Ohýbačka brzdových trubek 4

Ohýbačka brzdových trubek 4,75 mm, ruční – QUATROS QS70010 od kvalitního výrobce QUATROS lze sehnat zde teď za báječnou cenu! Přípravek na ohýbání brzdového potrubí, pro tloušťku 4,75 mm, větší a menší oblouk – QUATROS QS70010Dvoustranná ruční ohýbačka na brzdové trubky. Umožňuje vytvářet větší i menší ohyby – vybavena zakončeními s různě velkými průměry.Pro standardní trubičky s průměrem 4,75 mm.
Hodně povedený výrobek je dostupný bezprostředně na stránkách ve známé kategorii brzdy – oprava. Nyní najdete ještě další výrobky ze zmíněné sekce za parádní cenu!

Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků

Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků, připojení 1/4″ – BGS 1114-1 od skvělého a známého výrobce BGS technic jednoduše můžete získat zde nyní pořád výhodně. Pístnice na zatlačování pístků brzd, pro pravý i levý závit, připojení rychlospojkou, vylepšené provedení – BGS technic 1114-1Používá se pro snadné a rychlé zatlačení pístků to brzdového třmene. Směr otáčení se ovládá pomocí speciálního prvku na konci vřetena. Přípravek díky tomu umí kompenzovat různá stupání závitů.Ke zdroji stlačeného vzduchu se připojuje pomocí rychlospojky 1/4“. Často hledaný produkt Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků, seženete právě nyní u nás ve známé sekci brzdy – oprava! Nyní si můžete vybrat parádní zboží z naší kategorie z pohodlí domova! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka BGS technic dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků

Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků, připojení 1/4″ – BGS 1118 od značky se skvělou pověstí BGS technic máte možnost pořídit momentálně na našich stránkách extra výhodně. Pístnice na zatlačování pístků brzd, pro pravý i levý závit, připojení rychlospojkou – BGS technic 1118Používá se pro snadné a rychlé zatlačení pístků to brzdového třmene. Směr otáčení se ovládá pomocí speciálního prvku na konci vřetena. Přípravek díky tomu umí kompenzovat různá stupání závitů.Ke zdroji stlačeného vzduchu se připojuje pomocí rychlospojky 1/4“. Levný kousek Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků, připojení 1/4″ – BGS je k sehnání jednoduše tady a teď na našem webu v populární kategorii brzdy – oprava. Máme pro vás zcela nové zboží ve zmíněné sekci v akci!

Přípravek na zatlačení - roztažení brzdových pístků - JONNESWAY AE310072

Přípravek na zatlačení – roztažení brzdových pístků – JONNESWAY AE310072 pocházející od značky JONNESWAY pohodlně seženete tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zatlačovací (roztahovací) přípravek na pístky kotoučových brzd, maximální šířka roztažení 85 mm, univerzální – JONNESWAY AE310072Používá se při montáži nových brzdových destiček. Po jeho vložení do třmenu se pomocí šroubového mechanismu začnou pracovní plochy roztahovat, čímž zatlačí brzdové pístky zpět. Následně je možná montáž nových desek.Vhodný pro většinu brzdových třmenů: ATE, Bendix, Delco, Girling.Max. roztažení: 85 mm Vysoce kvalitní produkt Přípravek na zatlačení – roztažení brzdových pístků – JONNESWAY AE310072 najdete v pohodě tu na našem webu v kategorii brzdy – oprava. Pořiďte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci.

Přípravek na zatlačení pístku třmenu kotoučové brzdy - VT01104B

Přípravek na zatlačení pístku třmenu kotoučové brzdy – VT01104B od výrobce Genborx máte možnost najít právě teď u nás ve slevě! Zatlačovací přípravek na brzdové pístky kotoučových brzd, maximální roztažení 85 mm, univerzální – Genborx VT01104BPatentovaný nástroj se zesílenou konstrukcí používaný při montáži nových brzdových destiček. Vloží se do třmenu a pomocí šroubového mechanismu se roztáhne, díky čemuž zatlačí pístky zpět. Následně je možné namontování nových desek.Vhodný pro většinu brzdových třmenů: ATE, Bendix, Delco, Girling.Max. roztažení: 85 mm

Hydraulické vřeteno pro pertlovací přípravek na brzdové trubky ASTA A-ROG103

Hydraulické vřeteno pro pertlovací přípravek na brzdové trubky ASTA A-ROG103 od značky s dlouholetou historií ASTA pohodlně dostanete tady teď právě za super cenu! Hydraulický šroub – vřeteno s posuvným vratidlem – ASTA A-ROG103#SPINDLEUrčeno jako příslušenství nebo náhradní díl pro pertlovačku brzdového potrubí ASTA A-ROG103.

Pneumatická sada 16 ks pro zatlačení brzdových pístků

Pneumatická sada 16 ks pro zatlačení brzdových pístků od výrobce s mnohaletou tradicí AHtool je k získání u nás za outletovou cenu! Pneumatická sada k zatlačení brzdových pístkůSlouží ke zvětšení prostoru po vyjmutí brzdových segmentů odtlačením pístku brzdového válečku za pomoci kompresoru.Souprava obsahuje:15 x adaptér1 x pneumatický tlačný šroub.Určeno pro většinu vozů značek:Citroën, Ford, Honda, Audi, Fiat/Alfa Romeo, Isuzu, Jaguar, BMW, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Rover, Toyota, Volvo, VW, Mazda, Saab, GM, Subaru, Peugeot.

Řezák na trubky a trubičky 3 - 16 mm - Kunzer

Řezák na trubky a trubičky 3 – 16 mm – Kunzer od známé kvalitní značky Kunzer pohodlně pořídíte u nás za výprodejovou cenu. Řezačka – nástroj na řezání ocelových, měděných a mosazných trubek, pro průměr 3-16 mm – Kunzer 7MRA01Vhodné např. na úpravu brzdového či palivového potrubí apod.Možno použít samostatně, nebo jako příslušenství pro sadu na opravu palivového vedení Kunzer 7KLR117.

Klíč na zatlačení pístu zadních kotoučových brzd

Klíč na zatlačení pístu zadních kotoučových brzd, 5stranný univerzální, 4hran 3/8″ od známého předního výrobce Licota jde nakoupit v naší aktuální nabídce za super peníze! Přípravek na zatlačování brzdových pístků, pro zadní kotoučové brzdy, 5 možností konfigurace, pohon 3/8“ – Licota LIATE4019Používá se k vracení pístu do třmenu při výměně těsnění. Univerzální provedení: díky tvaru kostky poskytuje 5 různých konfigurací pro použití téměř se všemu druhy brzd. Technické parametry:- vodicí 4hran pro ráčnu: 3/8“- 5 stran (konfigurací)

Ohýbačka brzdových trubiček - ASTA

Ohýbačka brzdových trubiček – ASTA od výrobce s dobrým jménem ASTA seženete v naší online nabídce extra se slevou. Ohýbačka brzdových trubiček 3, 4, 6 mmMatrice na průměry: 1/8″ (3mm),3/16″ (4mm) , 1/4″ (6mm)Maximální ohyb: 180° (značka u 45° a 90°)Poloměr ohybu cca 15mm.Materiál: slitina hliníku

Pneumatická pístnice na zatlačení brzdových pístků - JONNESWAY AN010001D-1

Pneumatická pístnice na zatlačení brzdových pístků – JONNESWAY AN010001D-1 od dodavatele se skvělou pověstí JONNESWAY máte možnost pořídit bezpečně online za báječnou cenu! Pneumatická pístnice (pneumatický lis) Jonnesway AN010001D-1Přípravek na snadné a pohodné zatlačení brzdových pístků.Barevné provedení se může lišit.

Závitnice levotočivá na zatlačení brzdových pístků - QUATROS QS70071

Závitnice levotočivá na zatlačení brzdových pístků – QUATROS QS70071 od společnosti QUATROS je dostupný tady a teď až neuvěřitelně levně. Levotočivá závitnice na stlačování pístků, samostatná, 160 mm – QUATROS QS70071Samostatná závitnice ke stlačení nebo šroubování brzdových pístků s levotočivým závitem. Ke stlačování lze použít buď integrovanou rukojeť, nebo očkoplochý klíč. Pouze samostatná závitnice bez příslušenství.  Vhodné například k doplnění sady, která obsahuje pouze pravotočivé vřeteno. Technické parametry:- levotočivý závit- délka: 160 mm- dvojí pohon: integrovaná rukojeť, nebo očkoplochý klíč

Závitnice pravotočivá na zatlačení brzdových pístků - QUATROS QS70072

Závitnice pravotočivá na zatlačení brzdových pístků – QUATROS QS70072 od top značky QUATROS jednoduše seženete zde teď v akci. Pravotočivá závitnice na stlačování brzdových pístů, samostatná, 160 mm – QUATROS QS70072Samostatná závitnice s pravotočivým závitem ke stlačení nebo šroubování brzdových pístků. Ke stlačování lze použít buď integrovanou rukojeť, nebo očkoplochý klíč. Pouze samostatná závitnice bez příslušenství. Technické parametry:- pravotočivý závit- délka: 160 mm- dvojí pohon: integrovaná rukojeť, nebo očkoplochý klíč

Vyražeče pro demontáž zajišťovacích kolíků brzdových destiček - BGS 2029

Vyražeče pro demontáž zajišťovacích kolíků brzdových destiček – BGS 2029 od populární značky BGS technic máte možnost nakoupit zde teď za super cenu. Vyrážeče jsou určeny pro demontáž zajišťovacích kolíků brzdových destiček.Obsahuje průměry: 2,4-2,8-3,2-3,6-4,0-4,4-4,8-5,2-5,6-6,0-6,4-6,7-7,1-7,5-7,9-8,3-8,7-9,1-9,5-9,9-10,3-10,7-11,1-11,5-11,9-12,3-12,7-13,5 mmDélka: 123 mm.Bez rukojeti, v kovovém stojánku.Materiál: uhlíková ocel.

Vakuový přístroj na výměnu brzdové kapaliny + plnicí láhev - QUATROS QS70445

Vakuový přístroj na výměnu brzdové kapaliny + plnicí láhev – QUATROS QS70445 od dodavatele kvalitních produktů QUATROS máte možnost získat ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Podtlaková odsávačka brzdové kapaliny o objemu 1 litr, plnící láhev 750 ml, s příslušenstvím – QUATROS QS70445.Univerzální vakuový přípravek ke snadnému odvzdušnění brzd, výměně brzdové kapaliny v brzdovém okruhu nebo hydraulické spojce. Díky pneumaticky vytvořenému podtlaku lze tuto práci provést v jednom člověku („práce jednoho mechanika“), není třeba pomocníka, který bude manuálně tlakovat brzdovým pedálem. Lze použít i k odsávání jiných provozních náplní, odvzdušnění nízkotlakého naftového okruhu, zalití naftového filtru po výměně, aj. Vakuum je vytvořeno kompresorem na základě tzv. Venturiho efektu. Stará brzdová kapalina potom končí v odsávací nádobě. Odsávačka s nádobou o objemu 1 litr má praktický háček pro zavěšení poblíž pracovního prostoru. Podtlak se spustí pákou s aretací, díky čemuž máte k práci volné obě dvě ruce pro snadné povolování a utahování odvzdušňovacího šroubu a hlídání bublinek v průhledné hadičce, která je součástí balení (společně s gumovým adaptérem pro připojení na odvzdušňovací šroub – nipl). Plnící láhevSada obsahuje plnící láhev o objemu 750 ml s uzavíracím ventilem a čtyřmi adaptéry. Láhev se naplní novou brzdovou kapalinou a s vhodným adaptérem „zacvakne“ vzhůru nohama do nádržky s brzdovou kapalinou. Není tak nutné neustále kontrolovat a doplňovat kapalinu ručně přímo do rezervoáru. Technické parametry:- spotřeba vzduchu: 180 litrů/min.- pracovní tlak: 6-8 bar- vytvořený podtlak: 0,5 bar- velikost závitu pro připojení vzduchu: 1/4”- objem plnící lahve: 750 ml- objem odsávací nádoby: 1000 ml- 4 ks adaptérů k plnící lahvi pro usazení na nádržku s brzdovou kapalinou

Vakuový přístroj na vypouštění brzdových systémů - Tona Expert E200901

Vakuový přístroj na vypouštění brzdových systémů – Tona Expert E200901 od známého výrobce TONA EXPERT můžete získat na našich stránkách za nejnižší cenu! Vakuový přístroj na vypouštění brzdových systémů – Tona Expert E200901Vakuový přístroj pracující na základě Venturiho principuPracovní tlak 6-10 barVhodný pro brzdové systémy motocyklů a osobních automobilůPoužitelný na brzdové systémy a spojkyObjemová kapacita 4 lTlakoměr ukazuje hodnotu podtlaku.Hmotnost: 1,05 kg

Univerzální přípravek na brzdové pístky- BGS 1124

Univerzální přípravek na brzdové pístky- BGS 1124 od kvalitního výrobce BGS technic jednoduše najdete zde za příznivou cenu! Univerzální přípravek pro zatočení brzdových pístů pomocí ráčny 3/8″.

Svorky na kovové hadice - utěsnění konců brzdového potrubí

Svorky na kovové hadice – utěsnění konců brzdového potrubí, sada 8 ks – ASTA od přední společnosti ASTA můžete koupit právě v akci! Sada svorek – přípravků na zaslepení kovových hadic ASTA A-8DURIPPoužívá se pro rychlé a bezpečné zaslepení ocelových či měděných hadic na brzdových systémech, dále hadic palivových potrubí, posilovačů řízení, klimatizačních vedení apod. při opravách těchto systémů. Svorky zabraňují úniku kapaliny či jiného média z vedení.Souprava obsahuje:– 2x svorka 8 mm (5/16”)– 2x svorka 10 mm (3/8”)– 2x svorka 13 mm (1/2”)– 2x svorka na očkové koncovky (tzv. banjo)Balení: plastový kufřík.

Svorky na kovové hadice

Svorky na kovové hadice, utěsnění konců brzdového potrubí sada 8 kusů – JONNESWAY AR060054 od známé společnosti JONNESWAY dostanete online až neuvěřitelně levně. Sada svorek – přípravků na zaslepení kovových hadic Jonnesway AR060054Pro spolehlivé a bezpečné zaslepení ocelových či měděných hadic brzdových systémů, klimatizačních vedení, palivových potrubí, posilovačů řízení apod.Souprava obsahuje:2x svorka na očkové koncovky2x svorka hadic šířky 8 mm2x svorka hadic šířky 10 mm2x svorka hadic šířky 13 mm

Svorky na kovové hadice

Svorky na kovové hadice, utěsnění konců brzdového potrubí, sada 8 kusů – QUATROS QS14254 od známého dodavatele QUATROS jde sehnat momentálně na webu výhodně! Souprava svorek – přípravků na zaslepení kovových hadic QUATROS QS14254Určeno pro spolehlivé a bezpečné zaslepení ocelových či měděných hadic brzdových systémů, klimatizačních vedení, palivových potrubí, posilovačů řízení apod.Obsah 8 kusů v rozměrech:2x svorka na očkové koncovky2x svorka hadic šířky 8 mm2x svorka hadic šířky 10 mm2x svorka hadic šířky 13 mmDodáváno v plastovém kufříku.

Svěrky univerzální pro uzavření průtoku hadic - BGS 1719

Svěrky univerzální pro uzavření průtoku hadic – BGS 1719 od značky s dlouholetou historií BGS technic jednoduše získáte právě teď v nabídce za outletovou cenu! Pro uzavření brzdových vedení s „Banjo“ portem pro údržbu.Zabraňuje úniku tekutin a kontaminace.Například pro brzdy, klimatizace, vedení posilovače řízení ap.Obsahuje 2 kleště a 3 uzavírací díly vhodné pro různé velikosti trubek.Vnitřní průměr 5 mm – 6,3 mm – 8 mm.

Svorka na benzínové a PVC hadice pr. 15 mm

Svorka na benzínové a PVC hadice pr. 15 mm od skvělé a známé značky BGS technic je dostupný právě zde za výhodné peníze! Škrticí svorka na zaškrcení hadic, průměr 15 mm – BGS 1826Určeno pro palivové a PVC hadice do průměru 15 mm. Přípravek slouží k dočasnému uzavření přívodu kapaliny. Bytelná kovová konstrukce. Technické parametry:- průměr: 15 mm

Svorka na benzínové a PVC hadice

Svorka na benzínové a PVC hadice, průměr 45 mm – BGS 1828 od známé společnosti BGS technic lze nakoupit tady za skvělou cenu! Škrticí svorka na zaškrcení hadic, průměr 45 mm – BGS 1828Určeno pro benzinové a PVC hadice do průměru 45 mm. Přípravek slouží k dočasnému uzavření přívodu kapaliny. Bytelná kovová konstrukce. Technické parametry:- průměr: 45 mm

Svěrky pro uzavření ocelových potrubí - BGS 8705

Svěrky pro uzavření ocelových potrubí – BGS 8705 od přední značky BGS technic jednoduše najdete tady teď právě za nejnižší cenu. Pro uzavření brzdových, palivových a jiných ocelových potrubí.Vhodné pro např. 3/8″, 5/16″ a 1/2″ „banjo“ fitinky.Nastavitelná vzdálenost mezi těsnícími gumičkami.Zabraňují kontaminaci pracoviště.Lze použít pro všechny kapaliny v automobilu.

Sada škrtících šroubovacích svorek

Sada škrtících šroubovacích svorek, pro stlačení gumových hadic – QUATROS QS14230 s osvědčenou značkou QUATROS najdete v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Šroubovací svěrky k zaškrcení gumových hadic, 4dílná sada, s rukojetí, 10-45 mm – QUATROS QS14230Souprava čtyř šroubovacích svěrek k dočasnému zaškrcení (utěsnění) gumových hadic, které je nutné odpojit kvůli servisním úkonům – nedojde tak ke zbytečnému úniku provozních kapalin. Díky zaobleným okrajům nedojde k poškození hadice. Použitelné na všechny gumové hadice (chladící, brzdové, olejové, palivové) o průměrech 10 až 45 mm. Snadné upevnění na hadice díky integrované rukojeti. Technické parametry:- pro hadice o průměru až: 10 mm, 15 mm, 25 mm a 45 mm- integrovaná šroubovací rukojeť

Sada přípravků pro uzavření vedení provozních kapalin - VIGOR V2510

Sada přípravků pro uzavření vedení provozních kapalin – VIGOR V2510 od skvělého a známého výrobce Vigor máte možnost nakoupit tady teď za zcela nejnižší cenu! Sada přípravků pro uzavření vedení provozních kapalinSada přípravků pro dočasné uzavření/ucpání vedení provozních kapalin VIGOR V2510 vysoké kvality (dceřiná společnost HAZET/Německo). Nejčastěji se jedná o palivové hadičky a trubičky, hadice chlazení a topení, brzdové hadičky a trubičky, vedení klimatizace, servořízení atd.Sada obsahuje:- 1 speciální svěrku délky 310 mm se šroubem pro sevření různých hadic,- 4 klešťové svěrky především pro ucpání konců/hrdel kovových trubiček,- 1 speciální plochou svěrku,- 6 různě tvarovaných plastových ucpávek do konců hadiček.

Sada přípravků na brzdové pístky

Sada přípravků na brzdové pístky, 42 kusů v kazetě – JONNESWAY AN100002SP od skvělého výrobce JONNESWAY lze sehnat na našich stránkách teď právě extra se slevou. Plastový modul, vel. „A“: Souprava 42 kusů přípravků na zatlačení brzdových pístků a další servis brzd – JONNESWAY AN100002SPProfesionální sada na zatlačení brzdových pístků při výměně brzdových destiček ve třmenech kotoučových brzd, včetně těch s integrovanou ruční brzdou. Sada obsahuje 35 různých adaptérů pro pístky různých velikostí – ploché pro klasické zatlačení, i nástavce s kolíčky pro zpětné šroubování (u vozidel s ruční brzdou integrovanou do třmenů se zpětné vracení brzdových pístů provádí zpětným otáčením, u ostatních vozidel nebo na předních brzdách prostým stlačením). Souprava dále obsahuje dva přípravky s levotočivým i pravotočivým závitem pro použití dle potřeby. Vše je v profesionální kvalitě a zabalené v praktické plastové kazetě s vnitřním pořadačem. Každá součást soupravy v ní má svoje místo a navíc máte přehled, zda něco nechybí. Přípravky jsou pro všechny obvyklé značky automobilů: Audi, Volkswagen, BMW, Ford, Renault, Mercedes-Benz, Honda, Suzuki, Citroën atd.; i vozidla méně obvyklá: Proton, Opel, Lancia, Ford USA, Daihatsu, Austin, apod.) Vozík JONNESWAY nebo QUATROS s nářadím na míruTento plastový modul je vhodný také k vybavení vozíků na nářadí, pasuje přesně do zásuvek vozíků QUATROS nebo JONNESWAY. Praktická konstrukce umožňuje spojovat jednotlivé kazety k sobě bočními zámečky. Vozík tak lze vybavit na míru specifickým potřebám. Modul A – rozměry kazety: 370 × 280 × 50 mm (1/2 zásuvky)

Sada pro zatlačení brzdových pístků (12 ks)

Sada pro zatlačení brzdových pístků (12 ks) od našeho předního výrobce GEKO máte možnost najít tady za extra cenu! Sada přípravků na stlačení brzdových pístků (vč. s integrovanou ruční brzdou), 12dílná sada, v kufříku, univerzální – GEKO G02535Pomocí této sady snadno zatlačíte jak přední brzdové pístky, tak především zadní, které mají i šroubovici pro ruční brzdu, kdy je třeba na pístek zároveň tlačit i otáčet. Sada v plastovém kufříku slouží k montáži a zpětnému vracení pístů třmenu kotoučových brzd. Obsah sady:- 10x adaptér- 1x doraz- 1x stlačovací pravotočivou závitnici U zadních třmenů s integrovanou ruční brzdou se zpětné vracení pístků provádí zpětným otáčením (šroubováním), u ostatních vozidel zpětným stlačením těchto pístů.

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L (18ks)

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L (18ks) od přední společnosti GEKO pohodlně seženete u nás teď za báječnou cenu. Sada přípravků na výměnu brzd. destiček P+L 18 ksPomocí této sady snadno zatlačíme jak přední brzdové pístky, tak především zadní, které mají i šroubovici pro ruční brzdu, kdy je třeba na pístek zároveň tlačit i otáčetuniverzální sada v plastovém kufříku slouží pro montáž a zpětné vracení pístů třmenu kotoučových brzdsada obsahuje 15x adaptér, 1x doraz, 2x tlačný šroubu vozidel s třmeny kotoučových brzd a s integrovanou jednotkou ruční brzdy se zpětné vracení brzdových pístů provádí zpětným otáčením, u ostatních vozidel zpětným stlačením těchto pístů

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L (21ks)

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L (21ks) od populárního výrobce GEKO můžete získat ještě dnes za super cenu! Sada přípravků na výměnu brzdových destiček GEKO G02541Univerzální souprava v plastovém kufříku slouží pro montáž a zpětné vracení pístů třmenu kotoučových brzd. Pomocí této sady snadno zatlačíme jak přední brzdové pístky, tak především zadní, které mají i šroubovici pro ruční brzdu, kdy je třeba na pístek zároveň tlačit i otáčet.U vozidel s třmeny kotoučových brzd a s integrovanou jednotkou ruční brzdy se zpětné vracení brzdových pístů provádí zpětným otáčením, u ostatních vozidel zpětným stlačením těchto pístů.Sada obsahuje 17x adaptér, 2x doraz, 2x tlačný šroub.

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L (35ks)

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L (35ks) od populárního výrobce GEKO můžete sehnat zde teď právě za nejnižší cenu. Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L (celkem 35 ks) – GEKO G02542Pomocí této sady snadno zatlačíte jak přední brzdové pístky, tak především zadní, které mají i šroubovici pro ruční brzdu, kdy je třeba na pístek zároveň tlačit i otáčet Sada obsahuje přípravky pro všechny běžné automobily + automobily, které mají odlišnou šroubovici na zadních brzdičích (levou a pravou). Přední brzdič:2. 1/64” (51 mm): Citroën Xantia, Honda Prelude3. 5/32” (55 mm): Fiat, Alfa Romeo, Isuzu, Mercedes-Benz, BMW, Citroën, Ford, Honda, Jaguar, Nissan, Peugeot, Rover, Toyota, VAG, Volvo5. 3/8” (10 mm): Zásuvkový adaptér8. 7/8” (48 mm): General Motors9. 1/8” (54 mm): General Motors, Cadillac0. 1/2” (63,5 mm): General MotorsD. 1/64” (51 mm): Renault, CitroënJ. 22/33” (42,5 mm): Fiat, Alfa Romeo, Audi, Citroën, Renault, Peugeot, Ford, Nissan, Saab, VAG, Subaru, VolvoK1. 1/8” (54 mm): Renault, Citroën Zadní brzdič:2. 1/64” (51 mm): Citroën Xantia, Honda Prelude3. 5/32” (55 mm): Jaguar4. 1/4” (32 mm): Ford, Mazda, Saab, Fiat, Alfa romeo, General Motors5. 3/8” (10 mm): Zásuvkový adaptér7. 21/32” (42 mm): Nissan, VAG, Jaguar S6. 21/32” (42 mm): Audi, Rover, Subaru, Ford, Nissan, Peugeot, Toyota, VAG, Saab, Jaguar, GMA. 1/5” (30,5 mm): Renault, BMW, MiniB. 19/30” (41,5 mm): Ford, Lincoln, SubaruC. 19/30” (41,5 mm): Mini, Nissan, Opel, ToyotaE. 21/32” (42 mm): Nissan MaximaF. 1/4” (32 mm): Opel, FiatG. 3/8” (10 mm): Peugeot, GMJ. 22/33” (42,5 mm): Fiat, Alfa Romeo, Audi, Cotroën, Renault, Peugeot, Ford, Nissan, Saab, VAG, Subaru, VolvoK. 1/8” (54 mm): Citroën, OpelK2. 22/23” (50 mm): Citroën, Renault, AudiP. 19/30” (41,5 mm): VAG, BMW, Ford, Lancia, Proton, Renault, Rover, CitroënM. 1/4” (32 mm): Ford, Nissan, MiniN. 1/4” (32 mm): Saab, Honda, Alfa Romeo, Ford Mondeo, Lancia, VolkswagenZ. 3/16” (30 mm): Ford, Mazda, Mitsubishi, Toyota Corolla

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L

Sada pro zatlačení brzdových pístků P+L, 18 kusů – QUATROS QS70060 od přední společnosti QUATROS pohodlně pořídíte právě dnes za akční cenu. Souprava dílů pro zatlačení brzdových pístků, levotočivá i pravotočivá závitnice, univerzální 18dílná sada, s kufříkem – QUATROS QS70060Profesionální sada na zatlačení brzdových pístků při výměně brzdových destiček ve třmenech kotoučových brzd, včetně těch s integrovanou ruční brzdou. Sada obsahuje 15 různých adaptérů pro pístky různých velikostí – ploché pro klasické zatlačení, i nástavce s kolíčky pro zpětné šroubování (u vozidel s ruční brzdou integrovanou do třmenů se zpětné vracení brzdových pístů provádí zpětným otáčením, u ostatních vozidel nebo na předních brzdách prostým stlačením). Souprava obsahuje dva přípravky s levotočivým i pravotočivým závitem pro použití dle potřeby. Doraz (opěrná vložka) je z 5mm plechu. Sada je dodávána v praktickém plastovém kufříku (barva se může lišit podle dodávky). Závity je doporučeno pravidelně kontrolovat a mazat olejem pro snazší práci. Díky nástavcům různých velikosti lze sadu použít univerzálně na vozech většiny výrobců. Technické parametry:- 18dílná sada v kufříku- levotočivý i pravotočivý závit pro zatlačování pístků- pro klasické pístky, i pístky s ruční brzdou

Sada pro zatlačení brzdových pístků

Sada pro zatlačení brzdových pístků, 13 kusů – QUATROS QS70063 od skvělé značky QUATROS máte možnost najít právě zde ve výprodejové akci! Stlačovák brzdových pístů (vč. těch s integrovanou ruční brzdou), univerzální 13dílná sada, v kufříku – QUATROS QS70063Sada přípravků ke stlačení a/nebo zpětné zašroubování brzdových pístků, které je nutné provést při výměně brzdových destiček. U vozidel s ruční brzdou integrovanou do třmenu se zpětné vracení pístků provádí zpětným otáčením (šroubováním), na což je tata sada také uzpůsobena. U ostatních vozidel a předních brzd se písty jenom zatlačí zpět. Před každým použitím je doporučeno zkontrolovat a namazat závit pro snazší stlačování a menší opotřebení. Kufřík může být v jiném barevném provedení podle aktuální dodávky. Obsah sady:1× doraz1× závitnice (stlačovací vřeteno), s pravotočivým závitem11× adaptér na pístky různých velikostí a výrobců

Sada na zatlačení brzdových pístků P+L

Sada na zatlačení brzdových pístků P+L, 40 kusů – QUATROS QS70065 od dodavatele kvalitních produktů QUATROS můžete dostat právě dnes za mimořádně nízkou cenu. Sada přípravků na výměnu brzd. destiček P+L (40ks)Pomocí této sady snadno zatlačíme jak přední brzdové pístky, tak především zadní, které mají i šroubovici pro ruční brzdu, kdy je třeba na pístek zároveň tlačit i otáčetuniverzální sada v plastovém kufříku slouží pro montáž a zpětné vracení pístů třmenu kotoučových brzdsada obsahuje 26x adaptér, 4x doraz, 2x tlačný šroub (Pravý a Levý), 3x Pětihranný nástrčný klíč na brzdové třmenyu vozidel s třmeny kotoučových brzd a s integrovanou jednotkou ruční brzdy se zpětné vracení brzdových pístů provádí zpětným otáčením, u ostatních vozidel zpětným stlačením těchto pístů

Sada na odvzdušnění brzdové soustavy a hydraulické spojky - QUATROS QS16811

Sada na odvzdušnění brzdové soustavy a hydraulické spojky – QUATROS QS16811 od přední značky QUATROS jednoduše seženete právě dnes extra výhodně! Tlakový přístroj na výměnu brzdové kapaliny jedním člověkem, univerzální, s adaptéry (11 ks) – QUATROS QS16811Přípravek pro vyprazdňování, odvzdušňování a plnění kapaliny v brzdových systémech a hydraulických spojkách automobilů. Po připojení k brzdové nebo spojkové soustavě umožňuje výměnu kapaliny „jedním mechanikem“ (bez pomocníka) během několika minut, a to bez rizika zavzdušnění. Pneumatický pohon: přístroj má vlastní nádrž na stlačený vzduch – není nutné jeho neustálé připojení k externímu zdroji. Nová brzdová kapalina se naplní do tlakové láhve, která se poté natlakuje připojením k dílenskému konektoru. Následně se připojí na nádržku s brzdovou kapalinou vhodným adaptérem, a otevřením ventilu na plnící hadici se nová kapalina protlačí celým okruhem. Dodáváno se sadou připojovacích adaptérů na nádržky s brzdovou kapalinou pro nejrozšířenější značky vozů. Technické parametry:- pracovní tlak: 0,7-2,8 bar (10-40 PSI)- spotřeba vzduchu: 115 l/min. při 2,1 bar- rychlospojka na kompresor: 1/4”- ruční regulátor tlaku s manometrem- manometr: 0-140 PSI- plnící hadice spirálovitá, s kulovým ventilem a rychlospojkou- rozměry tlakové nádoby: 28 × 21,5 (46 s rukojetí) × 16,5 cm- nádoba na použitou kapalinu s polyuretanovou hadičkou zakončenou gumovým adaptérem na odvzdušňovací šroub- dodávané příslušenství: 11 ks plastových adaptérů pro různé nádržky brzdové kapaliny- hmotnost: 8,9 kg Vhodné pro práci s brzdovými kapalinami specifikací DOT3, DOT4 a DOT5.1. Upozornění: NENÍ určeno pro brzdové kapaliny DOT5 nebo kapaliny na bázi silikonu!

Sada 5hranných nástrčných klíčů na brzdové třmeny - QUATROS QS70401

Sada 5hranných nástrčných klíčů na brzdové třmeny – QUATROS QS70401 značky QUATROS pohodlně získáte již dnes za super peníze! Speciální pětihranné klíče na brzdové třmeny, sada 3 ks hlavic (19, 14 a 10 mm), v plastové krabičce – QUATROS QS70401Sada obsahuje hlavice s netypickým pětihranným profilem na montáž a demontáž brzdičů na vozidlech Opel, Citroen, Peugeot a Renault. „Ořechy“ jsou vyrobeny z chrom-vanadové oceli (Cr-V) a všechny mají 1/2” vodící čtyřhran pro nasazení na ráčnu nebo vratidlo. Sada je dodávána v plastové krabičce. Barva se může lišit podle aktuální dodávky. Technické parametry:- materiál: Cr-V ocel- sada 3 ks klíčů Obsah sady:(1) 1/2” nástrčná hlavice, velikost 19 mm (pětihran)(2) 1/2” nástrčná hlavice, velikost 14 mm (pětihran)(3) 1/2” zástrčný klíč, velikost 10 mm (pětihran)

Řezák trubek 3-28mm s hrotem

Řezák trubek 3-28mm s hrotem od značky se skvělou pověstí Kraftmann lze nakoupit na našich stránkách teď trvale výhodně! Pro měděné, mosazné a tenkostěnné trubky.Pro průměr 3 – 28 mm.

Řezačka na trubky a trubičky

Řezačka na trubky a trubičky, rozsah 3 – 35 mm – ASTA od našeho známého výrobce ASTA snadno můžete pořídit u nás teď za výhodnou cenu! Řezačka trubek a trubiček ASTA A-ROG350Pro průměr 3 – 35 mm (1/8” – 1“)Určeno pro řezání – úpravu mosazných, hliníkových, měděných a plastových trubek (např. brzdového vedení, palivového systému apod.).Nástroj je vybaven tvrdým ostřím z nerezové oceli a 4 válečky, které napomáhají k snadnému a přesnému řezání.Snadné a pohodlné nastavení rozsahu pomocí otočné rukojeti.Díky malým rozměrům ideální pro řezání trubek ve špatně přístupných místech – např. přímo na vozidle.

Řezačka trubek a trubiček průměru 3-22 mm (mosaz

Řezačka trubek a trubiček průměru 3-22 mm (mosaz, měď, ocel) – BGS 1905 od skvělého a známého výrobce BGS technic dostanete tady a teď právě se slevou. Řezačka trubek a trubiček, pro průměr 3-22 mm – BGS 1905Řezačka na zkracování – využitelná na měděné, mosazné a tenkostěnné ocelové trubky. Technické parametry:- na trubky o průměru 3 až 22 mm (1/8 až 7/8” OD)

Řezačka trubek

Řezačka trubek, trubiček 3-25mm – ASTA od spolehlivé značky ASTA jednoduše pořídíte u nás teď za příznivou cenu! Řezačka trubek, trubiček 3-25mm- AstaVhodné pro doplnění pertlovací sadyPro měď, mosaz, hliník, ocelPro průměry od 3 do 25mm