akulevne.cz

Záchytná vana – nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy – ASTA

Tento nejprodávanější výrobek Záchytná vana - nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy - ASTA od výrobce s dobrým jménem ASTA jde získat ještě dnes opravdu výhodně. Aktuálně za super cenu 395 Kč.
EAN: 5901583518935
Záchytná vana - nádoba na olej
Ověřit dostupnost
Značka: ASTA
395

Záchytná vana – nádoba na olej, objem 3 litry, pro nápravy – ASTA od značky s dlouholetou historií ASTA jednoduše můžete pořídit aktuálně na webu za skvělou cenu. Speciální záchytná nádoba na olej pod nápravy a diferenciály, objem 3 litry, s výlevkou – ASTA A-9004TRNádoba (tzv. vana) na použitý olej s půlkulatým tvarem. Hodí se např. pro vypouštění oleje z náprav, diferenciálů atd. Díky tvaru je také možno nádobu umístit např. do ráfku nákladního auta (zachycuje olej, který vytéká z nábojů kol po sejmutí krytů). Snadná manipulace díky bočním madlům a otvoru pro vylévání v čelní hraně – nehrozí nechtěné rozlití oleje. Vyrobeno z odolného polyethylenu (PE) – odolné vůči většině rozpouštědel (při teplotě nižší než 60 °C), oleji, benzínu, alkoholu, kyselinám, zásadám a chemikáliím. Nádoba se neohýbá, ani když je vypouštěný olej ještě teplý. Technické parametry:- objem: 3 litry- délka: 31 cm- šířka: 24,5 cm- výška: 15,5 cm