Vyvažovačka TW03 LCD 3D

Vyvažovačka TW03 LCD 3D od společnosti s předním postavením na trhu Golemtech snadno seženete v naší online nabídce skutečně... více informací »
Vyvažovačka TW03 LCD 3D
Značka: Golemtech
76 900 Kč
Ověřit dostupnost
Vyvažovačka TW03 LCD 3D od společnosti s předním postavením na trhu Golemtech snadno seženete v naší online nabídce skutečně...

Vyvažovačka TW03 LCD 3D od společnosti s předním postavením na trhu Golemtech snadno seženete v naší online nabídce skutečně levně! Automatická 3D vyvažovačka kol osobních aut, automatické zastavení v poloze pro závaží, s programy pro motocyklová i litá (ALU) kola – Golemtech TW-03 MAXIModerní stroj určený pro rychlé a přesné vyvažování kol osobních a lehčích dodávkových vozidel. Pomocí elektronických měřítek automaticky zjišťuje a vkládá všechny tři rozměry potřebné k vyvažování: vzdálenosti, průměru a šířky kola.Veškeré operace se provádějí pomocí grafického průvodce, který naviguje obsluhu přes LCD monitor. Hlavní výhody:- automatické zastavení kola v poloze pro umístění závaží (tzv. nevývažku) – není nutné ručně kolem otáčet- LCD monitor- laserový ukazatel polohy lepeného závaží pro ALU-S- 3D načítání všech rozměrů kola- start a stop pomocí sklopení a odklopení krytu: pohodlná obsluha- program optimalizace nevyváženosti- statické i dynamické vyvažování- program pro samokalibraci a detekci závad- programy pro ALU disky, včetně ALU-S- program pro skrytou aplikaci závaží za paprsky kol- vlastní diagnostika a testy snímačů Technické parametry:- max. váha kola: 65 kg- průměr ráfku: 10-26“- napětí/frekvence: 220 V/50 Hz- přesnost měření: +- 1 g- rychlost otáčení: 200 ot./min- čas měřicího cyklu: 8 s- hlučnost: <70 dB- váha: 100 kg Součástí dodávky je univerzální rychloupínací příruba s příslušenstvím, 4x středící kónusy /42-62 mm, 53-81 mm, 71-98 mm, 96-136 mm/, měřidlo – kalibr pro šířku disku a kleště na zaváží.

Zlevněný produkt Vyvažovačka TW03 LCD 3D od skvělého výrobce Golemtech jednoduše naleznete tady a teď právě opravdu výhodně. Nyní získáte od 76 900 Kč.