Produkt bez obrázku

Palička gumová 450 g bílá, sklolaminátová rukojeť od výrobce se skvělou pověstí MAGG pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Gumová palice hmotnosti 0,45 kg, se sklolaminátovým topůrkem – MAGG 080162Kompaktní palička s gumovou úderovou hlavou je ideální pro autoservis, dílnu a další místa. Vhodná především pro montáž a demontáž (tzv. naklepnutí a vyklepnutí) citlivějších dílů, které by se úderem klasického kladiva nebo palice mohly poškodit.Rukojeť je vyrobena ze sklolaminátu, má ergonomický potah. Tento diskontní kousek můžete nakoupit pohodlně u nás zařazený v kategorii kladiva! Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z této populární kategorie za příznivou cenu! Tato značka MAGG pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty Podívejte se sami. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky MAGG. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904

Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904 od přední společnosti GYS France jednoduše najdete právě pořád výhodně! Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904Pneumatické kluzné vytahovací kladivo s přísavkami GYS 051904 renomované firmy GYS/Francie nalézá řadu uplatnění při karosářských rovnacích pracích. Základem sady je pneumatické kluzné vytahovací kladivo o hmotnosti 2,5 kg a 2 přísavky ze speciální gumy (průměr 120 mm a 150 mm). Přísavka zajistí prostřednictvím stlačeného vzduchu 6-8 bar požadované kvalitní přilnutí ke karosérii bez jejího poškození a úderovým kladivem se vytahuje deformovaná plocha karosérie. Součástí sady je i připojovací hadička na stlačený vzduch s uzavíracím ventilem a s rychlospojkou.
Kvalitní a žádaný výrobek je dostupný rovněž tu na webu v oblíbené sekci karosářské nářadí! Připravili jsme pro vás ještě ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za příznivou cenu.

Kladivo zámečnické 100 g - JONNESWAY M09100

Kladivo zámečnické 100 g – JONNESWAY M09100 od oblíbené značky se zárukou kvality JONNESWAY jde nakoupit u nás za výborné peníze! Univerzální „zámečnické“ kladivo, hmotnost 0,1 kg, ořechové (hickory) topůrko – JONNESWAY M09100Menší varianta kladívka vhodná pro jemnější práce – zatloukání malých hřebíků či skobiček do dřeva a dalších materiálů, montáž a demontáž malých dílů v autoservisu, dílně, průmyslu či domácnosti apod.Vysoce kvalitní produkt: úderová hlava je kovaná z kvalitní oceli pro zvýšenou odolnost proti opotřebení, topůrko je vyrobeno z ořechového dřeva (hickory) s lakovaným povrchem.
Často hledaný produkt Kladivo zámečnické 100 g máte možnost koupit pohodlně tu na našem webu v oblíbené kategorii kladiva! Máme pro vás ještě další produkty z této rubriky za nejlepší ceny.

Kladivo zámečnické 200 g - JONNESWAY M09200

Kladivo zámečnické 200 g – JONNESWAY M09200 od známého výrobce JONNESWAY máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce za báječnou cenu! Univerzální „zámečnické“ kladivo, hmotnost 0,2 kg, ořechové (hickory) topůrko – JONNESWAY M09200Menší varianta kladívka vhodná pro jemnější práce – zatloukání malých hřebíků či skobiček do dřeva a dalších materiálů, montáž a demontáž malých dílů v autoservisu, dílně, průmyslu či domácnosti apod.Vysoce kvalitní produkt: úderová hlava je kovaná z kvalitní oceli pro zvýšenou odolnost proti opotřebení, topůrko je vyrobeno z ořechového dřeva (hickory) s lakovaným povrchem. Ve slevě výrobek Kladivo zámečnické 200 g – JONNESWAY M09200 jde nakoupit ještě tady na našem webu v oblíbené sekci kladiva! Najděte si ještě podobné zboží z této rubriky za akční cenu.

Náhradní výměnná hlava paličky M2940 - polyuretanová žlutá - JONNESWAY M2940-T2

Náhradní výměnná hlava paličky M2940 – polyuretanová žlutá – JONNESWAY M2940-T2 od spolehlivé značky JONNESWAY jednoduše naleznete právě za super cenu. Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 40 mm, polyuretan (PU) – JONNESWAY M2940-T2Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2940.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Žlutá barva.

Náhradní výměnná hlava paličky M2950 - nylonová bílá - JONNESWAY M2950-T1

Náhradní výměnná hlava paličky M2950 – nylonová bílá – JONNESWAY M2950-T1 od kvalitní značky JONNESWAY jde sehnat právě dnes za báječnou cenu. Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 50 mm, nylon – JONNESWAY M2950-T1Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2950.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Bílá barva.

Náhradní výměnná hlava paličky M2950 - polyuretanová žlutá - JONNESWAY M2950-T2

Náhradní výměnná hlava paličky M2950 – polyuretanová žlutá – JONNESWAY M2950-T2 od dodavatele zboží JONNESWAY snadno můžete najít teď za výhodné peníze! Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 50 mm, polyuretan (PU) – JONNESWAY M2950-T2Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2950.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Žlutá barva.

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 27 mm – JONNESWAY M2927 od známé značky JONNESWAY pořídíte aktuálně za akční cenu! Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 27 mm, délka 270 mm, hmotnost 260 g – JONNESWAY M2927Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou náhradní hlavu (kat. číslo M2927-T2).

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 32 mm – JONNESWAY M2932 od známého výrobce JONNESWAY jednoduše naleznete aktuálně až neuvěřitelně levně. Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 32 mm, délka 290 mm, hmotnost 360 g – JONNESWAY M2932Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan (PU)- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou a nylonovou náhradní hlavu (kat. číslo M2932-T1 a M2932-T2).

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 40 mm – JONNESWAY M2940 od známého dodavatele JONNESWAY lze koupit zde za skvělou cenu! Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 40 mm, délka 330 mm, hmotnost 620 g – JONNESWAY M2940Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanové a nylonové náhradní hlavy (kat. čísla M2940-T1 a M2940-T2).

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 50 mm – JONNESWAY M2950 od známého předního výrobce JONNESWAY jde získat v naší online nabídce za parádní cenu! Palička s plastovými úderovými hlavami průměru 50 mm, hmotnost 830 g – JONNESWAY M2950Určeno pro údery na citlivější materiály, které by klasické ocelové kladivo mohlo poškodit (např. montáž různých autodílů apod.).Hlavice lze snadno vyměnit díky šroubovacímu mechanismu – v případě jejich opotřebení není třeba vyhazovat celý nástroj, ale jen poškozenou část.Kvalitní produkt: topůrko je z ořechového (hickory) dřeva s lakovaným povrchem.Ideální pro autoservis, dílnu, průmysl atd. Materiál:- žlutá hlava: polyuretan (PU)- bílá hlava: nylon K paličce je možné dokoupit polyuretanovou a nylonovou náhradní hlavu (kat. číslo M2950-T1 a M2950-T2).

Náhradní výměnná hlava paličky M2927 - polyuretanová žlutá - JONNESWAY M2927-T2

Náhradní výměnná hlava paličky M2927 – polyuretanová žlutá – JONNESWAY M2927-T2 od naší známé značky JONNESWAY můžete sehnat zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu! Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 27 mm, polyuretan (PU) – JONNESWAY M2927-T2Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2927.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Žlutá barva.

Náhradní výměnná hlava paličky M2932 - nylonová bílá - JONNESWAY M2932-T1

Náhradní výměnná hlava paličky M2932 – nylonová bílá – JONNESWAY M2932-T1 od kvalitního výrobce JONNESWAY máte možnost nakoupit nyní za super cenu. Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 32 mm, nylon – JONNESWAY M2932-T1Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2932.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Bílá barva.

Náhradní výměnná hlava paličky M2932 - polyuretanová žlutá - JONNESWAY M2932-T2

Náhradní výměnná hlava paličky M2932 – polyuretanová žlutá – JONNESWAY M2932-T2 od známého dodavatele JONNESWAY jednoduše můžete získat tady téměř zdarma! Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 32 mm, polyuretan (PU) – JONNESWAY M2932-T2Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2932.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Žlutá barva.

Náhradní výměnná hlava paličky M2940 - nylonová bílá - JONNESWAY M2940-T1

Náhradní výměnná hlava paličky M2940 – nylonová bílá – JONNESWAY M2940-T1 značky JONNESWAY lze pořídit aktuálně na webu extra výhodně! Výměnná úderová hlava pro palici, průměr 40 mm, nylon – JONNESWAY M2940-T1Určeno jako náhradní díl pro nástroj JONNESWAY M2940.Snadná výměna díky šroubovacímu upevnění – v případě opotřebení hlavičky stačí několik vteřin k montáži nové. Paličce se tím výrazně prodlužuje životnost.Bílá barva.

Kladivo zámečnické 800 g - JONNESWAY M09800

Kladivo zámečnické 800 g – JONNESWAY M09800 od přední značky JONNESWAY pohodlně pořídíte u nás ve slevě. Zámečnické kladivo Jonnesway M09800Váha 800 g, délka 350 mm.Kované z kvalitní oceli, topůrko z ořechového (hickory) dřeva.

Přípravek na vyklepávání drobných nerovností

Přípravek na vyklepávání drobných nerovností od našeho známého výrobce BGS technic lze získat u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Kolík pro vytlačení malých promáčklin, např. poškození po krupobití aj. – BGS 8684Rychlá a snadná oprava promáčklin na karoserii metodou PDR (přípravek na „tap down“ – zklepání drobných promáčklin), nepoškozuje původní lak. Pro použití s gumovým kladívkem. Vyrobeno z plastu, zepředu zaoblený. Technické parametry:- délka: 12 cm- materiál: plast (nylon)- zakulacená špička

Palička s pryžovými údernými konci 290 mm - Narex Bystřice 875202

Palička s pryžovými údernými konci 290 mm – Narex Bystřice 875202 od známého předního výrobce NAREX BYSTŘICE můžete nakoupit v aktuální nabídce za outletovou cenu. Palička s pražovými údernými konci 290 mmMontážní palička s výměnnými pryžovými konci je určena pro zámečnické, klempířské a truhlářské práce. Rukojeť paličky je vyrobena z PP hmoty.

Palička s různě tvrdými hlavami

Palička s různě tvrdými hlavami, průměr 60 mm – JONNESWAY M2960 od skvělého a známého výrobce JONNESWAY jednoduše můžete sehnat tady nyní za nejnižší cenu. Palička s plastovými úderovými hlavami Jonnesway M2960Pro autoservisní a dílenské použití.Průměr hlav: 60 mmDélka palice: 380 mmVáha: 1320 gMateriál:Žlutá hlava: polyuretanBílá hlava: nylonTopůrko je vyrobené z kvalitního ořechového (hickory) dřeva.K paličce možno dokoupit náhradní hlavy obou typů (kat. čísla M2960-T1 a M2960-T2) – snadná výměna díky šroubovacím úchytům.

Palička s úderovými hlavami guma-plast

Palička s úderovými hlavami guma-plast, 750 g – JONNESWAY M07016 od dodavatele zboží JONNESWAY máte možnost najít právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Palice s plastovou a gumovou úderovou hlavou, hmotnost 0,75 kg, s kovovým tělem – JONNESWAY M07016Nářadí vhodné pro práci s choulostivějšími materiály (např. plastové součásti vozidel apod.). Díky hlavám z umělé hmoty či gumy nehrozí při úderech tak velké riziko poškození, jako v případě kladiva či palice s kovovou hlavou.Ergonomicky tvarovaná gumová rukojeť umožňuje pevné a pohodlné uchopení.

Palička s výměnnými koncovkami (různé velikosti) - Tona Expert

Palička s výměnnými koncovkami (různé velikosti) – Tona Expert od značky s tradicí a dobrou pověstí TONA EXPERT snadno můžete pořídit u nás právě extra se slevou. Palička s výměnnými koncovkami (27×90 s toprůrkem: 270mm; 32×100 s topůrkem: 290 mm; 40×110 s topůrkem: 330 mm; 50×115 s topůrkem: 350 mm)ASME B107.53.Základ hlavy z pozinkované oceli.Dřevěné topůrko.2 výměnné koncovky z nylonu.

Palička s výměnnými koncovkami 27x90 s topůrkem: 270 mm; 200 g - Tona Expert E150301T

Palička s výměnnými koncovkami 27×90 s topůrkem: 270 mm; 200 g – Tona Expert E150301T s pečetí kvality od značky TONA EXPERT máte možnost pořídit na našich stránkách nyní trvale výhodně. Palička s výměnnými koncovkami 27×90 s topůrkem: 270 mm; 200 g – Tona Expert E150301T

Palička s výměnnými koncovkami 32x100 s topůrkem: 290 mm; 290 g mm - Tona Expert E150302T

Palička s výměnnými koncovkami 32×100 s topůrkem: 290 mm; 290 g mm – Tona Expert E150302T od této skvělé značky TONA EXPERT můžete dostat online téměř zdarma. Palička s výměnnými koncovkami 32×100 s topůrkem: 290 mm; 290 g mm – Tona Expert E150302T

Palička s výměnnými koncovkami 40x110 s topůrkem: 330 mm; 600 g - Tona Expert E150303T

Palička s výměnnými koncovkami 40×110 s topůrkem: 330 mm; 600 g – Tona Expert E150303T od společnosti s výborným jménem TONA EXPERT snadno pořídíte momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Palička s výměnnými koncovkami 40×110 s topůrkem: 330 mm; 600 g – Tona Expert E150303T

Palička s výměnnými koncovkami 50x115 s topůrkem: 350 mm; 950 g - Tona Expert E150304T

Palička s výměnnými koncovkami 50×115 s topůrkem: 350 mm; 950 g – Tona Expert E150304T od známého předního výrobce TONA EXPERT seženete v naší internetové nabídce skutečně výhodně! Palička s výměnnými koncovkami 50×115 s topůrkem: 350 mm; 950 g – Tona Expert E150304T

Palička vyklepávací 32mm

Palička vyklepávací 32mm od dodavatele se skvělou pověstí MDtools snadno získáte právě nyní v bezva akci. Palička vyklepávací plast/guma 32mmPalička vyklepávací plast/guma 32mm

Palička s mosazným a plastovým úderným koncem 290 mm - Narex Bystřice 875642

Palička s mosazným a plastovým úderným koncem 290 mm – Narex Bystřice 875642 od značky s dlouholetou tradicí NAREX BYSTŘICE získáte tady teď právě extra se slevou. Palička s mosazným a plastovým úderným koncem 290 mmPalička pro silné údery v nejiskřivém provedení zajišťující nepoškození upravovaného předmětu. Vhodná mimo jiné pro montáže a demontáže ložisek.Tělo: plastÚderný konec: Ms / PP

Palička s plastovými údernými konci (různé velikosti) - Narex Bystřice

Palička s plastovými údernými konci (různé velikosti) – Narex Bystřice od skvělé značky NAREX BYSTŘICE máte možnost získat bezpečně online za akční cenu. Palička s plastovými údernými konci (270; 290; 310 mm)Montážní palička s výměnnými plastovými údernými konci je určena pro zámečnické, klempířské a truhlářské práce. Rukojeť paličky je vyrobena z PP hmoty.

Palička s plastovými údernými konci 270 mm - Narex Bystřice 875001

Palička s plastovými údernými konci 270 mm – Narex Bystřice 875001 od populární značky NAREX BYSTŘICE jednoduše můžete pořídit nyní v bezva akci. Palička s plastovými údernými konci 270 mm – Narex Bystřice 875001

Palička s plastovými údernými konci 290 mm - Narex Bystřice 875002

Palička s plastovými údernými konci 290 mm – Narex Bystřice 875002 od známého dodavatele NAREX BYSTŘICE jde pořídit tady a teď napořád výhodně. Palička s plastovými údernými konci 290 mm – Narex Bystřice 875002

Palička s plastovými údernými konci 310 mm - Narex Bystřice 875003

Palička s plastovými údernými konci 310 mm – Narex Bystřice 875003 od kvalitní společnosti NAREX BYSTŘICE snadno získáte v aktuální nabídce ve výprodejové akci! Palička s plastovými údernými konci 310 mm – Narex Bystřice 875003

Palička montážní s plastovými údernými konci 310 mm - NAREX BYSTŘICE 875503

Palička montážní s plastovými údernými konci 310 mm – NAREX BYSTŘICE 875503 od populární značky NAREX BYSTŘICE můžete dostat bezpečně online za super cenu. Palička montážní s plastovými údernými konci 310 mm – NAREX BYSTŘICE 875503

Palička s hliníkovým a plastovým úderným koncem 290 mm - Narex Bystřice 875632

Palička s hliníkovým a plastovým úderným koncem 290 mm – Narex Bystřice 875632 od skvělého výrobce NAREX BYSTŘICE získáte na našich stránkách teď téměř zdarma! Palička s hliníkovým a plastovým úderným koncem 290 mmLehká palička, při úderu nejiskřící, vhodná pro karosářské práce a pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu.Tělo: plastÚderný konec: Al / PP

Palička s kov/plast úderným koncem (různé velikosti) - NAREX BYSTŘICE

Palička s kov/plast úderným koncem (různé velikosti) – NAREX BYSTŘICE od přední značky NAREX BYSTŘICE je k dostání tady a teď pořád výhodně! Palička s kovovým a plastovým úderným koncem (270; 290 mm).Montážní palička s výměnnými plastovými údernými konci je určena pro zámečnické, klempířské a truhlářské práce.Rukojeť paličky je vyrobena z PP hmoty.Výměnné úderné konce: plast a kov.Rukojeti: ergonomické, plastové.Velikost: 2Kvalitní produkt od známého výrobce.

Palička s kov/plast úderným koncem 290 mm - NAREX BYSTŘICE 875602

Palička s kov/plast úderným koncem 290 mm – NAREX BYSTŘICE 875602 od výrobce se skvělou pověstí NAREX BYSTŘICE pohodlně nakoupíte tady teď právě za parádní cenu. Palička s kov/plast úderným koncem 290 mm – NAREX BYSTŘICE 875602

Palička s měděným a plastovým úderným koncem 290 mm - Narex Bystřice 875652

Palička s měděným a plastovým úderným koncem 290 mm – Narex Bystřice 875652 od našeho známého výrobce NAREX BYSTŘICE pohodlně dostanete tady teď za výhodné peníze! Palička s měděným a plastovým úderným koncem 290 mmPalička pro silné údery v nejiskřivém provedení zajišťující nepoškození upravovaného předmětu. Vhodná mimo jiné pro montáže a demontáže ložisek. V porovnání s 8756 42 je úderová hlava měkčí.Tělo: plastÚderný konec: Cu / PP

Palička gumová 500 g

Palička gumová 500 g, průměr 55 mm, délka 330 mm, sklolaminátová rukojeť originál od výrobce MAGG můžete dostat tady teď právě výhodně! Gumová palice MAGG GP0500Hmotnost: 500 gPrůměr hlavy: 55 mmCelková délka: 330 mmTopůrko je vyrobeno ze sklolaminátu, pro pohodlné a bezpečné uchopení je pogumované.Univerzálně využitelné nářadí pro autoservis, dílnu, domácnost a mnohá další místa.

Palička gumová bezodrazová 1 kg - BGS 1863

Palička gumová bezodrazová 1 kg – BGS 1863 od této skvělé značky BGS technic jednoduše získáte v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Palice bezodskoková (bez zpětného rázu), s kovovým tělem potaženým gumou – BGS technic 1863Umožňuje údery bez nepříjemného odrážení. Pogumovaná hlava eliminuje poškození povrchu.Průměr hlavy: 50 mmHmotnost: 1010 gramůDélka: 330 mmRukojeť je mírně zdrsněná pro bezpečné uchopení.

Palička gumová

Palička gumová, bezodrazová, 1050 gramů, průměr hlavy 55 mm – JONNESWAY M11055 od našeho výrobce JONNESWAY snadno můžete sehnat právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. Bezodskoková palička Jonnesway M11055Kovové tělo potažené gumouDélka 350 mm, váha 1050 g, průměr hlav 55 mm.

Palička gumová

Palička gumová, bezodrazová, 1500 gramů, průměr hlavy 65 mm – JONNESWAY M11065 od známého předního výrobce JONNESWAY je k dostání zde skutečně levně. Bezodskoková palička Jonnesway M11065Kovové tělo potažené gumouDélka 370 mm, váha 1500 g, průměr hlav 65 mm.