Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li

Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li, sada 20 ks od dodavatele kvalitních produktů Einhell lze získat v naší aktuální nabídce za akční cenu! Náhradní plastové nože Einhell PE-ART 18 Li, výhodné balení – 20 kusů.Určený jako náhradní výměnný díl k akumulátorovému vyžínači Einhell GE-CT 18 Li z řady Power X-Change. Zajímavý produkt Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li, sada 20 ks lze zakoupit rovnou tady a teď na našich stránkách v populární kategorii křovinořezy a vyžínače! Vyhledejte si ještě ostatní výrobky z této rubriky z pohodlí domova.

Automatický hadicový naviják / buben s hadicí na vodu 30 m

Automatický hadicový naviják / buben s hadicí na vodu 30 m od dodavatele se skvělou pověstí Genborx lze koupit u nás právě za outletovou cenu! Profesionální automatický hadicový naviják / samonavíjecí buben pro upevnění na stěnu nebo jinou konstrukci – Genborx W-30CZVybavený hadicí na vodu 1/2″ dl. 30 m a novým systémem aretace i navíjení. Hlavní výhody:- profesionální automatický hadicový naviják / samonavíjecí buben nové generace, kompletně smontovaný- skříň ze speciálního plastu na bázi PP odolného proti nárazům i povětrnosti- komfortní ovládání vytahování hadice s minimální silou a její automatická aretace v libovolné pozici (patentovaná konstrukce) při požadované délce vytažení- krátkým povytažením hadice se západka aretace uvolní a hadice se pomocí integrovaného pružinového systému řízeně navíjí zpátky do navijáku- hadice se při automatickém navíjení zatahuje pomalu a tento pohyb je řízený přesným vodicím systémem, zabraňujícím kroucení a zamotávání hadice- nastavitelný doraz navíjení hadice zabraňuje případnému poškození stěn a předmětů v okolí navijáku- držák navijáku umožňuje natáčení tělesa navijáku o 180°- snadná montáž navijáku na stěnu nebo jinou konstrukci, instalační materiál je součástí dodávky- vysokotlaká PVC hadice (provozní tlak 10 bar) má délku 30 m a vnitřní průměr 1/2“ (12,7 mm), je ukončená rychlospojkou a postřikovací koncovkou / nastavitelnou tryskou- hadice je v navinutém stavu chráněná skříní před poškozením, což významně prodlužuje její životnost- naviják se připojuje na zdroj vody vysokotlakou PVC hadicí dl. 2 m ukončenou rychlospojkou s vnitřním závitem 3/4“- na horní části tělesa navijáku je integrovaný držák pro snadné přenášení- po ukončení práce nebo po sezóně je možné těleso navijáku s hadicí snadno demontovat z držáku- případná výměna hadice je po odklopení víka tělesa navijáku velmi jednoduchá- nevyžaduje prakticky žádnou údržbu- ideální uplatnění v zahradě, v garáži, v dílně i v průmyslu- certifikace CE a RoHS- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost kompletního navijáku Technické parametry:- délka hadice na vodu: 30 m- délka připojovací hadice: 2 m- vnitřní průměr hadice: 1/2“ (12,7 mm)- připojovací rychlospojka: 3/4“- pracovní tlak: 10 bar- provozní teplota: – 5 °C až + 45 °C- barva navijáku: kombinace zelená-černá- rozměry balení: 540 x 290 x 505 mm- hmotnost: 12,4 kg
Tento nejprodávanější produkt Automatický hadicový naviják / buben s hadicí na vodu 30 m můžete najít prostě tady na stránkách v oblíbené rubrice novinky! Nyní můžete najít jiné produkty z této kategorie v akci. To není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Genborx. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysokotlaký čistič benzínový 3600 W

Vysokotlaký čistič benzínový 3600 W, 200 bar – Cleancraft HDR-K 66-20 BL od kvalitní společnosti Cleancraft máte možnost nakoupit tady nyní v bezva akci. Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), benzínová, příkon 3,6 kW, max. tlak vody 200 bar, pro náročné použití – Cleancraft HDR-K 66-20 BLVysokotlaký čistič s benzínovým motorem. Hlavní výhody:- pojízdný čistič s hliníkovým rámem, dvěma gumovými koly, antivibračními nožkami a rukojetí s držákem příslušenství- total stop řízení čerpadla: Spuštění a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění při otevření či zavření pistole- spolehlivé čerpadlo s hliníkovou hlavou a snímačem hladiny oleje- praktické držáky pro ruční stříkací pistoli, hadici a příslušenství- vestavěná nádrž na čistící prostředek s jednoduchým dávkováním- vysoce kvalitní závitové spoje- vestavěný vodní filtr chrání čerpadlo před nečistotami ve vodě- nastavitelný pracovní tlak pro přizpůsobení příslušnému úkolu čištění- průzor hladiny oleje- vypouštěcí zátky usnadňují údržbu a výměnu oleje- automatické sání čisticího prostředku Technické parametry:- max. provozní tlak: 200 bar- max. čerpané množství: 660 l/h- max. přívodní teplota: 50 °C- délka hadice: 8 m- výztuž tlakové hadice: ocelová- otáčky: 3400 ot./min- motor: LONCIN- příkon: 3,6 kW- rozměry (š × v × h): 520 × 690 × 565 mm- hmotnost: 32 kg Rozsah dodávky:- ruční stříkací pistole- 8m tlaková hadice- zahnutá trubice s nastavitelnou tryskou- 4 výměnné trysky
Tento unikátní produkt máte možnost pořídit rovnou na stránkách v oblíbené sekci benzínové vysokotlaké čističe. Získejte akční výrobky z naší rubriky za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od značky Cleancraft. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Cleancraft svým zákazníkům dodává prvotřídní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Vysokotlaký čistič benzínový 4100 W

Vysokotlaký čistič benzínový 4100 W, 220 bar, motor Honda – Cleancraft HDR-K 72-22 BH s pečetí kvality od značky Cleancraft snadno můžete sehnat zde za zcela nejnižší cenu! Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), benzínová, příkon 4,1 kW, max. tlak vody 220 bar, pro náročné použití – Cleancraft HDR-K 72-22 BHVysokotlaký čistič s kvalitním benzínovým motorem značky HONDA. Hlavní výhody:- pojízdný čistič s hliníkovým rámem, dvěma gumovými koly, antivibračními nožkami a rukojetí s držákem příslušenství- total stop řízení čerpadla: Spuštění a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění při otevření či zavření pistole- spolehlivé čerpadlo s hliníkovou hlavou a snímačem hladiny oleje- praktické držáky pro ruční stříkací pistoli, hadici a příslušenství- vestavěná nádrž na čistící prostředek s jednoduchým dávkováním- vysoce kvalitní závitové spoje- vestavěný vodní filtr chrání čerpadlo před nečistotami ve vodě- nastavitelný pracovní tlak pro přizpůsobení příslušnému úkolu čištění- průzor hladiny oleje- vypouštěcí zátky usnadňují údržbu a výměnu oleje- automatické sání čisticího prostředku Technické parametry:- max. provozní tlak: 220 bar- max. čerpané množství: 720 l/h- max. přívodní teplota: 60 °C- délka hadice: 10 m- výztuž tlakové hadice: ocelová- otáčky: 3400 ot./min- motor: HONDA- příkon: 4,1 kW- rozměry (š × v × h): 520 × 690 × 565 mm- hmotnost: 35 kg Rozsah dodávky:- ruční stříkací pistole- 10m tlaková hadice- zahnutá trubice s nastavitelnou tryskou- 4 výměnné trysky Hodně povedený produkt Vysokotlaký čistič benzínový 4100 W, 220 bar, motor Honda – Cleancraft HDR-K 72-22 BH máte možnost najít přímo na našem webu v oblíbené sekci benzínové vysokotlaké čističe! Připravili jsme ještě jiné produkty z této populární sekce za parádní cenu.

Aku sekačka GE-CM 18/33 Li

Aku sekačka GE-CM 18/33 Li, záběr 33 cm, s baterií 18V 4,0 Ah Li-Ion – Einhell Expert od kvalitního výrobce Einhell pořídíte u nás nyní ve slevě. Bateriová – akumulátorová zahradní sekačka na trávu, záběr 33 cm, nastavitelná výška sečení v 5 úrovních, v sadě s lithium-iontovou 18V baterií 4,0 h – Einhell Expert GE-CM 18/33 LiNástroj je členem flexibilní a inovativní řady Power X-Change a je doporučován až na plochu 200 m2. Akumulátorová sekačka je napájena 18 V baterií 4,0 Ah. Akumulátor a nabíječka jsou součástí dodávky. Baterie mají 3 LED diody jako indikátor úrovně a lze je kombinovat se všemi ostatními zařízeními v systémové řadě.Aku sekačka je poháněno bezuhlíkovým motorem Einhell, má 5stupňové centrální nastavení výšky sečení, výškově nastavitelné rukojeť, sklopná řídítka a koš na trávu s indikátorem stavu naplnění. Sekačka je vybavena vysoce kvalitním plastovým pouzdrem odolným proti nárazu a integrovanou rukojetí. Vlastnosti:- včetně 1 baterie systému Power X-Change (4,0 Ah) a nabíječky- indikátor stavu baterie se 3 LED- baterii lze použít pro další přístroje- bezuhlíkový motor Einhell- 5stupňové centrální nastavení výšky sečení- skládací řídítka pro úsporu místa- výškově nastavitelná dlouhá rukojeť 3 úrovně- integrovaná rukojeť pro snadnou přepravu- koš na trávu s indikátorem hladiny stavu naplnění- široká kola nepoškozující trávník- vysoce kvalitní plastové tělo odolné proti nárazu- doporučeno pro trávníky do 200 m2 Technické parametry:- baterie: 18 V | 4000 mAh | Li-Ion- záběr: 33 cm- nastavení výšky sečení: 5 | 25-65 mm | centrální- objem sběrné nádoby: 30 l- průměr kola vpředu: 150 mm- průměr kola vzadu: 180 mm Logistické parametry:- rozměry balení: 680 mm x 405 mm x 360 mmTento zlevněný produkt Aku sekačka GE-CM 18/33 Li, záběr 33 cm, s jde pořídit teď tady u nás v sekci aku sekačky. Připravili jsme pro vás oblíbené výrobky z naší rubriky za nejlepší ceny. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce Einhell. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Einhell vás obohatí o skvělé produkty.

Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li Kit Einhell Expert

Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li Kit Einhell Expert, sada 20 ks od dodavatele zboží Einhell můžete sehnat právě nyní za rozumné peníze. Náhradní plastové nože k akumulotorovému vyžínači GE-CT 18 li z naší řady Power X-Change. V balení najdete 20 ks.
Kvalitní produkt Náhradní nože pro vyžínač GE-CT 18 Li Kit Einhell Expert, sada 20 ks můžete nakoupit lehce tu na našich stránkách ve známé rubrice křovinořezy a vyžínače! Připravili jsme další zboží ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny!

Nůžky na silné větve převodové dvousečné

Nůžky na silné větve převodové dvousečné, 730 mm – EXTOL PREMIUM EX8873111 od společnosti se zárukou kvality Extol máte možnost dostat tady a teď právě za super cenu. Pákové, převodové zahradnické nůžky na stříhání tlustších větví Extol Premium EX8873111Celková délka: 730 mmMateriál: HCSSpeciální dvousečné nůžky na ostříhávání větší na stromech, křovinách apod. až do tloušťky (průměru) 45 mm. Díky dlouhým rukojetím jsou schopné vyvinout velkou sílu, čepele z tvrzené oceli HCS s teflonovou úpravou pak dřevo bez potíží ustříhnou. Teflon navíc zabraňuje ulpívání zbytků stříhaných rostlin na nářadí.Madla vyrobená z kombinace tvrdšího PP plastu a měkčené TPR pryže jsou ergonomicky tvarovaná a mají elipsovitý profil. Nástroj se díky tomu pohodlně drží. Páky jsou z lehké ocelové slitiny – vydrží i větší namáhání.

Vyrážeče

Vyrážeče, sekáče a důlčík, sada 12 dílů – BGS 1657 od značky se skvělou pověstí BGS technic můžete pořídit v naší internetové nabídce skutečně výhodně. Nástroje na vyrážení, sekání a vytváření otvorů, zesílené, sada 12 dílů v látkovém obalu s očky pro zavěšení na stěnu – BGS technic 1657Úderové nástroje pro univerzální použití v autoservisu, dílně, průmyslu a jinde. Zesílená varianta se 6hranným dříkem.Vysoce kvalitní produkt: zápustkově kovaná uhlíková ocel. Sada obsahuje:- 6x sekáč plochý: 14,5×145 mm až 19×250 mm- 3x vyrážeč: 4,5×250 – 6,5×180 – 8×250 mm- 1x důlčík 9,7×200 mm- 2x děrovač délky: 150 mm a 200 mm
Tento velmi žádaný kousek Vyrážeče, sekáče a důlčík, sada 12 dílů – jde nakoupit teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice sekáče! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky z této známé kategorie za výhodné peníze! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce BGS technic. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce BGS technic vám představuje skvělé výrobky

Skládací magnetická miska 134 mm

Skládací magnetická miska 134 mm od dodavatele s dlouholetou historií Ferdus pohodlně pořídíte na našich stránkách teď za skvělou cenu! Skládací magnetická miska 134mmMagnetická miska je určená pro držení kovových předmětů.Její využití je všestranné. Můžeme ji použít v horizontální nebo vertikální poloze, vzhůru nohama nebo zavěšenou na háku pomocí očka.Skládací magnetická miska slouží také pro uchycení nemagnetických částí, jako nerezové mosazi nebo plastu.Je možné ji srazit na tloušťku pouhých 4 cm a tím zjednodušit možnost jejího skladování. Rozměry: Průměr – Vrchol – 5 1/4´´ (134 mm) Průměr – Dno – 2´´ (51 mm) Max. hloubka – 3 1/2´´ (90 mm) Materiál: – Magnetický ferit – Guma

Transportní vozík - přívěs

Transportní vozík – přívěs, nosnost 350 kg, sklopné postranice od výrobce s mnohaletou tradicí GEKO je dostupný u nás nyní za super peníze! Univerzální čtyřkolový vozík, nosnost 0,35 tuny, s řiditelnou nápravou, sklopnými postranicemi a nafukovacími kolečky, ocelová konstrukce – GEKO G71110Velmi praktický transportní „čtyřkolák“ pro dílnu, skladiště či zahradu. S velkou nosností 350 kilogramů uveze i větší a těžké či neforemné náklady. V případě vyložení korby plachtou (součást dodávky) lze použít také na sypké materiály jako štěrk, písek apod. Lze ho táhnout ručně nebo zapřáhnout jako přívěs za zahradní traktor, vysokozdvižný vozík a podobná vozidla.Pro usnadnění nakládky a vykládky jsou postranice sklopné, zajišťují se klasickými „karháky“. V případě potřeby lze jednoduše uvolnit zajišťující závlačky a bočnice sundat – z vozíku je valník.Díky řiditelné přední nápravě se s ním velmi snadno manévruje i na omezeném prostoru, velká nafukovací kolečka umožňují jeho využití i v horším terénu.Rukojeť je potažena pěnou pro pohodlné držení. Technické parametry:- nosnost: 350 kg- rozměry korby (výška x šířka x délka): 240x480x930 mm- celkové rozměry (výška x šířka x délka): 450x520x 1020 m- průměr koleček: 240 mm- délka rukojeti: 810 mm- hmotnost: 16 kg- materiál: ocel

Vysokotlaký čistič HDR-K 96-28 BL

Vysokotlaký čistič HDR-K 96-28 BL, benzínový 8,2 kW, tlak 270 bar od naší známé značky Cleancraft pohodlně získáte právě teď u nás za parádní cenu! Vysokotlaká myčka (tzv. wapka), benzínový pohon, s vestavěnou nádrží na čisticí prostředek, 10metrová hadice – Cleancraft HDR-K 96-28 BLVysoce praktický vysokotlaký čistič s hliníkovým rámem, dvěma gumovými koly, antivibračními nožkami a rukojetí s držákem příslušenství.Je ideální pro mytí aut či strojů, oplachování povrchů (např. podlah) atd. Hlavní výhody:- pojízdný čistič s hliníkovým rámem, dvěma gumovými koly, antivibračními nožkami a rukojetí s držákem příslušenství- total stop řízení čerpadla: Spuštění a zastavení motoru čerpadla bez zpoždění při otevření či zavření pistole- spolehlivé čerpadlo s hliníkovou hlavou a snímačem hladiny oleje- praktické držáky pro ruční stříkací pistoli, hadici a příslušenství- vestavěná nádrž na čistící prostředek s jednoduchým dávkováním- vysoce kvalitní závitové spoje- vestavěný vodní filtr chrání čerpadlo před nečistotami ve vodě- nastavitelný pracovní tlak pro přizpůsobení příslušnému úkolu čištění- průzor hladiny oleje- vypouštěcí zátky usnadňují údržbu a výměnu oleje- automatické sání čisticího prostředku Technické parametry:- max. provozní tlak: 270 bar- max. čerpané množství: 960 l/h- max. přívodní teplota: 60 °C- výztuž tlakové hadice: ocelová- délka hadice: 10 m- nádrž na benzín: 6,5 l- otáčky: 3400 ot./min- motor: LONCIN- příkon: 8,2 kW- rozměry (š × v × h): 830 × 595 × 640 mm Akční produkt Vysokotlaký čistič HDR-K 96-28 najdete ještě tu na webu v sekci benzínové vysokotlaké čističe. Nyní můžete koupit jiné zboží ve zmiňované sekci z pohodlí domova.

Samonavíjecí buben s hadicí na vodu

Samonavíjecí buben s hadicí na vodu, 20 m, připojení 3/4″ – ASTA od přední společnosti ASTA pohodlně získáte u nás za rozumné peníze! Hadice na vodu se samonavíjecím bubnem na otočném držáku, délka 20 metrů, s automatickým zámkem, pro vnitřní i vnější montáž – ASTA A-WHR20Univerzální pomůcka pro vedení vody pro autoservis, dílny. zahradní a další práce. Hadice 20metrové délky se plynule odvíjí z bubnu, který je možné v případě potřeby zajistit v požadované délce. Aretace se odjistí lehkým povytažením hadice a automatický systém ji navine zpět (vybaveno systémem pro rovnoměrné navíjení bez zasukování). Konec je opatřen rozprašovací koncovkou – ideální např. pro umývání aut, splachování dvorů či dílen, zavlažování a mnoho dalších prací.Montáž je možná v interiérech i exteriérech na stěnu nebo i strop. Vybaveno držákem s možností otočení o 180 stupňů.Kvalitní produkt: hadice je z materiálu PVC, obal z bytelného polypropylenu. Technické parametry:- délka hadice: 20 m- délka připojovací hadice: 2 m- vnější průměr hadice: 16 mm- vnitřní průměr hadice: 12 mm- rozsah otáčení držáku: 180 °- pracovní tlak: 8 Bar- připojení: 3/4″- max. pracovní teplota: -5 °C až 45 °C- hmotnost: 7,50 kg- rozměry: 400x370x210 mm Zajímavý produkt máte možnost sehnat snadno na webu v populární sekci mycí a čistící technika. Připravili jsme pro vás zlevněné kusy z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Aku zahradnické nůžky - Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-Change

Aku zahradnické nůžky – Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-Change od známého výrobce Einhell lze koupit na našich stránkách skutečně levně! Bateriové – akumulátorové zahradní nůžky pro stříhání větví, 18V, se sponou za opasek – Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-ChangeVysoce praktický nástroj na prostřihávání větví stromů, keřů a podobných dřevin. Veškerou námahu obstarává výkonný motor pohánějící čepele, při práci tedy není nutné vynaložit jakoukoliv námahu.Chod se spouští velkým tlačítkem v rukojeti, pro zvýšení bezpečnosti je navíc nutné stlačit speciální pojistku.Jako člena rodiny Power X-Change lze GE-LS 18 Li kombinovat se všemi bateriemi této řady.Upozornění: dodáváno bez baterie a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť! Technické parametry:- napětí: 18 V- střihací výkon – měkké dřevo: max. průměr 18 mm- střihací výkon – tvrdé dřevo: max. průměr 15 mm- hmotnost: 0,83 kg
Tento oblíbený produkt máte možnost pořídit bezprostředně na našich stránkách v oblíbené rubrice elektrické nářadí! Získejte vyjímečné kusy ve zmíněné sekci v bezva akci!

Štípací trn - kužel na dřevo 32x95 mm s adaptéry na vrtačku SDS+ a 1/2"

Štípací trn – kužel na dřevo 32×95 mm s adaptéry na vrtačku SDS+ a 1/2″ od populární značky MAGG snadno můžete pořídit v aktuální nabídce skutečně levně. Trn na štípání dřeva, kuželový tvar 32×95 mm, sada s adaptéry do sklíčidla vrtačky SDS+ a 1/2″ – MAGG 060023Používá se k sekání (štípání) dřevěných špalků. Nástavec se pomocí zvoleného adaptéru upevní do sklíčidla a následně se zavrtá do dřeva. To se pak rozpojí – rozštípne. Upozornění: vhodné pro standardní špalky, nehodí se pro extra velké kusy dřeva!

Škrabka na led 15 cm

Škrabka na led 15 cm, s rukojetí od spolehlivé značky TRIUSO pohodlně nakoupíte tady nyní za parádní cenu! Nástroj na oškrábání či odsekání ledu z betonových povrchů, šířka 150 mm, s dřevěnou rukojetí 1200 mm– TRIUSO 15ST-XJednoduchý a účinný nástroj pro odstraňování ledu či přimrzlého sněhu z chodníků, příjezdových cest, dvorů apod. s betonovým či asfaltovým povrchem. Díky ocelové čepeli tloušťky 4 mm odseká i silnější námrazu.Buková rukojeť dlouhá 120 cm umožňuje pevné uchopení.Upozornění: není vhodné pro dlaždice a podobně citlivé povrchy – hrozí jejich poškození! Technické parametry:- šířka škrabky: 15 cm- tloušťka čepele: 4 mm- délka rukojeti: 120 cm

Hrablo na sníh

Hrablo na sníh, šířka 50 cm, dřevěné od společnosti s předním postavením na trhu TRIUSO jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě skutečně levně. Hrablo – lopata na odklízení sněhu, šířka 500 mm, rukojeť 1350 mm, dřevěné – TRIUSO 50BH-4Univerzální nástroj na shrnování a odhazování napadaného sněhu z chodníků, příjezdových cest, dvorů apod. Pětivrstvá pracovní část je z lepeného dřeva, spodní hrana je opatřena ocelovou lištou pro snadnější oškrábání námrazy (zároveň slouží jako ochrana proti opotřebení).Rovná dřevěná rukojeť nestudí do dlaní. Technické parametry:- šířka: 50 cm- délka rukojeti: 135 cm- materiál: dřevo

Hrablo na sníh

Hrablo na sníh, šířka 50 cm, hliníkové od dodavatele s dlouholetou historií TRIUSO jde získat zrovna dneska za akční cenu! Hrablo – lopata na odklízení sněhu, šířka 500 mm, rukojeť 1350 mm, hliníkové – TRIUSO 50KA-4Univerzální nástroj na shrnování a odhazování napadaného sněhu z chodníků, příjezdových cest, dvorů apod. Díky hliníkové konstrukci je hrablo velmi lehké, takže práce s ním není zbytečně namáhavá.Dřevěná rukojeť nestudí do dlaní. Technické parametry:- šířka: 50 cm- délka rukojeti: 135 cm- materiál: hliník/dřevo

Lopatka na posyp se zásobníkem

Lopatka na posyp se zásobníkem, plastová pocházející od značky TRIUSO můžete najít právě dnes téměř zdarma! Posypová ruční lopatka, se zásobníkem a nastavitelnou záklopkou, plastová – TRIUSO 02STRMVelmi praktická pomůcka pro snadné a rovnoměrné rozmetání posypových materiálů v případě náledí (sůl, písek, štěrk apod.), ale i hnojiv a semen při zahradnických pracích a podobných činnostech. Do zásobníku nasypete požadovaný materiál, nastavíte rozsah otevření záklopky a můžete začít.Snadná manipulace: záklopka se ovládá tlačítkem na palec, v případě potřeby lze snadno nastavit během okamžiku.Ideální zejména pro zimní údržbu chodníků kolem domů a kancelářských budov, příjezdových cest atd.

Benzínový křovinořez 3 kW

Benzínový křovinořez 3 kW, sada s kotouči, noži, maskou, strunami – SIXTOL od výrobce s dobrým jménem SIXTOL jde získat zde nyní trvale výhodně. Motorová kosa – křovinořez, benzínový motor 3,0 kW, s velkou sadou příslušenství (štít na obličej, 3 strunové hlavy, pracovní nástavce atd.) – SIXTOL GRASS CUT 3,8Velmi praktický a snadno ovladatelný „křoviňák“ určený k sekání travnatých ploch, křovin, drobných dřevin nebo houští. Hlavní výhodou nástroje je jeho bohaté příslušenství, zejména náhradní strunové hlavy, robustní vyžínací nůž, kotouč na dřeviny a dvouramenný popruh, díky kterému budete s kosou snadno manipulovat a ochranný štít, který vás ochrání před poraněním obličeje.Díky svému tvaru a velikosti je křovinořez vhodný pro sekání v hůře dostupných místech. Hlavní výhody:- silný dvoutaktní motor s velmi dobrou dynamikou a rychlostí nabírání otáček- robustní konstrukce- univerzální polohovatelná rukojeť- speciálně tvarovaná přední rukojeť ve tvaru U, která vám zjednoduší práci v obtížném terénu- dvouramenný popruh pro stabilní postoj a bezpečnou manipulaci s kosou- plynulá regulace plynu- snadné a přesné ovládání- přenos výkonu motoru pevnou hřídelí pomocí ložisek- úhlová převodovka s ozubenými koly, která přenáší točivý moment z hřídele na žací nástroj Technické parametry:- výkon: 3,0 kW- motor: benzín 2takt; chlazený vzduchem- kapacita motoru: 49,7 ccm- max. otáčky: 8000 ot./min.- palivo (směs): bezolovnatý benzín BA 95, olej pro 2taktní motory (25:1)- objem nádrže: 1000 ml- hmotnost bez paliva: 7,1 kg- hladina hlukového zatížení LwA: 112 dB Sada obsahuje:- křovinořez- 3 strunové hlavy + náhradní vyztužená struna- trojramenný vyžínací nůž- kotouč na dřeviny- zastřihovač- dvouramenný popruh- ochranný štít- pracovní sluchátka- kanystr na míchání směsi- sada nářadí pro sestavení kosy- návod Dávkování oleje do paliva:- poměr: 25:1 (benzín/olej)- 1 litr/40 ml- 2 litry/80 ml- 3 litry/120 ml- 4 litry/160 ml- 5 litrů/200 ml

Plachta zakrývací 2 x 3 m

Plachta zakrývací 2 x 3 m, nepromokavá, extra silná 200 g/m2 – EXTOL PREMIUM EX8878201 od odblíbeného výrobce Extol jednoduše získáte v naší online nabídce za báječnou cenu. Extra silná, nepromokavá zakrývací plachta EXTOL PREMIUM EX8878201Rozměry: 2 x 3 metryMateriál: PE, 200 g/m2Barva: zelenomodráZesílená a polyetylenová plachta se zvýšenou odolností. Odolá promočení, povětrnostním vlivům a UV záření. Hodí se na přikrytí malého auta, motorky, dřeva na zahradě, stavebního materiálu apod. Lze také využít jako přístřešek.Uvedená velikost plachty udává skutečný výsledný rozměr po založení zesílených lemů.

Benzínová sekačka GC-PM 40/1 S

Benzínová sekačka GC-PM 40/1 S, 1.2 kW, záběr 40 cm, s pojezdem – Einhell Classic od známého dodavatele Einhell jednoduše pořídíte právě teď u nás levně! Sekačka na trávu s pojezdem, benzínová s výkonem 1,2 kW, pracovní záběr 40 cm, sběrný koš 45 litrů, 7stupňové nastavení výšky sekání, pro plochy do 1000 m2 – Einhell Classic GC-PM 40/1 SVýkonná sekačka na trávu, doporučená pro trávníky do 1 000 m2. S pohonem zadních kol, který lze zapínat a vypínat, se může uživatel sám rozhodnout, kdy a zda je zapotřebí pohon přiřazovat.Sekačka má sedmistupňové centrální nastavení výšky sečení od 25 do 60 milimetrů. S ergonomickým a sklopným řídítkem je práce příjemnější a snáze skladovatelná. Velký koš na sběr trávy má indikátor naplnění a dvě rukojeti pro snadné vyprazdňování.Díky plastovému korpusu se se sekačkou snadno manipuluje, je snadno ovladatelná a ve srovnání s ocelovými stroji také podstatně lehčí. Hlavní výhody:- 1válcový čtyřtaktní motor OHV Einhell- odpojitelný pohon zadních kol- sedmistupňové centrální nastavení výšky sečení- elegantní, robustní plastové tělo pro snadnou ovladatelností- nízká váha pro lepší manipulaci- velký koš na trávu s indikátorem hladiny a 2 vyprazdňovacími držadly- ergonomické skládací dlouhá rukojeť- doporučeno pro trávníky do 1 000 m2 Technické parametry:- motor: 4taktní, vzduchem chlazený- zdvihový objem: 79,8 cm3- výkon: 1,2 kW- pracovní otáčky: 3000 min^-1- objem benzínové nádrže: 1 l- záběr: 40 cm- objem sběrného koše: 45 l- průměr kola vpředu: 178 mm- průměr kola vzadu: 203 mm- olej: pro 4taktní motory Logistické parametry:- délka: 703 mm- šířka: 530 mm- výška: 415 mm- hrubá hmotnost balení: 24,3 kg- hmotnost výrobku: 21,2 kg

Benzínová sekačka GC-PM 46/4 S

Benzínová sekačka GC-PM 46/4 S, 2 kW, záběr 46 cm, s pojezdem – Einhell Classic od oblíbené značky Einhell lze nakoupit ještě dnes za výprodejovou cenu. Sekačka na trávu s pojezdem, benzínová s výkonem 2 kW, pracovní záběr 46 cm, sběrný koš 50 litrů, 9stupňové nastavení výšky sekání, pro plochy do 1400 m2 – Einhell Classic GC-PM 46/4 SRobustní a výkonní sekačka, která se osvědčí jako spolehlivý pomocník při sekání rozsáhlých trávníků. její jednoválcový čtyřtaktní motor má vysoký točivý moment a odpojitelný pohon zadních kol, který zajišťuje nepřetržitý posun. Díky devítistupňovému centrálnímu nastavení výšky sečení lze zařízení snadno a velmi přesně nastavit.Startovací kabel je snadno přístupný na řídítkách pro snadné spuštění. Skládací řídítka se dobře přizpůsobí velikosti těla a umožňují sekačku skladovat prostorově úsporným způsobem. Odolné torzo je vyrobeno z elegantního ocelového plechu s práškovým nástřikem. Velký koš na trávu nabízí prostor pro rozsáhlé sečení. Díky ukazateli hladiny na první pohled uvidíte, kdy je nutné jeho vyprázdnění.Doporučeno pro trávníky do 1400 m2. Hlavní výhody:- 1válec, čtyřtaktní motor- odpojitelný pohon zadních kol- 9stupňové centrální nastavení výšky sečení- ergonomická, sklopná řídítka- výškově nastavitelná řídítka- elegantní tělo z ocelového plechu s práškovým nástřikem- textilní koš na trávu s velkou kapacitou + indikátor hladiny- startovací kabel na řídítkách- doporučeno pro trávníky do 1400 m2 Technické parametry:- motor: 4taktní, vzduchem chlazený- zdvihový objem: 146 cm3- výkon: 2 kW- pracovní otáčky: 2900 min^-1- objem benzínové nádrže: 1 l- záběr: 46 cm- objem sběrného koše: 50 l- průměr kola vpředu: 177.8 mm- průměr kola vzadu: 204 mm- olej: pro 4taktní motory Logistické parametry:- délka: 770 mm- šířka: 535 mm- výška: 415 mm- hrubá hmotnost balení: 31.7 kg- hmotnost výrobku: 28.2 kg

Aku vertikutátor a provzdušňovač

Aku vertikutátor a provzdušňovač, šířka 31 cm – Einhell Classic GC-SC 36/31 Li-Solo od společnosti s dlouholetou tradicí Einhell pohodlně pořídíte tady a teď právě za parádní cenu! Bateriový – akumulátorový vertikutátor a provzdušňovač trávníku, pracovní šířka 310 mm – Einhell Classic GC-SC 36/31 Li-SoloAku vertikutátor Einhell vyčistí trávník a dostane ho do formy. Ať už se jedná o vertikutaci, provzdušňování nebo odstraňování mechu, flexibilní, a především bezkabelové péči o vlastní zeleň už nestojí nic v cestě. Díky Power X-Change lze přístroj provozovat bez obtěžujících napájecích kabelů, a to v každém koutě zahrady.Tento užitečný pomocník je napájen dvěma 18voltovými bateriemi, které lze použít ve všech přístrojích Einhell rodiny Power X-Change. Pracuje pomocí 16 nožů. Napájení přitom zajišťuje výkonný sériový komutátorový motor. Na nožovém válci s kuličkovými ložisky se nachází 8 dvojitých nožů z robustní ušlechtilé oceli. Nastavení pracovní hloubky nabízí tři stupně a jednu přepravní polohu zajišťující ochranu nástrojů. Madlo je výškově nastavitelné, lze jej individuálně přizpůsobit uživateli a je rovněž sklápěcí, aby přístroj při uložení nezabíral příliš místa.Základní vybavení zahrnuje široká kola chránící trávník a robustní kryt z nárazuvzdorného plastu. Volitelně lze vertikutátor GC-SC 36/31 Li-Solo rozšířit na kombinovaný přístroj 3 v 1 (provzdušňovací válec / sběrný koš).Vertikutátor se doporučuje pro trávníky do 300 metrů čtverečních.Upozornění: dodáváno bez baterie a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť! Hlavní výhody:- člen rodiny Power X-Change, vyžadována je baterie 2 x 18 V- výkonný sériový komutátorový motor- nožový válec s kuličkovými ložisky vybavený 8 dvojitými noži z ušlechtilé oceli- 3stupňové nastavení pracovní hloubky s přepravní polohou- sklápěcí a výškově nastavitelné madlo- široká kola šetrná vůči trávníku- houževnatý plastový kryt- volitelně lze rozšířit na kombinovaný přístroj 3 v 1 (provzdušňovací válec / sběrný koš)- doporučeno pro trávníky do 300 m2 (závisí na baterii) Technické parametry:- pracovní šířka: 31 cm- počet nožů vertikutátoru: 8 (dvojitá konstrukce)- průměr kola vpředu: 18 cm- průměr kola vzadu: 10 cm- objem sběrného koše: 28 litrů Logistické parametry:- hmotnost výrobku: 7.95 kg- hrubá hmotnost balení: 9.95 kg- rozměry balení: 600 mm x 465 mm x 328 mm

Důlčík automatický 2

Důlčík automatický 2,8×155 mm, nastavitelná síla, bez kladiva – JONNESWAY M64A155 od našeho předního výrobce JONNESWAY můžete sehnat u nás nyní skutečně levně! Samočinný – automatický důlčík s nastavitelnou silou úderu 60-140 N bez použití kladiva, průměr 2,8 mm – JONNESWAY M64A155Speciální nástroj pro děrování otvorů do různých materiálů. Síla úderu se nastavuje otáčením rukojeti, aby se přizpůsobila různým materiálům. Nástroj lze obsluhovat i jednou rukou, není nutné do něj udeřit kladivem jako do klasického důlčíku – úderová síla se vytvoří pomocí pružinového mechanismu uvnitř.Rukojeť je ergonomicky tvarovaná a umožňuje pevné a pohodlné uchopení nástroje.Kvalitní produkt: špice je vyrobena z oceli S2 (v případě potřeby lze vyměnit) Technické parametry:- průměr špice: 2,8 mm- délka nástroje: 155 mm- min. děrovací síla: 60 N- max děrovací síla: 140 N

Aku řetězová pila GE-LC 18 Li Kit ( 1x3

Aku řetězová pila GE-LC 18 Li Kit ( 1×3,0 Ah) Einhell Expert Plus od oblíbené značky se zárukou kvality Einhell můžete pořídit tady a teď za super peníze. Jeden pro všechno. Nyní jeden akumulátor pro zahradu i dílnu.Přístroj je vybaven solidními kovovými převody. To zajistí efektivní přenos síly a dlouhou životnost. Vlastnosti:- napínání řetězu bez použití nářadí- perfektní ergonomie-.kovové převody- kovový protiskluzový nárazník- včetně akumulátoru a nabíječky Technické parametry:- akumulátor: 18 V Li-Ion / 3,0 Ah / Power X-Change- délka lišty: 250 mm- rychlost řezání: 4,3 m / s- olejová nádrž: 225 ml

Vysokotlaký čistič 1650 W

Vysokotlaký čistič 1650 W, 135 bar – HOTECHE od dodavatele se skvělou pověstí Hoteche jde sehnat zde nyní až neuvěřitelně levně! Vysokotlaká myčka (tzv. vapka), výkon 1650 W, max. tlak 135 bar – Hoteche HTG840406Určeno pro úklidové práce okolo domu, ať už jde o mytí auta, či jízdního kola po zajímavých výletech, čištění fasády, terasy, střechy, aj.Vysokotlaká hadice, kterou proudí voda rychlostí 5 l/min, má délku 5 m. Hadici lze po skončení práce navinout na zadní část čističe, čímž šetří místo a usnadňuje uskladnění.Konec pistole je vybaven nastavitelnou trysku, kterou lze otáčením nastavovat na prudký úzký proud vody nebo na jemnější široký proud. Snadným úkonem lze trysku vyměnit za napěňovač, který využijete pro snadné a rychlé nanesení saponátu (pěny) na auto (jako v automyčce).Jednoduché ovládání pomocí spínače v přední části. Veškeré spoje jsou spojeny pomocí rychlospojek pro snadnou a rychlou manipulaci.Snadný transport: pomocí dvou koleček na spodní straně čističe jej pohodlně přemístíte tam, kam zrovna potřebujete.Na zadní straně myčky je prostor pro uložení příslušenství. Technické parametry:- výkon motoru: 1650 W- pracovní tlak: 90 bar- max. tlak: 135 bar- průtok vody: 5 l/min (360 l/hod)- vysokotlaká hadice 5 m- přívodní elektrický kabel 3 m- napětí / kmitočet: 230 V ~ 50 hz- hmotnost: 5,9 kg

Mycí stůl pro čištění dílů s elektrickým čerpadlem a štetcem 80L

Mycí stůl pro čištění dílů s elektrickým čerpadlem a štetcem 80L od předního výrobce GEKO pohodlně seženete právě teď u nás za výborné peníze! Mycí stůl s elektrickým čerpadlem a průtokovým štětcem, objem 80 litrů – GEKO G02125Určený pro běžné mytí a čištění předmětů, jako jsou např. součástky v autoopravnách, díly strojů v průmyslové údržbě apod. Technické parametry:- objem vany: 80 litrů- doporučené množství čisticího prostředku: 50 litrů- elektrické čerpadlo: 230 V- výkon čerpadla: 10-12 l/min- délka ohebné hadičky: 50 cm- vnitřní rozměry vany: 710 x 480 x 260 mm- rozměry spodní poličky: 680 x 420 mm- váha stolu: cca 26 kg

Řetězová pila EPR 40-25 HS

Řetězová pila EPR 40-25 HS, elektrická 2500W, lišta 40 cm – NAREX 65404069 od skvělého výrobce NAREX snadno můžete pořídit právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Motorová pila „motorovka“, elektrická 2500 wattů, vodicí lišta Oregon 400 mm, vysoký výkon – NAREX EPR 40-25Výkonná řetězová pila určená pro hrubé kácení, formátování dřevěných prvků, tesařské práce, řezání palivového dřeva a podobné náročnější činnosti. Hlavní výhody:- vysoce výkonný kompaktní motor 2 500 W s dostatečnou rezervou, pro práci bez námahy s vynikajícími řeznými výsledky- omezení rozběhového proudu zamezuje nepříjemnému nárazu při startu a vypadnutí jističe nebo pojistek- tepelně proudová ochrana brání přetížení motoru- patentovaná doběhová rychlobrzda řetězu a brzda řetězu při zpětném vrhu pro vysokou úroveň ochrany a bezpečnou práci obsluhy- díky silnému motoru a speciálnímu řetězu nástroj dosahuje nejvyšší řezné rychlosti 17 m/s mezi elektrickými pilami- obloukové boční držadlo, přesně padnoucí do ruky, umožňuje pilu bezpečně a jistě držet v jakékoliv poloze- optimálně navržený tvar zadního držadla s měkkým a pogumovaným povrchem pro příjemné a pohodlné držení pily- automatické mazání řetězu- rychlá výměna a napínání řetězu bez použití nástrojů- pevný ozubený doraz pro bezpečnou oporu pily o řezaný materiál- výměnný vzduchový filtr proti vniku nečistot do motoru Technické parametry:- napájecí napětí: 230 V- jmenovitý příkon: 2 500 W- délka vodicí lišty: 400 mm- rychlost řetězu: 17,0 m/sPilový řetěz: – rozteč řetězu: 3/8″ – tloušťka vodicího článku: 1,3 mm- počet článků: 58 – typové označení: Oregon 91-PX 058 – mazání řetězu: automatické – objem olejové nádržky: 0,2 l- hmotnost pily: 4,5 kg Rozsah dodávky:- řetězová pila- vodicí lišta- pilový řetěz- ochranný kryt lišty

Sekáče zámečnické ploché

Sekáče zámečnické ploché, různé velikosti s osvědčenou značkou Zbirovia lze sehnat právě teď v nabídce v bezva akci! Zámečnické sekáče s plochou úderovou hlavou, různé délky – ZbiroviaUrčeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč zámečnický plochý 300 mm

Sekáč zámečnický plochý 300 mm od známého výrobce Zbirovia můžete získat tady a teď právě ve výprodejové akci. Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 300 mm – Zbirovia 101/300Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč zámečnický plochý 350 mm

Sekáč zámečnický plochý 350 mm od známého dodavatele Zbirovia dostanete v naší online nabídce za outletovou cenu. Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 350 mm – Zbirovia 101/350Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč zámečnický plochý 400 mm

Sekáč zámečnický plochý 400 mm od výrobce s mnohaletou tradicí Zbirovia můžete koupit v aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 400 mm – Zbirovia 101/400Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč zámečnický plochý 500 mm

Sekáč zámečnický plochý 500 mm od společnosti s předním postavením na trhu Zbirovia můžete pořídit právě teď za výhodnou cenu. Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 500 mm – Zbirovia 101/500Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč plochý s chráničem 18x26x300 mm

Sekáč plochý s chráničem 18x26x300 mm od kvalitního výrobce MDtools pohodlně získáte momentálně za výborné peníze. Sekáč s plochým úderným koncem a chráničem rukojeti, délka 300 mm – TOPMASTER TM-329920Univerzálně použitelný pro odsekávání přebytečného materiálu. Vhodný pro servis, dílnu, stavby apod. Rukojeť je vybavena ochranným límcem, který brání poranění ruky při sklouznutí kladiva nebo palice při úderu.Kvalitní produkt: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, rukojeť je ergonomicky tvarovaná. Technické parametry:- šířka špice (úderové části): 26 mm- průměr těla sekáče: 18 mm- celková délka: 300 mm

Sekáč zámečnický plochý 125 mm

Sekáč zámečnický plochý 125 mm od společnosti s výborným jménem Zbirovia snadno seženete právě nyní na našich stránkách téměř zdarma! Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 125 mm – Zbirovia 101/125Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč zámečnický plochý 150 mm

Sekáč zámečnický plochý 150 mm od dodavatele s dlouholetou historií Zbirovia máte možnost najít tady v akci. Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 150 mm – Zbirovia 101/150Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč zámečnický plochý 175 mm

Sekáč zámečnický plochý 175 mm od skvělého a známého výrobce Zbirovia snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 175 mm – Zbirovia 101/175Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč zámečnický plochý 200 mm

Sekáč zámečnický plochý 200 mm od dodavatele s dobrým jménem Zbirovia získáte zrovna dneska za výprodejovou cenu! Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 200 mm – Zbirovia 101/200Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sekáč zámečnický plochý 250 mm

Sekáč zámečnický plochý 250 mm od výrobce se zárukou kvality Zbirovia snadno seženete momentálně na našich stránkách v akci! Zámečnický sekáč s plochou úderovou hlavou, délka 250 mm – Zbirovia 101/250Určeno pro odsekávání materiálu v autoservisu, dílně. průmyslových provozech apod.Kvalitní produkt osvědčeného českého výrobce – vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli.

Sada tyčových výsečníků ve stojánku

Sada tyčových výsečníků ve stojánku, děrovače 7ks – Narex Bystřice od dodavatele s dlouholetou historií NAREX BYSTŘICE pohodlně seženete zrovna dnes za výhodnou cenu. Sada tyčových výsečníků ve stojánku7ks v kovovém stojánku