Sada na opravu závitů M16x2

Sada na opravu závitů M16x2,0 – QUATROS QS14187O od našeho předního výrobce QUATROS lze sehnat zrovna dnes za super cenu. Opravná sada poškozených a stržených závitů M16×2,0 včetně vrtáku a vložek – QUATROS QS141870Praktická souprava pro snadnou opravu poškozených závitů s rozměry M16×2,0. Využití najde všude tam, kde nelze vyřezat nový větší závit – opravený závit má stejnou velikost, jako ten původní. Díky tomu, že závitová vložka je z oceli, lze sadu využít také pro zpevnění (vyztužení) závitů v jinak měkčích materiálech, jako je hliník nebo některé slitiny.Poškozený závit se odvrtá přiloženým vrtákem, následně se závitníkem vyřeže závit, do kterého se našroubuje pružinková vložka. Vyrážečem se poté odlomí výstupek ve vložce, a výsledkem je nový závit původní velikosti – M16×2,0. Sada obsahuje:- vrták z HSS oceli- závitník pro vložku M16×2,0- 10 ks pružinkové závitové vložky M16×2,0- šroubovák na vložky s dorazem- klíč imbus na nastavení dorazu- vyrážeč k odlomení výstupku ve vložceHodně prodávaný kus lze sehnat teď tu na webu ve známé rubrice novinky! Vyhledejte si kvalitní výrobky z této populární sekce za super peníze! Známý výrobce QUATROS vám může nabídnout skvělý sortiment.

Závitová vložka M16x2

Závitová vložka M16x2,0, sada 10 kusů – QUATROS QS14186O od značky se zárukou kvality QUATROS jednoduše získáte na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Sada závitových vložek M16x2,0 pro opravu závitů, 10 kusů – QUATROS QS141860Určeno pro snadnou opravu (regeneraci) stržených a jinak poškozených závitů.Snadné použití: po odvrtání původního zničeného závitu se do předvrtaného otvoru vyřízne pomocí jednostupňového závitníku nový závit. Do něj se následně speciálním šroubovákem namontuje spirálová vložka. Nakonec se vyrážečem odstraní její pomocná – instalační část (tzv. výstupek). Technické parametry:- vnitřní závit: M16- stoupání: 2.0- obsah balení: 10 ks- s instalačním výstupkem
Výjimečný a žádaný kus je k dostání pohodlně tu na webu v oblíbené rubrice novinky! Nyní pořídíte zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další kvalitní kousky od značky QUATROS. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce QUATROS svým zákazníkům dodává vynikající výrobky.

Přípravky na opravu závitů M6-M10

Přípravky na opravu závitů M6-M10, sada 87 dílů – QUATROS QS14206A od našeho výrobce QUATROS je dostupný momentálně za akční cenu. Kompletní sada na opravu poškozených závitů rozměrů M6, M8 a M10, včetně vrtáků, závitníků a závitových vložek; 87 kusů, v plechovém obalu – QUATROS QS14206APraktická souprava pro snadnou opravu poškozených závitů M6×1, M8×1,25 a M10 ×1,25 mm. Používá se v případech, kdy nelze vyřezat nový větší závit – opravený závit má stejnou velikost, jako ten původní. Díky tomu, že závitová vložka je z oceli lze sadu využít také pro zpevnění (vyztužení) závitů v jinak měkčích materiálech, jako je hliník nebo některé slitiny.Poškozený závit se odvrtá přiloženým vrtákem, následně se závitníkem vyřeže závit, do kterého se našroubuje ocelová vložka. Vyrážečem se poté odlomí výstupek ve vložce, a výsledkem je nový závit původního rozměru. Upozornění: obal může být také v jiném barevném provedení, záleží na aktuální dodávce. Sada obsahuje:- 25x závitová vložka M6x1,0x10 mm- 25x závitová vložka M8x1,25×10,8 mm- 25x závitová vložka M10x1,25×13,5 mm- 3x závitník- 3x vrták- 3x přípravek pro našroubování závitové vložky- 3x vyrážeč Tento žádaný produkt lze zakoupit prostě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice novinky! Podívejte se na ještě další produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Známá značka QUATROS pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky Udělejte si radost! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce více produktů značky QUATROS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hydraulický pákový přístroj na rozseknutí nepovolitelných matic 14t

Hydraulický pákový přístroj na rozseknutí nepovolitelných matic 14t od dodavatele kvalitních produktů Genborx je k získání již dnes ve výprodejové akci. Pákový přístroj na rozsekávání či roztržení matic, hydraulický pohon, síla rozseku 14 tun, v kovovém kufříku – Genborx HNS-24Určeno pro demontáž zatuhlých, zarezlých či jinak poškozených matic v rozměrech M8-M24. Hlavní výhody:- vyměnitelný trhací sekáč z vysoce pevnostní oceli s velkou odolností a dlouhou životností- kvalitní hydraulická jednotka- rozseknutí/roztržení nevyžaduje žádnou námahu, pouze klasické pumpování- přístroj je malý, lehký a snadno přenosný- dodává se v kovovém kufru- provozní spolehlivost, odolnost a dlouhá životnost Technické parametry:- síla rozseknutí: 14 t- rozměry matic: M8-M24- rozsah šestihranných matic: 14-36 mm- rozměry (balení): 620x100x160 mm- hmotnost: 7,0 kg
Zajímavý produkt můžete najít prostě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice hydraulické nářadí! Vyberte si unikátní zboží z této známé rubriky za rozumné peníze. To není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele Genborx. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Genborx vám představuje vynikající zboží.

Závitník M16x1

Závitník M16x1,25 mm – BGS 149-1 s pečetí kvality od značky BGS technic máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách ve slevě. Nástroj na prořezání závitů – závitník, rozměr M16x1,25 mm – BGS technic 149-1Určeno pro prořezání zcela nového nebo opravu (regeneraci) stávajícího závitu. Používá se např. pro závity zapalovacích svíček apod. Technické parametry:- rozměry: M16x1,25 mm- hmotnost: 80 g Kvalitní produkt Závitník M16x1,25 mm – BGS 149-1 jde koupit již dnes tady u nás v populární kategorii jednotlivé závitníky a očka. Získejte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! Tento vyjímečný výrobce BGS technic má prvotřídní produkty.

Závitník M9x1

Závitník M9x1,25 mm – BGS 148-3 od dodavatele kvalitních produktů BGS technic máte možnost nakoupit u nás nyní opravdu výhodně. Nástroj na prořezání závitů – závitník, rozměr M9x1,25 mm – BGS technic 148-3Určeno pro prořezání zcela nového nebo opravu (regeneraci) stávajícího závitu. Používá se např. pro závity ba brzdách vozidel apod.Vyrobeno z rychlořezné oceli HSS (High-Speed Steel). Technické parametry:- rozměry: M9x1,25 mm- hmotnost: 20 g
Velmi prodávaný produkt máte možnost nakoupit ještě tady na našich stránkách umístěný v rubrice brzdy – oprava! Vyhledejte si parádní produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený dodavatel BGS technic má vynikající zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. To není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Závitová očka na náhonové a kardanové hřídele

Závitová očka na náhonové a kardanové hřídele, sada 8 dílů – BGS 1141 od naší známé značky BGS technic můžete sehnat v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. Přípravky – závitová očka pro hnací hřídele, pro vnější závity, sada 8 kusů v plastové kazetě – BGS technic 1141Používá se pro prořezání nových a opravu (regeneraci) stávajících závitů na hnacích a kardanových hřídelích. Očka se ovládají přímo pomocí vnějšího 6hranu.Barevné rozdělení podle metrických a palcových rozměrů. Sada obsahuje:- závitové očko 13/16″ x 20 UNEF- závitové očko 3/4″ x 20 UNEF- závitové očko M24 x 1,50 mm- závitové očko M24 x 2,00 mm- závitové očko M22 x 1,00 mm- závitové očko M22 x 1,50 mm- závitové očko M20 x 1,50 mm- závitové očko M20 x 1,25 mm Exkluzivní produkt najdete bezstarostně na stránkách v oblíbené sekci novinky. Vyhledejte si akční kousky z této populární kategorie v akci.

Závitníky a závitová očka M3-M12 HSS

Závitníky a závitová očka M3-M12 HSS, sada 32 dílů – BGS 901 od dodavatele kvalitních produktů BGS technic snadno získáte u nás teď extra výhodně. Závitníky a závitová očka (tzv. závitové čelisti) pro vyřezání nebo opravu vnitřních i vnějších závitů, sada 32 dílů v plechové kazetě – BGS technic 901Praktická sada závitořezného nářadí v nejčastěji používaných rozměrech. Určeno pro prořezání zcela nových závitů nebo opravu poškozených (opotřebovaných, stržených apod.).Kvalitní produkt: vyrobeno z rychlořezné oceli HSS (High-Speed Steel) Sada obsahuje:- závitníky: M3x0,5 – M4x0,7 – M5x0,8 – M6x1,0 – M8x1,25 – M10x1,5 – M12x1,75- závitová očka: M3x0,5 – M4x0,7 – M5x0,8 – M6x1,0 – M8x1,25 – M10x1,5– M12x1,75- vratidlo pro závitová očka- vratidlo pro závitníky- řezací nůž- šroubovák
Hodně oblíbený produkt seženete prostě tu na našem webu umístěný v kategorii novinky. Nyní pořídíte ještě podobné výrobky ve zmiňované rubrice za super cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Závitník M15x1

Závitník M15x1,5 mm – BGS 126-BM15 od přední společnosti BGS technic máte možnost koupit tady nyní extra výhodně. Nástroj na prořezání závitů – závitník, rozměr M15x1,5 mm – BGS technic 126-BM15Určeno pro prořezání zcela nového nebo opravu (regeneraci) stávajícího závitu. Používá se např. pro výpusti olejových van apod. Technické parametry:- rozměry: M15x1,5 mm- hmotnost: 48 g
Nejprodávanější produkt Závitník M15x1,5 mm – BGS máte možnost pořídit již dnes tu na stránkách zařazený v sekci jednotlivé závitníky a očka. Mrkněte na kvalitní produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé produkty značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Závitník M17x1

Závitník M17x1,5 mm – BGS 126-BM17 od výrobce s dlouholetou historií BGS technic snadno najdete v naší online nabídce napořád výhodně. Nástroj na prořezání závitů – závitník, rozměr M17x1,5 mm – BGS technic 126-BM17Určeno pro prořezání zcela nového nebo opravu (regeneraci) stávajícího závitu. Používá se např. pro výpusti olejových van apod. Technické parametry:- rozměry: M17x1,5 mm- hmotnost: 68 g
Vysoce kvalitní výrobek dostanete přímo tady a teď na našem webu ve známé sekci jednotlivé závitníky a očka! Podívejte se na parádní produkty z naší kategorie za outletovou cenu. Známá značka BGS technic pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní sortiment

Závitník M20x1

Závitník M20x1,5 mm – BGS 126-BM20 od značky s dlouholetou historií BGS technic lze koupit zde teď právě za rozumné peníze. Nástroj na prořezání závitů – závitník, rozměr M20x1,5 mm – BGS technic 126-BM20Určeno pro prořezání zcela nového nebo opravu (regeneraci) stávajícího závitu. Používá se např. pro výpusti olejových van apod. Technické parametry:- rozměry: M20x1,5 mm- hmotnost: 90 g Akční kus Závitník M20x1,5 mm – BGS 126-BM20 získáte bez problémů tady u nás v oblíbené rubrice jednotlivé závitníky a očka. Nyní pořídíte skvělé produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu!

Závitník M13x1

Závitník M13x1,5 mm – BGS 126-BM13 od skvělého a známého výrobce BGS technic můžete pořídit zrovna dnes trvale výhodně. Nástroj na prořezání závitů – závitník, rozměr M13x1,5 mm – BGS technic 126-BM13Určeno pro prořezání zcela nového nebo opravu (regeneraci) stávajícího závitu. Používá se např. pro výpusti olejových van apod. Technické parametry:- rozměry: M13x1,5 mm- hmotnost: 50 g
Hodně žádaný výrobek Závitník M13x1,5 mm – BGS jde nakoupit pohodlně tu zařazený v kategorii jednotlivé závitníky a očka. Nyní můžete koupit akční produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu! Věhlasný dodavatel BGS technic dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky.

Ráčnové závitníky na trubky 1/4" - 1-1/4"

Ráčnové závitníky na trubky 1/4″ – 1-1/4″, sada 6 ks od známého výrobce GEKO je dostupný na našich stránkách nyní za výhodné peníze! Sada 6 ráčnových závitníků na trubky, v plastovém kufříku – GEKO G01002Určeno pro prořezávání nových či obnovu starších závitů. Obsahuje celkem 6 ks závitníků vyrobených z vysoce kvalitního odolného materiálu (chrom-vanadová Cr-V ocel) s příslušenstvím.Vše je uloženo v praktickém plastovém kufříku. Technické parametry:- ráčnové závitníky: 1/4″, 3/8″, 1/2″, 3/4″, 1″, 1-1/4″
Hodně žádaný produkt Ráčnové závitníky na trubky 1/4″ jde sehnat v pohodě tady na webu v populární rubrice novinky! Pořiďte si jiné kusy z této sekce ve slevě!

Sada na opravu závitů olejových van M13x1

Sada na opravu závitů olejových van M13x1,25 mm, 25 dílů – BGS 168 od top značky BGS technic máte možnost dostat v naší internetové nabídce skutečně levně! Přípravky pro regeneraci – opravu závitů na olejových vanách rozměru M13x1,25 mm, 25 dílů v plastové krabičce – BGS technic 168Určeno na opravy stržených, opotřebovaných a jinak poškozených závitů výpustí olejových van. Set obsahuje vše, co je pro práci potřeba.Pomocí závitníku se snadno a bez demontáže vany zvětší (prořeže) poškozený závit o jeden milimetr. Sada obsahuje:- 1x závitník M13x1,25 mm, vyroben z rychlořezné oceli HSS-G- 6x náhradní výpustný šroub olejové vany M13x1,25 mm- 12x těsnicí kroužek – těsnění měděné- 6x těsnicí kroužek – těsnění hliníkové
Tento kvalitní a žádaný kousek Sada na opravu závitů olejových van M13x1,25 mm, 25 dílů – BGS 168 lze získat bezprostředně tady na webu ve známé rubrice novinky. Připravili jsme ještě další zboží ve zmíněné sekci za super peníze. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další kvalitní zboží značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Sada na opravu závitů olejových van M20x1

Sada na opravu závitů olejových van M20x1,5 mm, 25 dílů – BGS 159 od společnosti s dlouholetou tradicí BGS technic dostanete v naší nabídce za extra cenu! Přípravky pro regeneraci – opravu závitů na olejových vanách rozměru M20x1,5 mm, 25 dílů v plastové krabičce – BGS technic 159Určeno na opravy stržených, opotřebovaných a jinak poškozených závitů výpustí olejových van. Set obsahuje vše, co je pro práci potřeba.Pomocí závitníku se snadno a bez demontáže vany zvětší (prořeže) poškozený závit o jeden milimetr. Sada obsahuje:- 1x závitník M20x1,5 mm, vyroben z rychlořezné oceli HSS-G- 6x náhradní výpustný šroub olejové vany M20x1,5 mm- 12x těsnicí kroužek – těsnění měděné- 6x těsnicí kroužek – těsnění hliníkové Tento kvalitní a levný produkt Sada na opravu závitů olejových van M20x1,5 mm, 25 dílů – BGS 159 můžete najít jednoduše tady u nás v populární kategorii novinky. Nyní pořídíte parádní kousky z této populární rubriky snadno online.

Sada na opravu závitů olejových van M11x1

Sada na opravu závitů olejových van M11x1,5 mm, 25 dílů – BGS 153 od kvalitní společnosti BGS technic pořídíte v naší online nabídce se slevou. Přípravky pro regeneraci – opravu závitů na olejových vanách rozměru M11x1,5 mm, 25 dílů v plastové krabičce – BGS technic 153Určeno na opravy stržených, opotřebovaných a jinak poškozených závitů výpustí olejových van. Set obsahuje vše, co je pro práci potřeba.Pomocí závitníku se snadno a bez demontáže vany zvětší (prořeže) poškozený závit o jeden milimetr. Sada obsahuje:- 1x závitník M11x1,5 mm, vyroben z rychlořezné oceli HSS-G- 6x náhradní výpustný šroub olejové vany M11x1,5 mm- 12x těsnicí kroužek – těsnění měděné- 6x těsnicí kroužek – těsnění hliníkové Unikátní produkt máte možnost pořídit taky tu na našich stránkách ve známé rubrice novinky. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z naší rubriky za parádní cenu! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný výrobce BGS technic vám představuje špičkový sortiment

Sada na opravu závitů olejových van M13x1

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sada na opravu závitů lze zakoupit nyní tu na stránkách v rubrice novinky! Vyberte si ještě jiné produkty z této rubriky za výborné peníze!
Sada na opravu závitů olejových van M13x1,5 mm, 25 dílů – BGS 156 od top značky BGS technic pohodlně seženete na našich stránkách nyní v bezva akci! Přípravky pro regeneraci – opravu závitů na olejových vanách rozměru M13x1,5 mm, 25 dílů v plastové krabičce – BGS technic 156Určeno na opravy stržených, opotřebovaných a jinak poškozených závitů výpustí olejových van. Set obsahuje vše, co je pro práci potřeba.Pomocí závitníku se snadno a bez demontáže vany zvětší (prořeže) poškozený závit o jeden milimetr. Sada obsahuje:- 1x závitník M13x1,5 mm, vyroben z rychlořezné oceli HSS-G- 6x náhradní výpustný šroub olejové vany M13x1,5 mm- 12x těsnicí kroužek – těsnění měděné- 6x těsnicí kroužek – těsnění hliníkové

Sada na opravu závitů olejových van M14x1

Sada na opravu závitů olejových van M14x1,25 mm, 25 dílů – BGS 151 od skvělého a známého výrobce BGS technic je k dostání v aktuální nabídce pořád výhodně. Přípravky pro regeneraci – opravu závitů na olejových vanách rozměru M14x1,25 mm, 25 dílů v plastové krabičce – BGS technic 151Určeno na opravy stržených, opotřebovaných a jinak poškozených závitů výpustí olejových van. Set obsahuje vše, co je pro práci potřeba.Pomocí závitníku se snadno a bez demontáže vany zvětší (prořeže) poškozený závit o jeden milimetr. Sada obsahuje:- 1x závitník M14x1,25 mm, vyroben z rychlořené oceli HSS-G- 6x náhradní výpustný šroub olejové vany M14x1,25 mm- 12x těsnicí kroužek – těsnění měděné- 6x těsnicí kroužek – těsnění hliníkové
Tento žádaný produkt Sada na opravu závitů olejových můžete získat prostě tady na našem webu ve známé kategorii novinky! Nyní najdete ještě další zboží ve zmíněné kategorii za výborné peníze! Věhlasný výrobce BGS technic vám poskytuje prvotřídní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další produkty značky BGS technic. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sada na opravu závitů olejových van M15x1

Sada na opravu závitů olejových van M15x1,5 mm, 25 dílů – BGS 157 od naší známé značky BGS technic pohodlně pořídíte právě dnes za výprodejovou cenu. Přípravky pro regeneraci – opravu závitů na olejových vanách rozměru M15x1,5 mm, 25 dílů v plastové krabičce – BGS technic 157Určeno na opravy stržených, opotřebovaných a jinak poškozených závitů výpustí olejových van. Set obsahuje vše, co je pro práci potřeba.Pomocí závitníku se snadno a bez demontáže vany zvětší (prořeže) poškozený závit o jeden milimetr. Sada obsahuje:- 1x závitník M15x1,5 mm, vyroben z rychlořezné oceli HSS-G- 6x náhradní výpustný šroub olejové vany M15x1,5 mm- 12x těsnicí kroužek – těsnění měděné- 6x těsnicí kroužek – těsnění hliníkové
Hodně povedený produkt můžete pořídit bez obtíží tu na našem webu v oblíbené rubrice novinky. Připravili jsme zlevněné kousky z této populární kategorie za skvělou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na více kousků značky BGS technic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka BGS technic poskytuje prvotřídní zboží

Sada na opravu závitů olejových van M17x1

Super produkt Sada na opravu závitů olejových van můžete pořídit právě teď u nás ve známé sekci novinky. Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmiňované sekci v akci. Přední výrobce BGS technic má k dispozici kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele BGS technic. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Sada na opravu závitů olejových van M17x1,5 mm, 25 dílů – BGS 158 od kvalitní společnosti BGS technic jde pořídit tady a teď ve výhodné akci! Přípravky pro regeneraci – opravu závitů na olejových vanách rozměru M17x1,5 mm, 25 dílů v plastové krabičce – BGS technic 158Určeno na opravy stržených, opotřebovaných a jinak poškozených závitů výpustí olejových van. Set obsahuje vše, co je pro práci potřeba.Pomocí závitníku se snadno a bez demontáže vany zvětší (prořeže) poškozený závit o jeden milimetr. Sada obsahuje:- 1x závitník M17x1,5 mm, vyroben z rychlořezné oceli HSS-G- 6x náhradní výpustný šroub olejové vany M17x1,5 mm- 12x těsnicí kroužek – těsnění měděné- 6x těsnicí kroužek – těsnění hliníkové

Závitníky a závitová očka M3 - M30

Akční produkt Závitníky a závitová očka M3 – M30, sada 42 dílů – Bučovice Tools je k dostání rovněž tady u nás v populární rubrice sady závitníků a oček. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty ve zmíněné sekci ve slevě. Závitníky a závitová očka M3 – M30, sada 42 dílů – Bučovice Tools od značky Bučovice Tools lze pořídit zrovna dnes za super peníze! Sada závitníků a závitových oček (kruhových závitových čelistí) s vratidly, pro pravotočivé závity, 42 dílů v plastovém kufříku s výložkou – Bučovice Tools 310-300 (M30)Závitořezné nářadí pro vytvoření nových či regeneraci starých vnějších i vnitřních závitů metrických rozměrů.Vyrobeno z nástrojové oceli (NO).Rozměry kufru: 500 x 400 x 150 mmObsah:- závitník ČSN 22 3010: M3 – M4 – M5 – M6 – M8 – M10 – M12 – M14 – M16 – M18 – M20 – M22 – M24 – M26 – M28 – M30- závitové očko DIN EN 22 568: M3 – M4 – M5 – M6 – M8 – M10 – M12 – M14 – M16 – M18 – M20 – M22 – M24 – M26 – M28 – M30- vratidlo pro závitová očka ČSN 24 1520, průměry 25, 45 a 65 mm- kruhové pouzdro na závitová očka ČSN 24 1521, průměry 25/20, 38/30 a 60/55 mm- vratidlo pro závitníky ČSN 24 1126, upínací rozsahy 2,5 – 7,1; 5,6 – 16 mm- šroubovák pro upnutí nástrojů do vratidel

Podložky a zátky M10-M20 pro olejové výpustě

Podložky a zátky M10-M20 pro olejové výpustě, sada 534 ks – BGS 8118 od značky se skvělou pověstí BGS technic máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách skutečně levně. Podložky a zátky pro olejové výpustěŠrouby pro olejové výpusti:5×10 – 5×12 – 5×13 – 5×14 – 5×15 – 3×16 – 3×18 – 3×20 mm.Podložky měděné:50×6 – 50×8 – 50×10 – 50×12 – 50×13 – 50×14 – 50×15 – 50×16-50×18-50×20 mm.

Závitníky M3-M12 a vrtáky 2

Závitníky M3-M12 a vrtáky 2,5-10,2 mm, sada 15 dílů – BGS 1987 od značky se skvělou pověstí BGS technic jednoduše naleznete v naší internetové nabídce v bezva akci! Sada závitníků a spirálových vrtáků HSS, 15 dílů v plechové krabičce – BGS technic 1987Nářadí určeno k prořezávání vnitřních (do otvoru) metrických závitů.Vrtáky jsou vyrobeny z rychlořezné oceli HSS (High-Speed Steel). Souprava obsahuje:- 7x závitník: M3x0,5 – M4x0,7 – M5x0,8 – M6x1,0 – M8x1,25 – M10x1,5 – M12x1,75- 7x vrtáků HSS: 2,5 – 3,3 – 4,2 – 5,0 – 6,8 – 8,5 – 10,2 mm

Závitové vložky M9x1.25

Závitové vložky M9x1.25, sada 10 ks – QUATROS QS70400-1 od výrobce se zárukou kvality QUATROS jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce v akci! Vložky pro opravu – regeneraci závitů M9x1.25, sada 10 kusů – QUATROS QS70400-1Používá se pro obnovení poškozených – stržených, opotřebovaných a jinak zničených – vnitřních závitů (tzn. v otvorech). Vložka se do otvoru pevně zasadí.Optimální desetikusový obsah.

Sada pro vytažení zalomených šroubů M5 - M16 Kukko

Sada pro vytažení zalomených šroubů M5 – M16 Kukko od výrobce s dobrým jménem Kukko můžete sehnat u nás teď za mimořádně nízkou cenu! Souprava nástrojů pro ro vytahování zlomených šroubů a svorníků, rozměry M5-M16, sada 25 dílů v plastové kazetě – Kukko 49-U-BKomplexní sada nářadí určených pro vyšroubování zalomených šroubů, šteftů apod. Včetně adaptérů pro vedení vrtáků.Chrom-vanadová (Cr-V) ocel.

Sada pro vytažení zalomených šroubů M5 - M7 Kukko

Sada pro vytažení zalomených šroubů M5 – M7 Kukko značky Kukko jednoduše můžete najít tady a teď za příznivou cenu. Přípravky pro vytahování ulomených šroubů a šteftů, rozměr M5-M7 – Kukko 49-U-11Komplexní sada nářadí určených pro vyšroubování zalomených šroubů, šteftů apod. Včetně adaptérů pro vedení vrtáků. Sada obsahuje:- kolík 3,2 mm- matici SW 10- vrták HSS 3,2 mm- vodicí pouzdro pro vrták 6 mm/3,2 mm- vodicí pouzdro pro vrták 8 mm/3,2 mm

Sada pro vytažení zalomených šroubů M8 - M9 Kukko

Sada pro vytažení zalomených šroubů M8 – M9 Kukko originál od značky Kukko pohodlně pořídíte tady a teď právě opravdu výhodně. Přípravky pro vytahování ulomených šroubů a šteftů, rozměr M8-M9 – Kukko 49-U-12Komplexní sada nářadí určených pro vyšroubování zalomených šroubů, šteftů apod. Včetně adaptérů pro vedení vrtáků. Sada obsahuje:- kolík 4,8 mm- matici SW 11- vrták HSS 3,2 mm- vrták HSS 4,8 mm- vodicí pouzdro pro vrták 9 mm/3,2 mm- vodicí pouzdro pro vrták 10 mm/3,2 mm

Závitníky a závitová očka UNF 1/4"-28 – UNF 1/2"-20

Závitníky a závitová očka UNF 1/4″-28 – UNF 1/2″-20, sada 18 dílů – Bučovice Tools od dodavatele kvalitních produktů Bučovice Tools můžete nakoupit tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Sada závitníků a závitových oček (kruhových závitových čelistí) s vratidly, pro palcový pravotočivý unifikovaný jemný závit, 18 dílů v dřevěném kufříku – Bučovice Tools 316 100 (UNF 1)Závitořezné nářadí pro vytvoření nových či regeneraci starých vnějších i vnitřních závitů metrických rozměrů.Vyrobeno z nástrojové oceli (NO).Rozměry kufru: 350 x 270 x 40 mmObsah:- závitník DIN 2181 (PN 8/3015): UNF 1/4“ – 28; 5/16“ – 24; 3/8“ – 24; 7/16“ – 20; 1/2“ – 20- závitové očko DIN EN 22 568: UNF 1/4“ – 28; 5/16“ – 24; 3/8“ – 24; 7/16“ – 20; 1/2“ – 20- vratidlo pro závitová očka ČSN 24 1520, průměry 25 a 38 mm- kruhové pouzdro na závitová očka ČSN 24 1521, průměry 25/20 a 38/30 mm- vratidlo pro závitníky ČSN 24 1126, upínací rozsah 2,5-7,1 mm

Sada pro vytažení zalomených šroubů M10 - M11 Kukko

Sada pro vytažení zalomených šroubů M10 – M11 Kukko od značky Kukko jde pořídit na našich stránkách nyní extra výhodně! Přípravky pro vytahování ulomených šroubů a šteftů, rozměr M10-M11 – Kukko 49-U-13Komplexní sada nářadí určených pro vyšroubování zalomených šroubů, šteftů apod. Včetně adaptérů pro vedení vrtáků. Sada obsahuje:- spirálový vrták HSS 4,8 mm- spirálový vrták HSS 6,4 mm- profilový čep 6,4 mm- převlečná matice SW 13- vrtací pouzdro 10 mm/4,8 mm- vrtací pouzdro 11 mm/4,8 mm

Sada závitníků a závitových čelistí - oček M3-M12

Sada závitníků a závitových čelistí – oček M3-M12, 32 dílů – HOTECHE od spolehlivého výrobce Hoteche snadno seženete již dnes skutečně výhodně. Závitníky a závitová očka pro vyřezání nebo opravu vnitřních i vnějších závitů, sada 32 dílů v plechové kazetě – Hoteche HT640203Praktická sada závitořezného nářadí v nejčastěji používaných rozměrech. Určeno pro prořezání zcela nových závitů nebo opravu poškozených (opotřebovaných, stržených apod.).Kvalitní produkt: vyrobeno z rychlořezné oceli HSS (High-Speed Steel) Souprava obsahuje:- závitníky: M3x0,5 – M4x0,7 – M5x0,8 – M6x1 – M8x1,25 – M10x1,5 – M12x1,75- závitová očka: M3x0,5 – M4x0,7 – M5x0,8 – M6x1 – M8x1,25 – M10x1,5– M12x1,75- vratidlo pro závitová očka- vratidlo pro závitníky- řezací nůž- šroubovák

Produkt bez obrázku

Závitová vložka plná M14x1.25 1/2″ – JONNESWAY AI060001-4 od výrobce s dlouholetou historií JONNESWAY snadno najdete právě dnes extra výhodně. Vložka závitu zapalovacích svíček M14x1,25 mm, délka 13 mm (1/2“), ocelová – JONNESWAY AI060001-4Určeno pro opravu – renovaci poškozených závitů v hlavě motoru aut, motorek, zahradní techniky (sekačky, řetězové pily, křovinořezy) apod.Snadná montáž: vložka se do hlavy našroubuje pomocí svíčky.Vyrobeno z oceli.

Závitová vložka plná M14x1.25 3/4" - JONNESWAY AI060001-5

Závitová vložka plná M14x1.25 3/4″ – JONNESWAY AI060001-5 od výrobce s mnohaletou tradicí JONNESWAY snadno pořídíte právě teď v naší nabídce ve výprodejové akci. Vložka závitu zapalovacích svíček M14x1,25 mm, délka 19 mm (3/4“), ocelová – JONNESWAY AI060001-5Určeno pro opravu – renovaci poškozených závitů v hlavě motoru aut, motorek, zahradní techniky (sekačky, řetězové pily, křovinořezy) apod.Snadná montáž: vložka se do hlavy našroubuje pomocí svíčky.Vyrobeno z oceli.

Závitová vložka plná M14x1.25 7/16" - JONNESWAY AI060001-3

Závitová vložka plná M14x1.25 7/16″ – JONNESWAY AI060001-3 od top výrobce JONNESWAY snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Vložka závitu zapalovacích svíček M14x1,25 mm, délka 11,5 mm (7/16“), ocelová – JONNESWAY AI060001-3Určeno pro opravu – renovaci poškozených závitů v hlavě motoru aut, motorek, zahradní techniky (sekačky, řetězové pily, křovinořezy) apod.Snadná montáž: vložka se do hlavy našroubuje pomocí svíčky.Vyrobeno z oceli.

Ráčnové závitníky na trubky 1-1/4" - 2"

Ráčnové závitníky na trubky 1-1/4″ – 2″, sada 3 ks – HOTECHE od značky s dlouholetou historií Hoteche je k sehnání na našich stránkách teď za akční cenu! Sada 3 ráčnových závitníků na trubky, v plastovém kufříku – HotecheUrčeno pro prořezání nových či obnovu (regeneraci) stávajících vnějších závitů. Obsahuje celkem 3 ks závitníků vyrobené z vysoce kvalitního odolného materiálu (9CRSI) o rozměrech 1-1/4″, 1-1/2″ a 2″ společně s příslušenstvím.Vše je uloženo v praktickém plastovém kufříku. Technické parametry:- ráčnové závitníky: 1-1/4″, 1-1/2″ a 2″- materiál: 9CRSI – tvrzená ocel- rozměry (v x š x h): 190 x 410 x 160 m

Ráčnové závitníky na trubky 1/4" - 1-1/4"

Ráčnové závitníky na trubky 1/4″ – 1-1/4″, sada 6 ks – HOTECHE od značky s dobrým jménem Hoteche pohodlně dostanete právě nyní v bezva akci. Sada 6 ráčnových závitníků na trubky, v plastovém kufříku – HotecheUrčeno pro prořezávání nových či obnovu starších závitů. Obsahuje celkem 6 ks závitníků vyrobené z vysoce kvalitního odolného materiálu (9CRSI) o rozměrech 1/4″, 3/8″, 1/2″, 3/4″, 1″, 1-1/4″ společně s příslušenstvím.Vše je uloženo v praktickém plastovém kufříku. Technické parametry:- ráčnové závitníky: 1/4″, 3/8″, 1/2″, 3/4″, 1″, 1-1/4″- materiál: 9CRSI – tvrzená ocel- rozměry (v x š x h): 200 x 400 x 100 mm

Ráčnové závitníky na trubky 3/8" - 1-1/4"

Ráčnové závitníky na trubky 3/8″ – 1-1/4″, sada 5 ks – HOTECHE od výrobce s dlouholetou historií Hoteche snadno najdete u nás teď výhodně. Sada 5 ráčnových závitníků na trubky, v plastovém kufříku – HotecheUrčeno pro prořezání nových či obnovu (regeneraci) stávajících vnějších závitů. Obsahuje celkem 5 ks závitníků vyrobené z vysoce kvalitního odolného materiálu (9CRSI) o rozměrech 3/8”, 1/2”, 3/4”, 1”, 1-1/4” společně s příslušenstvím.Vše je uloženo v praktickém plastovém kufříku.Technické parametry:- ráčnové závitníky: 3/8”, 1/2”, 3/4”, 1”, 1-1/4”- materiál: 9CRSI – tvrzená ocel- rozměry (v × š × h): 210 × 400 × 92 mm

Vratidlo stavitelné 2-7

Vratidlo stavitelné 2-7,1 mm, pro závitníky M3-M12 – KINEX I3047 originál od značky KINEX lze sehnat zde nyní opravdu levně! Stavitelné vratidlo na závitníky M3 až M12, upínací rozsah 2-7,1 mm – KINEX I3047Vratidlo slouží k ručnímu otáčení upnutým nástrojem, např. při řezání závitu závitníkem, nebo k otáčení vytahováku při extrakci zalomených šroubů. Klasické vratidlo k upnutí závitníků o velikostech M3 až M12, resp. pro upnutí nástrojů (např. vytahovače šroubů) se čtyřhranem velikosti 2 až 7,1 mm.  Technické parametry:- nastavitelné vratidlo- upínací rozsah čelistí: 2-7,1 mm- pro závitníky M3 až M12

Vratidlo stavitelné 3

Vratidlo stavitelné 3,55-9 mm, pro závitníky M6-M15 – KINEX I3042 od předního výrobce KINEX můžete sehnat momentálně na našich stránkách v bezva akci. Stavitelné vratidlo na závitníky M6 až M15, upínací rozsah 3,55 až 9 mm – KINEX I3042Vratidlo slouží k ručnímu otáčení v něm upevněným nástrojem, např. závitníkem pro řezání závitu, nebo vytahovákem při extrakci zalomených šroubů. KINEX I3042 je klasické vratidlo k upnutí závitníků o velikostech M6 až M15, resp. pro upnutí nástrojů se čtyřhrannou stopkou 3,55 až 9,0 mm.  Technické parametry:- nastavitelné vratidlo- upínací rozsah čelistí: 3,55-9,0 mm- pro závitníky M6 až M15

Sada na opravu závitů zapalovacích svíček M14x1.25

Sada na opravu závitů zapalovacích svíček M14x1.25, 5 dílů – JONNESWAY AI060001 od populární značky JONNESWAY máte možnost získat tady skutečně levně. Přípravky na renovaci – opravu poškozených závitů zapalovacích svíček v hlavě motorů, sada 5 dílů – JONNESWAY AI060001Určeno pro závity v autech, motorkách, zahradní technice (sekačky, řetězové pily, křovinořezy) apod.Snadná montáž: vložka se do hlavy našroubuje pomocí svíčky.Velmi kvalitní provedení: závitník je ze speciální nástrojové oceli, vložky jsou ocelové. Sada obsahuje:- 1x závitník- 4x závitová vložka, délky: 3/8″ (10 mm), 7/16″ (11,5 mm), 1/2″ (13 mm) a 3/4″ (19 mm)

Přípravky na opravu závitů M12 a M14 vnějších i vnitřních

Přípravky na opravu závitů M12 a M14 vnějších i vnitřních, sada 9 dílů – Kunzer od známé kvalitní značky Kunzer pohodlně seženete v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Sada nářadí na regeneraci – opravu poškozených závitů, 9 dílů v plastové kazetě – Kunzer 7GSB09Určeno pro opravu stržených, opotřebovaných či jinak poškozených závitů na šroubech či šteftech kol, čepech, přírubách apod. Určeno pro vnější i vnitřní závity.Vnější závity: M12 x 1,25, M12 x 1,5 a M14 x 1,5Vnitřní závity: M12 x 1,25, M12 x 1,5, M12 x 1,75 a M14 x 1,5