Pneumatická plnička oleje ATF pro automatické převodovky

Pneumatická plnička oleje ATF pro automatické převodovky, sada 23 adaptérů od top značky MDtools můžete sehnat tady za výprodejovou cenu! Pneumatický přístroj na proplach a výměnu (plnění) oleje ATF v automatické převodovce, pojízdný, sada 23 adaptérů pro různé značky aut – Kraftwelle HN-ATF20DTEModerní a kvalitní plnička na výměnu převodového oleje s funkcí proplachu, pracující na pneumatickém principu. Umožňuje odsání opotřebeného oleje, pročištění převodovky a její následovné naplnění novou kapalinou za cca 20 minut. Vhodné i pro specifické „automaty“, jako DSG (koncern VAG), 7G-Tronic (Mercedes-Benz) atd. Při výměně se stroj napojuje jednak na kompresor (zdroj stlačeného vzduchu) a také zpravidla na vývody nebo vedení od automatické převodovky k chladiči oleje (pomocí speciální připojovací hadice). Výměnu oleje podle předpisu výrobců lze provést velmi kvalitně, bez námahy, při zachování nezbytné čistoty. Přístroj se skládá z pojízdné skříně se zásobníky pro opotřebený i nový olej, pneumatické části a ovládacího pultu v horní části. Snadno se ovládá: veškeré ovládací prvky jsou na centrálním pultu dobře dosažitelné. Přesouvání po dílně pomáhají 4 kolečka – s přístrojem je možné zajet až k vozidlu.Velmi prodávaný kus Pneumatická plnička oleje ATF pro automatické převodovky, sada 23 adaptérů najdete právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé sekci olejové hospodářství! Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Přední dodavatel MDtools pro vás připravuje kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další zboží od značky MDtools. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tlakové dělo Bead Bazooka 6L2

Tlakové dělo Bead Bazooka 6L2, 6 litrů, certifikát – Gaither od výrobce Gaither snadno můžete najít právě nyní na našich stránkách v akci. Tlakové dělo (tzv. vzduchová bazuka) s objemem 6 litrů, tlak 10 bar, s certifikátem – Gaither Bead Bazooka 6L2Nástroj pro usnadnění nasazení (tzv. naskočení) patky pláště na ráfek a k jejímu předhuštění. Univerzální provedení: určeno pro motocykly, osobní automobily, lehké nákladní vozy a těžká užitková vozidla. Hlavní výhody:- nová BEAD BAZOOKA® využívá vylepšenou verzi technologie rychlého uvolnění vzduchu (RAR) ventilu ovládaného spouštěčem, nový ventil se dá lehce opravit nebo vyměnit, tudíž prodlužuje životnost tlakového děla- spoušť umožňuje mít obě ruce na zásobníku pro účinnější a bezpečnější kontrolu předhuštění- CERTIFIKÁT (Evropská certifikace TUV/CE a certifikace ASME (The American Society of Mechanical Engineers))- antikorozní nátěr vnitřního prostoru nádrže Technické parametry:- objem nádrže: 6 litrů- pracovní tlak: 10 bar- rozměry: 59x18x31 cm- hmotnost: 7,2 kgVýjimečný a žádaný kousek Tlakové dělo Bead Bazooka 6L2, 6 litrů, certifikát jde pořídit mimo jiné na našich stránkách umístěný v kategorii novinky. Nyní najdete zcela nové zboží z této populární sekce v bezva akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na více kousků značky Gaither. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Gaither vyrábí vynikající výrobky.

Ohýbačka brzdových trubek 4

Ohýbačka brzdových trubek 4,75 mm, ruční – QUATROS QS70010 od kvalitního výrobce QUATROS lze sehnat zde teď za báječnou cenu! Přípravek na ohýbání brzdového potrubí, pro tloušťku 4,75 mm, větší a menší oblouk – QUATROS QS70010Dvoustranná ruční ohýbačka na brzdové trubky. Umožňuje vytvářet větší i menší ohyby – vybavena zakončeními s různě velkými průměry.Pro standardní trubičky s průměrem 4,75 mm.
Hodně povedený výrobek je dostupný bezprostředně na stránkách ve známé kategorii brzdy – oprava. Nyní najdete ještě další výrobky ze zmíněné sekce za parádní cenu!

Aku rázový utahovák 3/4"

Aku rázový utahovák 3/4″, 2x baterie 5.0 Ah, nabíječka – Milwaukee M18 ONEFHIWF34-502X od značky s dlouholetou tradicí Milwaukee pohodlně pořídíte tady a teď za akční cenu! Rázový utahovák na AKU pohon, se čtyřhranem 3/4“, bezkartáčovým motorem a monitorovacím systémem ONE KEY, v sadě s rychlonabíječkou a dvěma akumulátory v bytelném kufru – Milwaukee M18 ONEFHIWF34-502XBytelná a kvalitní utahovačka s vysokými točivými momenty pro utahování i povolování. Díky zkrácené délce 213 mm se hodí i pro práci se stísněných prostorách.Vybaveno systémem DRIVE CONTROL se 4 režimy: čtyři různá nastavení otáček a točivého momentu. Nářadí se díky tomu přesně přizpůsobí pracovním podmínkám.Ve 4. režimu pro povolení šroubů se uvolní matice točivým momentem 1898 Nm, potom nástroj přejde na otáčky 750 ot/min. Spojovací prvky jsou tak uvolněny podstatně lépe než pomocí standardního nářadí.Aplikace ONE KEY: umožňuje kontrolu nástrojů a jejich bezdrátové přizpůsobení obsluze pro zvýšení produktivity a konzistentnější výsledky. Nástroj je také vybaven na cloudu založenou platformou pro správu inventáře, která usnadňuje sledování nářadí na dálku (např. jako prevence proti krádežím, zneužívání pracovního vybavení k soukromým účelům apod.). Program lze nainstalovat např. na chytrý telefon.Flexibilní AKU systém zajišťuje provoz s každou baterií Milwaukee M18.Technická data utahováku:Rozměr vodicího 4hranu: 3/4“Max. utahovací moment: 1627 NmMax. povolovací moment: 2034 NmPočet úderů za minutu: 0-850/0-1850/0-2400/0-2400Počet otáček bez zatížení za minutu: 0-800/0-1300/0-1800/0-1800Hmotnost (včetně baterie): 3,5 kgTechnická data nabíječky:Napájecí proud: 220-240 VFrekvence: 50/60 HzBalení obsahuje:- AKU rázový utahovák 3/4“- 2x 5,0 Ah REDLITHIUM-ION™ akumulátor- nabíječka- Heavy Duty kufr Hodně oblíbený produkt Aku rázový utahovák 3/4″, 2x baterie 5.0 Ah, můžete koupit v pohodě na našich stránkách umístěný v rubrice aku rázové utahováky! Najděte si zcela nové produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu. Významný dodavatel Milwaukee vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty

Aku rázový utahovák 1/2" 18V 1356 Nm

Aku rázový utahovák 1/2″ 18V 1356 Nm, 2x baterie 5,0 Ah – Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502X od výrobce s mnohaletou tradicí Milwaukee máte možnost dostat momentálně na webu levně. Bateriový – akumulátorový rázový utahovák 18V, vodicí 4hran 1/2“, v sadě se 2 bateriemi a rychlonabíječkou v heavy duty kufru – Milwaukee M18 ONEFHIWF12-502XM18 FUEL akumulátorový rázový utahovák s technologií ONE-KEY™, zajištěním nástroje pojistným kroužkem, momentem 1356 (1898) Nm v kompaktním rozměru 213 mm, který poskytuje lepší přístup do těsných prostorů. Hlavní výhody:- M18 FUEL™ rázový šroubovák s vysokým točivým momentem s technologií ONE-KEY™ má utahovací moment 1356 Nm v kompaktním rozměru 213 mm, který poskytuje lepší přístup do těsných prostorů- 4 režimový systém DRIVE CONTROL™ umožňuje použít čtyři různá nastavení otáček a točivého momentu, a tak maximalizovat všestrannost aplikace- v režimu 4 pro odstranění šroubů se uvolní matice točivým momentem 1898 Nm, potom se přejde na otáčky 750 ot/min – bezkonkurenční proces pro odstraňování spojovacích prvků- integrovaný senzor načítající rázy zvyšuje konzistenci opakovatelnosti nastavení vybraného točivého momentu- aplikace ONE-KEY™ pro kontrolu nástrojů umožňuje bezdrátově přizpůsobení nástrojů zákazníkům pro zvýšení produktivity a pro konzistentní výsledky- monitorovací a zabezpečovací nástroj ONE-KEY™ je vybaven na cloudu založenou platformou pro správu inventáře, která podporuje sledování nástrojů a prevenci krádeží- pro zajištění nástroje je použit zajišťovací 1/2˝ třecí kroužek- flexibilní akumulátorový systém – provoz s každým akumulátorem Milwaukee® M18™ Technické parametry:- napětí/kapacita akumulátoru: 18 V/5,0 Ah Li-Ion- počet akumulátorů: 2 ks- nabíječka: 59 min- otáčky naprázdno: 0 ÷ 550 / 0 ÷ 1 400 / 0 ÷ 1 750 / 0 ÷ 1 750 ot./min- počet úderů: 0 ÷ 950 / 0 ÷ 1 750 / 0 ÷ 2 100 / 0 ÷ 2 100 /min.- max. velikost šroubů: M33- upínání nářadí: 1/2“- max. moment: 130/400/1 356/1 356 Nm- moment rázu matic: 1 898 Nm- hmotnost s akumulátorem: 3,3 kg Sada obsahuje:- 2x akumulátor REDLITHIUM-ION 5,0 Ah- nabíječka 59 min- heavy duty kufr Tento kvalitní produkt lze pořídit rovnou na našem webu zařazený v rubrice aku rázové utahováky. Pořiďte si podobné produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! Značka Milwaukee vám nabízí skvělé zboží Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další prověřené zboží od výrobce Milwaukee. Najdete je níže na této stránce.

Bezdušové ventily skryté

Bezdušové ventily skryté, kovové černé, pro otvor 11.3 mm, sada 4 ks s adaptérem od top výrobce MDtools můžete koupit zrovna za výhodné peníze. Skryté bezdušové ventily pro osobní vozidla, kovové – černá barva, v sadě 4 kusů s adaptérem pro huštění.Určeny pro montáž do otvoru 11,3 mm.Ideální především pro disky s nýty – opticky nahrazují jeden z nýtů a díky tomu nejsou téměř vidět. Pro černě lakované ráfky – neruší jejich celkový vzhled.Horní část ventilku může být ve 2 variantách: imbus (6hran) nebo plochý šroubovák (na funkčnost nemá vliv).Ilustrační obrázek.Velmi prodávaný produkt Bezdušové ventily skryté, kovové černé, jde nakoupit teď na webu v populární rubrice osobní a dodávkové! Prozkoumejte ještě další výrobky z této oblíbené rubriky za internetové ceny!

Ruční čerpadlo rotační sudové

Ruční čerpadlo rotační sudové, na benzín, naftu, olej a další kapaliny od oblíbené značky Genborx snadno získáte tady teď se slevou! Ruční rotační sudové čerpadlo – pumpa pro čerpání benzinu, nafty, petroleje/kerosinu, olejů, ethylalkoholů atd. ze sudů 60/110/210 l – Genborx RP-91AHNástroj nalézá široké uplatnění pro čerpání benzinu, nafty, petroleje/kerosinu, olejů, ethylalkoholů atd. ze sudů 60 l/ 110 l / 210 l.Vyrobeno ze speciální hliníkové slitiny s klikou, výtokovým kolenem a hadicí. Hlavní výhody:- skříň čerpadla: speciální hliníková slitina – rotor a lopatky čerpadla: PPS / Ryton / Techtron (polyfenylensulfid se značnou chemickou a teplotní odolností) – těsnění čerpadla: Viton / FKM (fluoroelastomer s vysokou chemickou odolností, použitelností i v extrémních tepelných podmínkách, s nízkou permeabilitou) – klika: speciální hliníková slitina – výtokové koleno/hubice a 3dílná sací trubka: kovové, galvanizované – výtoková hadice (připojuje se na výtokovou hubici): pružná, umělá hmota – vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost  Technické parametry:- výkon: 0,28 l/otočení – průměr skříně čerpadla: 135 mm- délka kliky: 160 mm- délka/průměr výtokové hubice: 300/25 mm- délka/průměr výtokové hadice: 1340/30 mm- 3dílná sací trubka: 3 x 380 mm, průměr 32 mm- připojovací sudový adaptér: G 2″- hmotnost: 2800 gOblíbený a akční výrobek Ruční čerpadlo rotační sudové, na benzín, naftu, olej a další kapaliny naleznete pohodlně tu umístěný v kategorii plničky. Nyní můžete získat jiné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další skvělé kousky od značky Genborx. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Odvlhčovací polštářek do auta DRY CAR MINI 150 g - SIXTOL

Odvlhčovací polštářek do auta DRY CAR MINI 150 g – SIXTOL od spolehlivého výrobce SIXTOL najdete nyní za báječnou cenu! Polštářek na pohlcování vlhkosti v interiérech, 150 gramů, opakovaně použitelný – SIXTOL DRY CAR MINI SX4041Určeno pro čistá/průhledná okna a suchý interiér. Polštářek pohlcuje nežádoucí vlhkost ze vzduchu, díky čemuž chrání interiér vozu nebo domácnosti, oblečení a další věci před plísněmi, zpomaluje korozi kovu způsobenou vlivem vysoké vlhkosti a zároveň slouží jako vzhledný doplněk.Polštářek DRY CAR MINI obsahuje 150 g vysoušecích kuliček ze Silikagelu, které ze vzduchu pojmou přibližně 50 ml vody a uchovají ji v sobě. Jakmile je dosaženo maximální kapacity polštářku, dojde ke zbarvení modrého indikačního puntíku do růžova a polštářek je potřeba před dalším použitím vysušit. Polštářek lze za pouhých 30 minut snadno vysušit v kuchyňské troubě nastavené maximálně na 70 – 80 °C a poté je opět připraven k použití.Kromě odstranění vlhkosti v autě je polštářek vhodný také do karavanu nebo domácnosti, zejména do skříní s oblečením, kuchyně, dětského pokoje, koupelny, skladovacích prostor a dalších míst, kde dochází k tvorbě nežádoucí vlhkosti. Hlavní výhody:- pohlcuje nežádoucí vlhkost ze vzduchu- pojme přibližně 50 ml vody- lze ho vysušit za pouhých 30 minut a opakovaně použít- je vybaven praktickým poutkem na zavěšení- díky univerzální šedé barvě se polštářek hodí pro muže i pro ženy- žádné napájení- funkční životnost až 2 roky Technické parametry:- rozměry: 10,5 x 16 x 3 cm- hmotnost: 150 g- materiál: vnější povlak z mikrovlákna 80 % polyester a 20 % polyamid, vnitřní povlak z netkané textilie, náplň polštářku z kuliček Silikagelu
Tento výjimečný produkt Odvlhčovací polštářek do auta DRY CAR MINI 150 g – SIXTOL můžete koupit právě zde tady a teď na našem webu v rubrice novinky. Vyhledejte si další produkty z této rubriky za super cenu!

Pneuhustič 0-12 bar

Pneuhustič 0-12 bar, s manometrem – OMG63 od výrobce Ferdus je k získání u nás za nejnižší cenu! Přístroj na huštění pneumatik aut, motorek atd., pro tlak 0-12 bar, s analogovým tlakoměrem průměru 80 mm – O.M.G 63Univerzální hustič na kontrolu tlaku v kolech a jejich nahuštění (nafoukání) na předepsanou míru. Snadno se ovládá – vzduch se pouští velkou pákou u rukojeti, v orientaci pomáhá kulatý tlakoměr s barevně rozdělenou stupnicí. Pro odolnost proti nárazu má manometr gumový ochranný návlek.Dodáváno s hadičkou délky 80 cm a standardní husticí koncovkou.Vyrobeno italským výrobcem O.M.G. Technické parametry:- měřicí rozsah: 0-12 bar- délka hadičky: 80 cm- průměr manometru: 80 mm
Kvalitní a oblíbený produkt je k sehnání lehce tady na webu v rubrice pneuhustiče. Nyní získáte ještě jiné výrobky z této populární sekce ve výprodejové akci! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte na další kvalitní kousky od značky Ferdus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka Ferdus vám může poskytnout špičkové výrobky. A tady je důkaz.

Pneuhustič Eurodainu 0

Pneuhustič Eurodainu 0,7-11 bar, kalibrovaný, licence Michelin – SCHRADER od dodavatele kvalitních produktů SCHRADER můžete dostat aktuálně na našich stránkách trvale výhodně! Přístroj Eurodainu na huštění pneumatik, analogový manometr a hadička 1,5 metru, s protokolem výrobce o kalibraci – SchraderVysoce kvalitní a moderní pneuhustič vyrobený v licenci firmy Michelin. Hlavní výhody:- rozsah 0,7-11 bar hadice s husticí koncovkou je dlouhá 1,5m- připojení vzduchu vsuvkou 1/4″ s vnějším závitem (je součástí hustiče)- zobrazení tlaku v barech tento – pracuje 2x rychleji při dofukování než běžné modely- tělo je vyrobeno z tvrzeného plastu s vnitřní mosaznou trubicí – je mnohem odolnější, při prasklině těla přístroj pracuje dále koncovka naprosto spolehlivě sedí a neprofukuje- doba platnosti ověření je určena vyhláškou Ministerstva průmyslu a obchodu

Zrcátko sférické kulaté

Zrcátko sférické kulaté, sada 2 ks od značky se zárukou kvality COMPASS můžete najít právě dnes ve slevě! Kulatá panoramatická zrcátka na vnější zpětná zrcátka, průměr 55 mm, sada 2 kusy – COMPASS 05233Speciální druh vypouklých zrcátek pro zmenšení tzv. mrtvého bodu ve vnějších zpětných zrcátkách automobilů, motorek atd.Jednoduchá instalace nalepením. Tento oblíbený produkt Zrcátko sférické kulaté, sada jde sehnat právě tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii novinky! Nyní můžete najít akční zboží z této známé kategorie snadno online! Oblíbená značka COMPASS pro vás vyrábí top produkty. A to je teprve začátek.

Náhradní oka 10 mm pro krycí plachty

Náhradní oka 10 mm pro krycí plachty, plast, sada 10 ks s osvědčenou značkou MAGG jde koupit u nás právě za nejnižší cenu. Výměnná úchytná oka pro zakrývací plachty, plastová dvoudílná, sada 10 kusů – MAGG 110148Náhradní očka pro uchycení plachet na auta, motorky apod. s vnitřním průměrem cca 1 cm a vnějším 2,8 cm.Oko je složené ze dvou částí: obě zacvakněte dohromady a utěsněte úderem kladívka, paličky nebo podobného nástroje.
Tento velmi oblíbený produkt Náhradní oka 10 mm pro máte možnost pořídit nyní na webu ve známé sekci krycí plachty! Získejte zlevněné výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu! U zákazníků oblíbený výrobce MAGG pro své zákazníky prodává top produkty To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od dodavatele MAGG. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Náhradní oka 12 mm pro krycí plachty

Náhradní oka 12 mm pro krycí plachty, kov, sada 10 ks a raznice od výrobce s mnohaletou tradicí MAGG jednoduše seženete tady nyní za výprodejovou cenu! Výměnná úchytná oka pro zakrývací plachty, kovová dvoudílná, sada 10 kusů s montážní raznicí – MAGG 110011Náhradní očka pro uchycení plachet na auta, motorky apod. s vnitřním průměrem cca 1,2 cm.Oko je složené ze dvou částí: obě vložte do raznice a sklepněte do sebe. Velmi prodávaný produkt Náhradní oka 12 mm pro krycí plachty, kov, sada 10 jde pořídit přímo tady u nás umístěný v kategorii krycí plachty. Připravili jsme akční výrobky ze zmíněné kategorie za výborné peníze! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky MAGG. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Náhradní oka 12 mm pro krycí plachty

Náhradní oka 12 mm pro krycí plachty, kov, sada 50 ks od značky se zárukou kvality MAGG máte možnost najít právě dnes za výhodné peníze! Výměnná úchytná oka pro zakrývací plachty, kovová dvoudílná, velká sada 50 kusů – MAGG 110056Náhradní očka pro uchycení plachet na auta, motorky apod. s vnitřním průměrem cca 1,2 cm.Oko je složené ze dvou částí: obě vložte do speciální raznice a sklepněte do sebe. Možné nouzově použít i kladivo, paličku nebo podobný nástroj.Zajímavý produkt Náhradní oka 12 mm pro krycí plachty, kov, sada naleznete právě na stránkách v sekci krycí plachty! Nyní získáte nové produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny! Významná značka MAGG vám poskytuje kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Lžíce - páka na výměnu moto pneu

Lžíce – páka na výměnu moto pneu, pro kros a off-road – ASTA od přední značky ASTA je k dostání zrovna dnes napořád výhodně. Nástroj na nazutí a vyzutí pneumatik motorek, speciální tvarování – ASTA A-MK115Speciální montážní páka „montpáka“ (lžíce) pro montáž a demontáž plášťů kol na ráfky motorek. Určena pro terénní a krosové pneumatiky, včetně kol vyplněných materiálem typu Muse. Oblíbený výrobek Lžíce – páka na výměnu moto pneu, pro kros a off-road – ASTA máte možnost dostat zrovna tady na webu ve známé kategorii montážní páky. Mrkněte na ještě ostatní zboží z této sekce za skvělou cenu. Populární dodavatel ASTA pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další zboží od značky ASTA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Lžíce - páka na výměnu moto pneu

Lžíce – páka na výměnu moto pneu, pro supermoto a off-road – ASTA od výrobce s dlouholetou historií ASTA jednoduše seženete v aktuální nabídce za nejnižší cenu. Nástroj na nazutí a vyzutí pneumatik motorek, speciální tvarování – ASTA A-MK115ASpeciální montážní páka „montpáka“ pro montáž a demontáž plášťů kol na ráfky motorek. Určena pro terénní a supermoto pneumatiky, včetně kol vyplněných materiálem typu Muse. Super produkt Lžíce – páka na výměnu moto pneu, pro supermoto a off-road – ASTA pořídíte přímo tu na stránkách zařazený v kategorii montážní páky! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky ASTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Držáky - klipsy pro krycí plachty 25x85 mm

Držáky – klipsy pro krycí plachty 25×85 mm, sada 4 ks od našeho předního výrobce MAGG je k sehnání v naší nabídce za super cenu. Úchyty pro přichycení zakrývacích plachet, stahovací typ, rozměr 2,5×8,5 cm, polypropylenové, sada 4 kusy – MAGG 110057Držáky vhodné pro zajištění stanu či zakrývací plachty na auto, motorku či zahradu.Vybaveno tzv. stahovacím zámkem: čím více se pojistka posouvá dopředu, tím jsou čelisti sevřenější.
Velmi oblíbený kousek pořídíte přímo na našich stránkách zařazený v rubrice krycí plachty. Připravili jsme podobné produkty z této populární kategorie za extra cenu. To však není vše, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další kousky od značky MAGG. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce MAGG může nabídnout kvalitní sortiment.

Držáky - klipsy pro krycí plachty

Držáky – klipsy pro krycí plachty, sada 4 ks od skvělého výrobce MAGG snadno můžete sehnat tady a teď za výborné peníze! Úchyty pro přichycení zakrývacích plachet, šroubovací typ, nylonové, sada 4 kusy – MAGG 110058Držáky vhodné pro zajištění stanu či zakrývací plachty na auto, motorku či zahradu.Vybaveno šroubovacím zámkem: snadno se utahují či povolují.Tento nejprodávanější produkt Držáky – klipsy pro krycí plachty, sada 4 ks můžete získat právě teď tady na našem webu v populární kategorii krycí plachty! Najděte si kvalitní kousky ve zmiňované rubrice za extra cenu!

Držáky pro krycí plachty

Držáky pro krycí plachty, guma 160 mm, sada 10 ks od skvělého výrobce MAGG snadno naleznete tady teď právě za super peníze! Gumové držáky pro zakrývací plachty, délka 16 cm, s plastovou hlavou, sada 10 kusů – MAGG PL010Jednoduché ale velmi účinné gumy pro uchycení plachet na přikrytí automobilů, motorek, ale i předmětů na zahradě. Na gumě se snadno udělá smyčka a celek se pak pomocí plastové hlavy zajistí. Technické parametry:- délka lana 160 mm- průměr lana 5 mm- průměr plastové hlavy 27 mm- materiál: guma/polypropylen Hodně oblíbený produkt získáte bez obtíží tu na našem webu v populární kategorii krycí plachty. Pořiďte si ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další vybrané produkty značky MAGG. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Gumová podložka zvedáku 123x28 mm

Gumová podložka zvedáku 123×28 mm, kulatá s límcem od značky se zárukou kvality Ferdus jde nakoupit zde teď ve výhodné akci. Podložka pro autozvedáky a hevery, kulatá 123×28 mm s límcem, tvrdá pryž – Ferdus 10.315Gumový podklad s hrubým povrchem určený ke zvedání vozidel na zvedácích (heverech). Umisťuje se mezi rameno zvedáku a práh či jiné opěrné místo na autě. Díky tomu umožňuje zvednutí bez rizika poškození vozu. Technické parametry:- průměr: 123 mm- vnější průměr s límcem: 105 mm- výška: 28 mm- hmotnost: 197 gVelmi oblíbený produkt Gumová podložka zvedáku 123×28 mm, kulatá s límcem je k sehnání již dnes na našem webu umístěný v rubrice autozvedáky. Nyní získáte podobné produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Ferdus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární dodavatel Ferdus dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží.

Matice na kola Ford M12x1

Matice na kola Ford M12x1,5, klíč 19 mm, kužel 60 ° s pohyblivou podložkou od dodavatele s dobrým jménem MDtools pořídíte u nás nyní za rozumné peníze! Matice na originální alu (litá) kola Ford M12x1,5 s pohyblivou podložkou, dosedací plocha kužel 60°, průměr dosedací plochy 27 mm, uzavřená.Určeno pro originální alu kola vozidel značky Ford. Klíč (HEX) 19, pevnost matice (H) 10.9. Vhodné pro modely Ford:- B-Max (JK8 od 01/2012)- C-Max (DM2 od 02/2007, DXA 07/2010, od 01/2012)- Cougar, Fiesta (J5S od 01/1996, JVS od 01/1996, JD3 od 11/2001, JH1 od 11/2001, JC3 od 04/2007, JA8 od 09/2008, JR8 od 09/2008, od 05/2012)- Focus (DA3 od 11/2004, DB3 od 04/2005, DYB od 03/2011, DAW/DBW 10/1998-11/2004, od 11/2012)- KA (RBT 09/1996-11/2008)- Kuga (DM2 od 05/2012)- Mondeo (BA7 od 03/2007, B4Y/B5Y od 11/2000) Tento zlevněný výrobek je k získání snadno tady na stránkách v sekci jednotlivé kolové šrouby a matice! Nyní koupíte ještě další zboží ve zmíněné kategorii ve slevě! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele MDtools. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Klíny pod kola - špalky

Klíny pod kola – špalky, gumové, sada 2 ks od kvalitního výrobce Ferdus pohodlně získáte u nás ve výhodné akci. Zakládací klíny pod kola vozidel (tzv. špalky), gumové, žebrovaný protiskluzový povrch, sada 2 kusy (1 pár) – Ferdus 10.456Jednoduchá a účinná pomůcka pro zabezpečení vozidla (zašpalkování) proti pohybu (např. při opravách, odstavení apod.). Technické parametry:- rozměry: 129 x 106 x 78 mm- hmotnost: 0,66 kg/párTento výjimečný produkt Klíny pod kola – špalky, je k dostání mimo jiné na stránkách zařazený v rubrice novinky. Máme pro vás parádní zboží z této populární kategorie za parádní cenu.

Klíny pod kola - špalky

Klíny pod kola – špalky, skládací, kovové s gumovou podložkou, sada 2 ks pocházející od značky Ferdus lze sehnat právě za nejnižší cenu. Zakládací klíny pod kola vozidel (tzv. špalky), skládací konstrukce, kovové s gumovým povrchem, sada 2 kusy (1 pár) – Ferdus 10.454Jednoduchá a účinná pomůcka pro zabezpečení (zašpalkování) vozidla proti pohybu (např. při opravách, odstavení apod.). Styčné plochy s kolem jsou vybaveny gumovou podložkou.Klíny lze složit, díky čemuž nezabírají při skladování zbytečně moc místa. Technické parametry:- rozměry: 105 x 85 x 90 mm- hmotnost: 0,7 kg/pár

Klíny pod kola - špalky

Klíny pod kola – špalky, skládací, kovové, sada 2 ks od skvělého a známého výrobce Ferdus jde sehnat v naší nabídce levně. Zakládací klíny pod kola vozidel (tzv. špalky), skládací konstrukce, kovové, sada 2 kusy (1 pár) – Ferdus 10.455Jednoduchá a účinná pomůcka pro zabezpečení (zašpalkování) vozidla proti pohybu (např. při opravách, odstavení apod.).Klíny lze složit, díky čemuž nezabírají při skladování zbytečně moc místa. Technické parametry:- rozměry: 105 x 85 x 90 mm- hmotnost: 0,7 kg/pár
Hodně povedený produkt Klíny pod kola – špalky, skládací, kovové, sada 2 ks můžete sehnat bezstarostně tady na stránkách umístěný v kategorii novinky! Nyní můžete najít nové zboží z naší rubriky za výborné peníze! Přední dodavatel Ferdus pro vás vyrábí top výrobky Udělejte radost sami sobě. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další kousky značky Ferdus. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Měřič tlaku mechanický - pružinový

Měřič tlaku mechanický – pružinový, 0,5-3,5 bar od populárního výrobce Ferdus pořídíte zde nyní za rozumné peníze. Pneuměřič – přístroj na měření tlaku v pneumatikách, rozsah 0,5 až 3,5 bar, pružinová mechanika – Ferdus 10.46Jednoduchý mechanický měřič pro kontrolu nahuštění kol automobilů, motorek, jízdních kol apod.Kompletně mechanický princip: přístroj funguje na principu překonávání tlaku pružiny – uvnitř je válec a píst. Na píst působí tlak vzduchu z pneumatiky a překonává tak sílu pružiny. S pístem je spojen výsuvný ukazatel se stupnicemi.Dvě stupnice: na jedné je znázorněn tlak v barech (kg/cm2) – označena kg; na druhé stupnici je tlak v psi. Technické parametry:- rozsah měřeného tlaku: 0,5 – 3,5 bar- typ: analog- možnost volby jednotky měření: bar, psi
Zajímavý výrobek Měřič tlaku mechanický – pružinový, 0,5-3,5 bar je k získání již dnes tu na našem webu v populární kategorii pneuhustiče. Nyní si můžete pořídit parádní kousky ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, u nás najdete více kousků od značky Ferdus. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků

Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků, připojení 1/4″ – BGS 1114-1 od skvělého a známého výrobce BGS technic jednoduše můžete získat zde nyní pořád výhodně. Pístnice na zatlačování pístků brzd, pro pravý i levý závit, připojení rychlospojkou, vylepšené provedení – BGS technic 1114-1Používá se pro snadné a rychlé zatlačení pístků to brzdového třmene. Směr otáčení se ovládá pomocí speciálního prvku na konci vřetena. Přípravek díky tomu umí kompenzovat různá stupání závitů.Ke zdroji stlačeného vzduchu se připojuje pomocí rychlospojky 1/4“. Často hledaný produkt Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků, seženete právě nyní u nás ve známé sekci brzdy – oprava! Nyní si můžete vybrat parádní zboží z naší kategorie z pohodlí domova! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka BGS technic dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků

Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků, připojení 1/4″ – BGS 1118 od značky se skvělou pověstí BGS technic máte možnost pořídit momentálně na našich stránkách extra výhodně. Pístnice na zatlačování pístků brzd, pro pravý i levý závit, připojení rychlospojkou – BGS technic 1118Používá se pro snadné a rychlé zatlačení pístků to brzdového třmene. Směr otáčení se ovládá pomocí speciálního prvku na konci vřetena. Přípravek díky tomu umí kompenzovat různá stupání závitů.Ke zdroji stlačeného vzduchu se připojuje pomocí rychlospojky 1/4“. Levný kousek Pneumatický přípravek na zatlačení brzdových pístků, připojení 1/4″ – BGS je k sehnání jednoduše tady a teď na našem webu v populární kategorii brzdy – oprava. Máme pro vás zcela nové zboží ve zmíněné sekci v akci!

Montážní pasta na pneu 5 kg univerzální

Montážní pasta na pneu 5 kg univerzální, oranžová barva, velký teplotní rozsah – TOP LINE značky MDtools lze koupit aktuálně na našich stránkách trvale výhodně. Pasta – přípravek na montáž či demontáž osobních i nákladních pneumatik, pro teploty od -20 °C do + 45 °C, kyblík 5 kg – TOP LINE 14-701Speciální prostředek pro snadné nasazení nebo zutí pláště z ráfku. Má výborné kluzné vlastnosti, je vhodná pro práci s malými i velkými koly.Nebývalý teplotní rozsah od -20 do + 45 stupňů Celsia umožňuje použití či skladování v zimě i létě. Snadné použití: štětcem se na pneumatiku nanese tenká vrstva pasty. Plášť se pak může nasadit na disk. Po obutí rychle vysychá a guma tak dobře přilne k ráfku.
Velmi žádaný produkt Montážní pasta na pneu 5 kg univerzální, oranžová barva, velký teplotní jde pořídit snadno tady u nás v oblíbené kategorii novinky. Nyní si můžete koupit akční kusy ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. Známá značka MDtools pro své zákazníky dodává top sortiment. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další produkty značky MDtools. Najdete je níže na této stránce.

Montážní páka na pneumatiky - montpáka extra dlouhá 750 mm

Montážní páka na pneumatiky – montpáka extra dlouhá 750 mm, tvrzená – BGS 1534 od známé společnosti BGS technic můžete nakoupit zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Páka na montáž a demontáž pneumatik z ráfků „montpáka“, délka 75 cm, tvrzený materiál – BGS technic 1534Jednoduchý, ale vysoce účinný nástroj pro nasazování a zouvání plášťů kol. Díky mimořádné délce se hodí i pro obtížně montovatelné gumy – umožňuje vyvinout velkou páku. Speciálně tvarované konce usnadňují práci.Pochromovaný povrch. Technické parametry:- délka: 750 mm- hmotnost: cca 1,5 kg
Levný kousek je k získání snadno na našich stránkách v oblíbené sekci montážní páky! Vyhledejte si skvělé produkty z naší sekce za báječnou cenu! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další vybrané kousky značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka BGS technic má v nabídce top výrobky Přesvědčte se.

Montážní páky - montpáky na pneu 300-600 mm

Montážní páky – montpáky na pneu 300-600 mm, sada 4 ks – BGS 1548 od společnosti s výborným jménem BGS technic najdete právě zde v akci! Páky na montáž a demontáž pneumatik z ráfku kola, délky 30-60 cm, sada 4 kusy v látkovém obalu – BGS technic 1548Prakticky poskládaná sada montpák pro práci s plášti motocyklů, osobních i menších užitkových aut (dodávek). Nářadí má speciálně tvarované konce pro snadné nasazení patky pneumatiky na ráfek nebo jeho vysvlečení.Dodáváno v látkovém pouzdře s očky pro zavěšení na zeď.Povrch pák je pochromovaný pro lepší ochranu proti korozi a opotřebení. Souprava obsahuje páky délek: 300 – 400 – 500 – 600 mm Výjimečný výrobek Montážní páky – montpáky na pneu 300-600 mm, sada 4 ks – BGS 1548 lze sehnat nyní tu na webu zařazený v kategorii montážní páky! Nyní koupíte akční produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!

Ochranná lišta k montážní páce na pneu 380 mm BGS 1527

Ochranná lišta k montážní páce na pneu 380 mm BGS 1527 od předního výrobce BGS technic jednoduše pořídíte bezpečně online za extra cenu. Lišta po ochranu ráfků, délka 38 cm, pro montážní páku na kola, s montážními šrouby – BGS technic 1527-1Jednoduchá plastová ochrana litých (ALU) kol před poškrábáním a dalším poškozením při výměně pneumatik. Snadno se montuje pomocí 3 šroubů (dodávány v sadě).Určeno jako náhradní díl montážní páky „montpáky“ na kola BGS technic 1527. Unikátní a oblíbený produkt můžete získat ještě tady u nás ve známé kategorii montážní páky. Podívejte se na akční produkty ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na více produktů od značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý výrobce BGS technic vyrábí velmi kvalitní výrobky.

Vytahovací rukojeť na promáčkliny - BGS 865-7

Vytahovací rukojeť na promáčkliny – BGS 865-7 od výrobce BGS technic je k získání zrovna dneska skutečně levně. T-rukojeť na vytahování promáčklin pomocí adaptérů, pro metodu PDR – BGS technic 865-7Jednoduchý, ale velmi účinný nástroj na opravu malých poškození (důlků apod.) na karosérii. Do pracovního konce se uchytí adaptér, který se následně pomocí speciálního lepidla přichytí přímo na poškozené místo. Následně se plynulým tahem vytáhne zpět. Takto opravované místo není třeba tmelit, lakovat a podobně upravovat (Paintless Dent Repair – oprava bez nutnosti lakování).Určeno jako příslušenství nebo náhradní díl pro sadu na vyklepávání karosérie BGS technic 865.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Vytahovací rukojeť na promáčkliny – můžete najít pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci karosářské nářadí! Nyní můžete koupit zlevněné produkty z naší kategorie za super cenu!

Montážní páka na pneu - montpáka 380 mm

Montážní páka na pneu – montpáka 380 mm, s plastovou ochranou – BGS 1527 od skvělého výrobce BGS technic lze pořídit momentálně na našich stránkách ve výhodné akci! Páka na montáž a demontáž pneumatik z ráfků kol, délka 38 cm, s plastovou ochranou ráfku – BGS technic 1527Jednoduchý, ale velmi účinný nástroj pro nasazování a zouvání plášťů z kol. Páka je vybavena plastovou ochrannou podložkou tloušťky 5,5 mm – možné použít i pro práci s litými (ALU) koly bez rizika jejich poškrábání či jiného poškození. Plastová ochrana je k montpáce přišroubována pomocí 3 šroubů. Technické parametry:- délka: 380 mm- hmotnost: 440 g
Levný produkt Montážní páka na pneu – montpáka 380 mm, s plastovou ochranou – BGS 1527 je k získání právě tady u nás v oblíbené rubrice montážní páky. Připravili jsme skvělé produkty z této populární kategorie ve slevě.

Montážní páka na pneumatiky - montpáka extra dlouhá 750 mm - BGS 1439

Montážní páka na pneumatiky – montpáka extra dlouhá 750 mm – BGS 1439 od populární značky BGS technic získáte na našich stránkách za příznivou cenu. Páka na montáž a demontáž pneumatik z ráfků „montpáka“, délka 75 cm, Cr-V ocel – BGS technic 1439Jednoduchý, ale vysoce účinný nástroj pro nasazování a zouvání plášťů kol. Díky mimořádné délce se hodí i pro obtížně montovatelné gumy – umožňuje vyvinout velkou páku. Speciálně tvarované konce usnadňují práci.Kvalitní provedení: vyrobeno z chrom-vanadové (Cr-V) oceli, pochromovaný povrch. Technické parametry:- délka: 750 mm- hmotnost: cca 1,4 kg
Velmi oblíbený kousek Montážní páka na pneumatiky – montpáka extra dlouhá 750 mm – BGS 1439 lze nakoupit pohodlně tady na stránkách v oblíbené sekci montážní páky. Nyní můžete najít zcela nové výrobky z této známé rubriky v bezva akci.

Gumová podložka zvedáku 135x135x42 mm

Gumová podložka zvedáku 135x135x42 mm, pro elektromobily od výrobce se zárukou kvality Ferdus je dostupný online extra výhodně! Podložka pro autozvedáky, 13,5 x 13,5 x 4,2 cm, vhodná pro elektrická auta – Ferdus 10.309Speciální podklad pro zvedání osobních vozidel na nůžkových a jámových zvedácích s plochými nosníky. Díky zvláštnímu tvarování je vhodná pro zdvihání elektromobilů – testováno na modely Tesla 3 a Tesla Y.Kulatá část má průměr 60 mm, podložka je kónicky tvarovaná pro větší stabilitu.

Vytahovací můstek na promáčkliny

Vytahovací můstek na promáčkliny, pro metodu PDR – BGS 865-1 od skvělého a známého výrobce BGS technic pohodlně seženete právě téměř zdarma. Přípravek – vytahovák na malé promáčkliny karosérie, 2 opěrky – BGS technic 865-1Speciální nástroj pro vyrovnávání – vytahování menších poškození karosérie (malé důlky, promáčkliny apod.).Určeno pro opravy metodou PDR (Paintless Dent Repair) – bez nutnosti tmelení, lakování a podobných zásahů.
Tento výjimečný produkt Vytahovací můstek na promáčkliny, pro metodu PDR – BGS 865-1 můžete získat bezprostředně tady u nás ve známé sekci karosářské nářadí. Máme pro vás vyjímečné produkty z této populární sekce za příznivou cenu! Populární výrobce BGS technic vám představuje skvělé výrobky.

Zvedák pojízdný pro montáž kol Winntec WHEEL ASSIST ERGO+ Gaither

Zvedák pojízdný pro montáž kol Winntec WHEEL ASSIST ERGO+ Gaither od výrobce s dlouholetou historií Gaither máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za extra cenu. Pojízdný zvedák pro montáž a demontáž kol automobilů, nosnost 60 kg, kovová konstrukce – Gaither Winntec WHEEL ASSIST ERGO+Zvedací zařízení pro manipulaci i s těžšími koly užitkových a menších nákladních aut, off-roadů, SUV a podobných typů. Technické parametry:- maximální nosnost: 60 kg- výška: 1800 mm- šířka: 685 mm- pracovní výška: 1000 mm- hmotnost: 42 kgTento oblíbený kus Zvedák pojízdný pro montáž kol Winntec WHEEL můžete pořídit lehce tu na našich stránkách v kategorii dílenské doplňky! Nyní si můžete pořídit ještě podobné kousky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu!

Sada nožů a škrabek

Sada nožů a škrabek, komplet 27 kusů – BGS 364 od výrobce se zárukou kvality BGS technic snadno seženete v naší online nabídce levně. Škrabky a nože s výměnnými konci, různé rozměry, sada 27 dílů v plastové kazetě – BGS technic 364Nástroje určené například k odřezávání či oškrabávání lepidel, tmelů, odstraňování nálepek ze skel a na podobné práce. Sada obsahuje:- 1x úchyt – madlo na škrabky- 5x škrabka, šířka 12 mm- 5x škrabka, šířka 16 mm- 5x škrabka, šířka 20 mm- 5x škrabka zkosená pod úhlem 53 °, šířka 16 mm- 1x úchyt – madlo na nůž- 5x nůž Super produkt Sada nožů a škrabek, komplet 27 kusů – BGS 364 je k sehnání teď tady na našem webu zařazený v kategorii vyřezání! Pořiďte si akční produkty z této oblíbené kategorie za super ceny. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbený výrobce BGS technic má ve stále nabídkce vynikající zboží

Konev

Konev, nádoba na olej 5l od této skvělé značky MATO najdete právě zde za super peníze! Polyethylénová olejová konev – 5 litrůPolyethylénová konev / nádoba na olej a jiné kapaliny opatřená ochranným víčkem proti nečistotám a flexibilním výtokem se zátkou zabraňující rozlití.Obsah 5 litrů.

Přípravek na zatlačení - roztažení brzdových pístků - JONNESWAY AE310072

Přípravek na zatlačení – roztažení brzdových pístků – JONNESWAY AE310072 pocházející od značky JONNESWAY pohodlně seženete tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zatlačovací (roztahovací) přípravek na pístky kotoučových brzd, maximální šířka roztažení 85 mm, univerzální – JONNESWAY AE310072Používá se při montáži nových brzdových destiček. Po jeho vložení do třmenu se pomocí šroubového mechanismu začnou pracovní plochy roztahovat, čímž zatlačí brzdové pístky zpět. Následně je možná montáž nových desek.Vhodný pro většinu brzdových třmenů: ATE, Bendix, Delco, Girling.Max. roztažení: 85 mm Vysoce kvalitní produkt Přípravek na zatlačení – roztažení brzdových pístků – JONNESWAY AE310072 najdete v pohodě tu na našem webu v kategorii brzdy – oprava. Pořiďte si ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci.