cca 3,5 mm za 24 h- teplota zpracování: + 5 °C až + 35 °C- teplotní stabilita: – 40 °C až + 90 °C (po dobu 1 hodiny až + 120 °C)- mezní protažení: cca 700 %Unikátní a oblíbený produkt Lepidlo na skla karosérií, polyuretan, 310 ml – Petec je k získání právě zde tady na našem webu v oblíbené kategorii autochemie. Nyní si můžete koupit oblíbené zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás najdete více kvalitních produktů od značky Petec. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ráčnový klíč na bity 1/4"

Ráčnový klíč na bity 1/4″, 12hran, přepínací od našeho známého výrobce MDtools seženete u nás za příznivou cenu! Klíč s ráčnovou hlavou na ovládání bitů rozměru 1/4“, s přepínáním vlevo/vpravo, 12hranný profil, délka 90 mm.Určeno pro klasické šroubovákové bity 1/4“. Na jedné straně je nástroj vybaven ráčnou s možností přepnutí směru otáčení pomocí páčky, na druhé straně je pevné 12hranné očko. Ráčnová hlava je opatřena magnetem a ozubeným kolečkem pro pohodlné a rychlé šroubováníKvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, povrch je pochromovaný a leštěný. Technické parametry:- rozměr: 1/4“- profil: 12 hran- délka nástroje: 90 mm- max. zatížení ráčny v krutu: 50 Nm
Tento žádaný produkt Ráčnový klíč na bity 1/4″, 12hran, přepínací můžete nakoupit bezprostředně na našich stránkách v kategorii ráčny! Najděte si parádní zboží z této populární kategorie za skvělou cenu.

Aretační přípravek na brzdový a plynový pedál - QUATROS QS14032

Aretační přípravek na brzdový a plynový pedál – QUATROS QS14032 od odblíbeného výrobce QUATROS jde sehnat zrovna dnes ve slevě. Přípravek pro nastavení – zajištění pedálů brzdy a plynu, pro zapření o volant – QUATROS QS14032Jednoduchá, ale praktická pomůcka pro testování a seřizování brzdového systému nebo ovládání škrticí klapky. Umožňuje nastavit stlačení brzdového nebo plynového pedálu do požadované polohy.Nahrazuje práci druhého mechanika nebo použití tzv. „cihly na pedál“.
Unikátní výrobek Aretační přípravek na brzdový a plynový pedál – QUATROS QS14032 můžete nakoupit právě teď tady a teď na našem webu v populární rubrice novinky! Podívejte se na parádní zboží ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny!

Vrtáky HSS a HSS-TiN

Vrtáky HSS a HSS-TiN, bity a vykružováky, sada 246 ks od našeho výrobce GEKO je dostupný právě za výborné peníze! Sada nástrojů pro vytváření otvorů do kovu, dřeva, betonu a dalších materiálů, 246 dílů v plastovém kufru s kovovými přezkami – GEKO G38112Velmi rozsáhlá a praktická sada vrtáků (HSS a HSS-TiN), bitů pro šroubování, vykružováků do dřeva a pomocných nástrojů ideální pro profesionální montéry i domácí hobby uživatele.Kvalitní produkt: vrtáky do kovu jsou vyrobeno z rychlořezné oceli HSS (High-Speed Steel), popř. z rychlořezné oceli s titanovým povrchem (TiN). Sada obsahuje (počet kusů x průměr vrtáku):- vrtáky do kovu HSS: 6x 1,0 mm – 6x 1,5 mm – 6x 2,0 mm – 6x 2,5 mm – 7x 3,0 mm – 6x 3,2 mm – 4x 3,5 mm – 4x 4,0 mm – 1x 4,5 mm – 1x 4,8 mm – 4x 5,0 mm – 2x 5,5 mm – 2x 6,0 mm – 2x 6,5 mm- vrtáky do kovu HSS s titanovým povlakem (TiN): 3x 1,0 mm – 3x 1,5 mm – 3x 2,0 mm – 3x 2,5 mm – 4x 3,0 mm – 3x 3,2 mm – 3x 3,5 mm – 4x 4,0 mm – 2x 5,5 mm – 2x 6,5 mm- vrtáky do dřeva: 4x 3,0 mm – 4x 4,0 mm – 3x 5,0 mm – 2x 6,0 mm – 1x 7,0 mm – 2x 8,0 mm – 1x 10,0 mm- lopatkové (ploché) vrtáky do dřeva: 1x 13,0 mm – 1x 16,0 mm – 1x 19,0 mm – 1x 22,0 mm – 1x prodloužení- vrtáky do betonu: 2x 3,0 mm – 2x 4,0 mm – 2x 4,5 mm – 2x 5,0 mm – 2x 5,5 mm – 3x 6,0 mm – 2x 6,5 mm – 3x 7,0 mm – 1x 8,0 mm – 1x 9,0 mm – 1x 10,0 mm- hloubkové dorazy vrtáků: 3 – 5 – 6 – 8 mm- nástavce 6hranné: 6 – 7 – 8 – 9 – 10 – 11 mm- záhlubník- vykružováky do dřeva: 32 – 38 – 45 – 54 mm + adaptér- 6hranné prodloužení vrtáku: 100 mm- důlčík- 1x adaptér na bity Bity délky 25 mm (počet kusů x rozměr):- ploché: 2x 3 – 2x 4 – 2x 5 – 2x 6 – 2x 7 mm- křížové Phillips (tzv. jednoduchý kříž): 2x PH0 – 3x PH1 – 4x PH2 – 3x PH3- křížové POZIDRIV (tzv. dvojitý kříž: 2x PZ1 – 3x PZ2 – 2x PZ3- Imbus: 1x H2 – 1x H2,5 – 1x H3 – 1x H4 – 1x H5 – 1x H6- Imbus palcové: 1x 5/64” – 1x 3/32” – 1x 1/8” – 1x 5/32” – 1x 3/16” – 1x 1/4”- TORX: 1x T10 – 1x T15 – 1x T20 – 1x T25 – 1x T27 – 1x T30 – 1x T35 – 1x T40- Square (čtverec): 2x S0 – 3x S1 – 3x S2 – 3x S3 Bity délky 50 mm (počet kusů x rozměr):- ploché: 1x 3 – 1x 4 – 1x 5 – 1x 6 – 1x 7 mm- křížové Phillips (tzv. jednoduchý kříž): 2x PH1 – 3x PH2 – 2x PH3- křížové POZIDRIV (tzv. dvojitý kříž: 2x PZ1 – 3x PZ2 – 2x PZ3- Imbus: 1x H3 – 1x H4 – 1x H5 – 1x H6- Square (čtverec): 1x S1 – 2x S2 – 1x S3
Výjimečný a žádaný produkt lze získat právě zde tady a teď na našem webu ve známé sekci vrtáky! Vyberte si ostatní produkty z této známé rubriky v bezva akci!

Kleště na vnitřní segrovky rovné

Kleště na vnitřní segrovky rovné, 13 cm – JONNESWAY AG010001 od dodavatele se skvělou pověstí JONNESWAY snadno můžete získat na našich stránkách za outletovou cenu. Kleště na pojistné kroužky „segrovky“ rovné, délka 130 mm – JONNESWAY AG010001Přípravek na montáž a demontáž pojistných kroužků typu seger pro vnitřní použití (tzv. do otvoru).Pogumovaná rukojeť pro pohodlnou práci.Profesionální kvalita – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.
Tento unikátní produkt Kleště na vnitřní segrovky máte možnost koupit rovnou tu na našich stránkách v oblíbené rubrice kleště! Nyní najdete unikátní produkty z této sekce za super ceny! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na další skvělé zboží značky JONNESWAY. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý výrobce JONNESWAY vyrábí kvalitní zboží Přesvědčte se sami!

Aretace rozvodů VAG 1.0

Aretace rozvodů VAG 1.0, 1.2 a 1,4 litru benzín EA211, 6 dílů – BGS 8922 od značky s dlouholetou tradicí BGS technic jednoduše můžete pořídit momentálně na webu ve slevě. Aretační přípravky na rozvody (časování) zážehových motorů 1,0 až 1,4 litru MPI a TSI ve vozech koncernu VAG, sada 6 dílů v plastovém kufru s kovovými přezkami – BGS technic 8922Určeno pro nastavení a kontrolu časování motorů.Speciální sada pro moderní motory řady EA211 s rozvodovým řemenem, montované do mnoha současných typů aut koncernu Volkswagen. Pro motory s kódy:- 1.0 MPI 3válec, kód motoru: CHYA- 1.0 TSI 3válec, kódy motoru: CHZE – CHZC – CHZA – CHZB – CHZC – CHZD – CHZJ- 1.2 TSI 4válec, kódy motoru: CJZB – CJZC – CYVA – CJZA – CJZD – CYVB- 1.4 TSI 4válec, kódy motoru: CZCC – CMBA – CZCA – CHPA – CPTA (se systémem vypínání válců ACT – Active Cylinder Technology) – CZDA – CVNA – CZEA (se systémem vypínání válců ACT – Active Cylinder Technology) Ve vozidlech:- Audi: A1 (GB)- Volkswagen: Golf VII; Polo; T-Roc ; up!- Škoda: Citigo, Fabia III, Rapid- Seat: Ibiza, León IV, Mii, Toledo IV Sada obsahuje:- kolík na aretaci klikové hřídele (kliky), jako OEM T10340- deska na nastavení vačkové hřídele (vačky), jako OEM T10477- přípravek na aretaci řetězového kola vačkové hřídele (vačky), jako OEM T10476- klíč na nastavení napínáku, jako OEM T10499- deska na nastavení vačkové hřídele (vačky), jako T10494- montážní přípravek, jako OEM T10487Tento akční produkt Aretace rozvodů VAG 1.0, 1.2 a 1,4 litru benzín EA211, 6 dílů – BGS 8922 jde koupit již dnes tady na našich stránkách zařazený v kategorii vw koncern (vw. Nyní můžete získat oblíbené produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova! Oblíbený výrobce BGS technic pro své zákazníky nabízí skvělé zboží

Lepidlo na autosklo 310 ml - TEROSTAT 8590 DK

Lepidlo na autosklo 310 ml – TEROSTAT 8590 DK od značky se zárukou kvality TEROSON jde pořídit aktuálně na webu se slevou. Jednosložkové lepidlo pro přímé zasklívání motorových vozidel. Na bázi: Polyuretanu, bez PVC a rozpouštědel.Nový název: TEROSON PU 8590 AKCE platí do vyprodání zásob.Tento vynikající produkt je k dostání teď tady na našich stránkách zařazený v rubrice autochemie. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Vratidlo kloubové - trhák 1"

Vratidlo kloubové – trhák 1″, délka 1000 mm – BGS 376 od známé společnosti BGS technic lze získat tady skutečně výhodně. Kloubové vratidlo „trhák“, vodicí 4hran “, extra délka 100 cm, max. odolnost 2400 Nm – BGS technic 376Univerzální nářadí pro utahování a povolování – na 4hran se nasadí klasická hlavice „ořech“. Díky prodloužené a mimořádně odolné konstrukci (velká páka schopná snést max. točivý moment 2400 Nm) je trhák s kloubem vhodný i pro náročnější nasazení, např. demontáž zatuhlých spojů apod.Kvalitní provedení: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli. Technické parametry:- vodicí 4hran: 1“ (25 mm)- délka: 1000 mm- max. odolnost: 2400 Nm- hmotnost: 3,8 kg Zlevněný výrobek Vratidlo kloubové – trhák 1″, délka 1000 mm – BGS máte možnost pořídit právě teď na našem webu v rubrice vratidla! Nyní získáte vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce BGS technic svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment.

Vratidlo kloubové - trhák 3/4"

Vratidlo kloubové – trhák 3/4″, extra délka 1020 mm od přední značky MDtools můžete nakoupit zde teď právě v bezva akci! Kloubové vratidlo „trhák“, vodicí 4hran 3/4“, extra délka 102 cm.Univerzální nářadí pro utahování a povolování – na 4hran se nasadí klasická hlavice „ořech“. Díky prodloužené konstrukci (velká páka schopná vyvinou větší sílu) je vhodné i pro náročnější nasazení, např. demontáž zatuhlých spojů apod.Ergonomický potah rukojeti pro pohodlnou práci. Technické parametry:- vodicí 4hran: 3/4“- celková délka: 1020 mm
Zcela unikátní produkt Vratidlo kloubové – trhák je dostupný pohodlně na našem webu umístěný v kategorii vratidla. Nyní si můžete koupit nové produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu.

Přípravky na instalaci kabelů elektroinstalace

Přípravky na instalaci kabelů elektroinstalace, sada 5 dílů – ASTA od společnosti s výborným jménem ASTA seženete zde za báječnou cenu. Nástroj na provlékání kabelů a drátků elektrické instalace aut, sada 4 provlékačů a rukojeti v plastové kazetě – ASTA A-P5ITPoužívá se pro usnadnění provlečení a zapojení drátů elektrického vedení bez rizika poškození stávajících částí elektroinstalace. Na rukojeť se našroubuje příslušný nástavec a lze začít pracovat. Sada obsahuje:- 1x rukojeť délky 120 mm, s otvorem průměru 12 mm- 1x nástavec – provlékač 200 mm, vnitřní/vnější průměr 11/13 mm- 1x nástavec – provlékač 100 mm, vnitřní/vnější průměr 11/13 mm- 1x nástavec – provlékač 210 mm, vnitřní/vnější průměr 6/8 mm- 1x nástavec – provlékač 110 mm, vnitřní/vnější průměr 6/8 mmZajímavý výrobek Přípravky na instalaci kabelů elektroinstalace, sada 5 dílů – ASTA můžete pořídit právě nyní tu na webu umístěný v sekci elektro – nářadí. Nyní koupíte ještě další výrobky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! Známý výrobce ASTA pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky

Lešticí kotouče 150 mm

Lešticí kotouče 150 mm, uchycení na vrtačku M14x2, sada 4 díly – SATRA od našeho výrobce SATRA pohodlně nakoupíte již dnes až neuvěřitelně levně! Houby – kotouče na leštění karosérií aut a motorek, průměr 8 cm, různé tvrdosti, úchyt do sklíčidla vrtačky nebo leštičky M14x2, sada 4 díly – SATRA S-3PS6Univerzální lešticí kotoučky pro úpravu lakovaných povrchů. Používají se v kombinaci s lešticími pastami, emulzemi a další speciální chemií.V sadě jsou kotouče s různou tvrdostí vhodné od počátečních fází pro finální dolešťování do vysokého lesku.Snadné uchycení do vrtačkového sklíčidla za pomoci unašeče. Sada obsahuje:- 1x lešticí kotouč 150 mm žlutý, závit M14x2- 1x lešticí kotouč 150 mm červený, závit M14x2- 1x lešticí kotouč 150 mm černý, závit M14x2- 1x stopka – unašeč na vrtačku, závit M14x2Tento skvělý produkt lze získat mimo jiné tady na stránkách zařazený v kategorii autolakovna – lakování. Mrkněte na parádní kousky ve zmiňované kategorii za rozumné peníze! Tento výrobce SATRA svým zákazníkům nabízí prvotřídní sortiment. Udělejte si radost.

Lešticí kotouče 80 mm

Lešticí kotouče 80 mm, uchycení na vrtačku M10x2, sada 9 dílů – SATRA značky SATRA lze získat zrovna dneska za skvělou cenu! Houby – kotouče na leštění karosérií aut a motorek, průměr 8 cm, různé tvrdosti, úchyt do sklíčidla vrtačky M10x2, sada 9 dílů – SATRA S-9PS80Univerzální lešticí kotoučky pro úpravu lakovaných povrchů. Používají se v kombinaci s lešticími pastami, emulzemi a další speciální chemií.V sadě jsou kotouče s různou tvrdostí vhodné od počátečních fází pro finální dolešťování do vysokého lesku.Snadné uchycení do vrtačkového sklíčidla za pomoci unašeče. Sada obsahuje:- 1x lešticí kotouč 80 mm, oranžový, tvrdý- 1x lešticí kotouč 80 mm, černý, měkký- 1x lešticí kotouč 80 mm, bílý, tvrdý- 1x lešticí kotouč 80 mm, žlutý, střední- 1x lešticí kotouč 80 mm, modrý, měkký- 1x lešticí kotouč 80 mm, zelený, měkká- 1x lešticí kotouč 80 mm, červený, střední- 1x lešticí podložka vlněná „beránek“ 80 mm- 1x unašeč na kotouče, suchý zip, úchyt M10x2
Zajímavý produkt Lešticí kotouče 80 mm, uchycení na vrtačku M10x2, sada 9 dílů – SATRA najdete zrovna tady na webu v oblíbené sekci autolakovna – lakování. Prozkoumejte další produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! Tento výrobce SATRA dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment.

Krycí plachta standard 6x10 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 6×10 m 70 g/m2 od naší známé značky MAGG máte možnost dostat na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 6×10 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25060Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 6×10 m- gramáž: 70g/m2 a více Tento akční výrobek Krycí plachta standard 6×10 můžete dostat zrovna na našich stránkách umístěný v sekci exteriér. Nyní si můžete koupit akční produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky MAGG. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Krycí plachty s kovovými oky 100g/m2

Krycí plachty s kovovými oky 100g/m2, antracit, různé rozměry od oblíbené značky MAGG můžete pořídit tady výhodně. Krycí plachty na auta, motorky a další vozidla, zvýšená gramáž 100 g/m2, s kovovými oky a zažehleným okrajem – MAGGUniverzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Očka jsou umístěna po 1 metru.Tmavě šedá (antracitová) barva.K dispozici různé rozměry – vyberte si ten, který potřebujete!Tento výjimečný výrobek Krycí plachty s kovovými získáte taky tady na webu v rubrice exteriér. Nyní získáte akční produkty z této rubriky za nejlepší ceny. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kousky od výrobce MAGG. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Krycí plachty standard 70 g/m2

Krycí plachty standard 70 g/m2, různé rozměry od výrobce se skvělou pověstí MAGG pohodlně seženete u nás právě trvale výhodně. Zakrývací plachty na auta, motorky a další vozidla, standardní gramáž 70 gramů na metr čtvereční, s kovovými oky – MAGGUniverzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod.K dispozici různé rozměry – vyberte si ten, který potřebujete!
Vysoce kvalitní výrobek Krycí plachty standard 70 g/m2, různé rozměry můžete získat mimo jiné tu na webu umístěný v sekci exteriér. Získejte zcela nové produkty z této kategorie za nejnižší cenu.

Krycí plachta s kovovými oky 4x6 m 100g/m2

Krycí plachta s kovovými oky 4×6 m 100g/m2, antracit od dodavatele kvalitních produktů MAGG snadno můžete získat tady teď právě za akční cenu. Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 4×6 m, zvýšená gramáž 100g/m2, s kovovými oky a zažehleným okrajem – MAGG 601159Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Očka jsou umístěna po 1 metru v zažehleném okraji.Tmavě šedá (antracitová) barva. Technické parametry:- rozměry: 4×6 m- gramáž: 100 g/m2 Unikátní a žádaný kousek Krycí plachta s kovovými oky 4×6 m 100g/m2, antracit najdete ještě tu na našich stránkách umístěný v rubrice exteriér. Pořiďte si vyjímečné výrobky ve zmiňované sekci za báječnou cenu. Věhlasná značka MAGG dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní zboží To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na více produktů od dodavatele MAGG. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Krycí plachta s kovovými oky 6x10 m 100g/m2

Krycí plachta s kovovými oky 6×10 m 100g/m2, antracit od společnosti s dlouholetou tradicí MAGG můžete pořídit u nás právě opravdu levně! Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 6×10 m, zvýšená gramáž 100g/m2, s kovovými oky a zažehleným okrajem – MAGG 601163Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Očka jsou umístěna po 1 metru v zažehleném okraji.Tmavě šedá (antracitová) barva. Technické parametry:- rozměry: 6×10 m- gramáž: 100 g/m2Tento kvalitní a levný kus Krycí plachta s kovovými oky 6×10 m 100g/m2, antracit lze koupit bezprostředně tady u nás zařazený v kategorii exteriér! Máme pro vás ostatní výrobky z této oblíbené kategorie snadno online. Máme toho více, máme v nabídce více produktů značky MAGG. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený dodavatel MAGG pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky Přesvědčte se.

Krycí plachta standard 2x2 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 2×2 m 70 g/m2 od přední společnosti MAGG je dostupný právě teď za rozumné peníze. Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 2×2 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25155Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 2×2 m- gramáž: 70g/m2 a více
Tento neodolatelný kus Krycí plachta standard 2×2 m dostanete taky na našem webu umístěný v kategorii exteriér. Připravili jsme pro vás jiné produkty z naší sekce za extra cenu! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od dodavatele MAGG. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce MAGG má v nabídce velmi kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Krycí plachta standard 2x3 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 2×3 m 70 g/m2 od dodavatele kvalitních produktů MAGG máte možnost pořídit právě dnes výhodně! Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 2×3 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25006Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 2×3 m- gramáž: 70g/m2 a více Kvalitní a levný produkt Krycí plachta standard 2×3 můžete nakoupit rovněž tu na našem webu umístěný v sekci exteriér. Najděte si ještě další produkty ve zmíněné kategorii za super peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také více produktů značky MAGG. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Krycí plachta standard 2x8 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 2×8 m 70 g/m2 od společnosti s předním postavením na trhu MAGG pohodlně nakoupíte v naší nabídce za výprodejovou cenu. Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 2×8 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25195Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 2×8 m- gramáž: 70g/m2 a více Ve slevě tento produkt Krycí plachta standard 2×8 m 70 je k dostání již dnes na našich stránkách zařazený v rubrice exteriér! Připravili jsme pro vás vyjímečné výrobky ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více produktů značky MAGG. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný dodavatel MAGG dlouhodobě vyrábí špičkové zboží

Krycí plachta standard 3x3 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 3×3 m 70 g/m2 od našeho známého výrobce MAGG dostanete právě teď v nabídce v akci! Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 3×3 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25009Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 3×3 m- gramáž: 70g/m2 a více
Často hledaný produkt Krycí plachta standard 3×3 m 70 můžete získat bezprostředně tady u nás v oblíbené sekci exteriér. Vyberte si ještě jiné zboží z této známé sekce snadno online!

Krycí plachta standard 3x4 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 3×4 m 70 g/m2 od výrobce s dobrým jménem MAGG snadno seženete ještě dnes výhodně! Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 3×4 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25012Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 3×4 m- gramáž: 70g/m2 a více Nový produkt Krycí plachta standard 3×4 m 70 g/m2 lze získat právě teď tady na našem webu zařazený v kategorii exteriér! Nyní si můžete koupit zcela nové kusy z této populární kategorie za extra cenu!

Krycí plachta standard 3x5 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 3×5 m 70 g/m2 od společnosti se zárukou kvality MAGG je dostupný online pořád výhodně. Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 3×5 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25015Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 3×5 m- gramáž: 70g/m2 a více Tento akční produkt lze zakoupit lehce na webu ve známé rubrice exteriér! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z naší kategorie jednoduše online.

Krycí plachta standard 4x4 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 4×4 m 70 g/m2 od skvělého a známého výrobce MAGG lze sehnat již dnes za skvělou cenu! Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 4×4 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25016Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 4×4 m- gramáž: 70g/m2 a víceUnikátní a oblíbený produkt Krycí plachta standard 4×4 m 70 g/m2 jde pořídit ještě u nás v populární kategorii exteriér! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této populární rubriky za rozumné peníze! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce MAGG. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka MAGG dodává špičkové zboží. Podívejte se sami!

Krycí plachta standard 4x5 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 4×5 m 70 g/m2 od skvělé značky MAGG máte možnost pořídit zrovna dnes opravdu levně. Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 4×5 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25020Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 4×5 m- gramáž: 70g/m2 a více
Velmi oblíbený kus Krycí plachta standard 4×5 je k získání taky tu na webu v oblíbené kategorii exteriér. Máme pro vás podobné produkty z této kategorie za příznivou cenu. To není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce MAGG. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka MAGG pro své zákazníky dodává top výrobky.

Krycí plachta standard 4x6 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 4×6 m 70 g/m2 s osvědčenou značkou MAGG snadno můžete pořídit teď v bezva akci! Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 4×6 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25024Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 4×6 m- gramáž: 70g/m2 a více Zlevněný kus Krycí plachta standard 4×6 jde nakoupit zrovna tu na našich stránkách v populární sekci exteriér! Nyní koupíte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky v akci. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další skvělé kousky značky MAGG. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Krycí plachta standard 5x8 m 70 g/m2

Krycí plachta standard 5×8 m 70 g/m2 od kvalitní značky MAGG máte možnost nakoupit v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zakrývací plachta na auto, motorku nebo pro zahradu, rozměr 5×8 m, gramáž 70g/m2, s kovovými oky – MAGG 25040Univerzální plachta na zakrývání aut či motocyklů, ale i odstavené zahradní techniky nebo uskladněného dřeva apod. Vybaveno kovovými očky pro upevnění, např. pomocí tzv. pavouků („gumicuků“), apod. Technické parametry:- rozměry: 5×8 m- gramáž: 70g/m2 a více Tento žádaný produkt jde získat nyní tu na stránkách v oblíbené sekci exteriér. Mrkněte na unikátní výrobky z této populární sekce za výborné peníze.