Další produkty z kategorie Záchytné vany
Vana záchytná na olej, s roštem – ASTA od našeho známého výrobce ASTA jde koupit již dnes ve výprodejové akci! Záchytná vana – jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/GPoužívá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem.Kvalitní produkt: vyrobeno z ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách.Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství.Rozměry:Délka: 1200 mmŠířka: 800 mmVýška: 230 mm